Autor Tema: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!  (Posjeta: 7227 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« : Studeni 23, 2011, 10:23:14 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/regije/nagrada-grada-zadra-gotovini-sdp-hns-ignorirali-glasovanje-clanak-347333

To su stranke koje će uskoro voditi Hrvatsku i štititi hrvatske nacionalne interese.

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #1 : Studeni 23, 2011, 10:47:37 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/regije/nagrada-grada-zadra-gotovini-sdp-hns-ignorirali-glasovanje-clanak-347333

To su stranke koje će uskoro voditi Hrvatsku i štititi hrvatske nacionalne interese.

Kaj ti je netko naredio da se provaljuješ ovdje na forumu, otvarajući ovu temu.
Kaj ti nije jasno da to ne pu*i nitko više, osim Vas nekolicina koji zagađujete čisti hrvatski zrak.

Manipuliranje Gotovinom ni general Vam neće oprostiti, Vi ste ga i poslali u Hag.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #2 : Studeni 23, 2011, 10:51:34 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/regije/nagrada-grada-zadra-gotovini-sdp-hns-ignorirali-glasovanje-clanak-347333

To su stranke koje će uskoro voditi Hrvatsku i štititi hrvatske nacionalne interese.

Kaj ti je netko naredio da se provaljuješ ovdje na forumu, otvarajući ovu temu.
Kaj ti nije jasno da to ne pu*i nitko više, osim Vas nekolicina koji zagađujete čisti hrvatski zrak.

Manipuliranje Gotovinom ni general Vam neće oprostiti, Vi ste ga i poslali u Hag.

Zato ste vi jugovići i četnici stali uz njega.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #3 : Studeni 24, 2011, 08:54:51 prijepodne »
Zato ste vi jugovići i četnici stali uz njega.
Nije bitno ko je kam stal, bitno je da ga je tvoj HDZ poslal u zatvor!

A ta tvoja spika sa jugovići i četnici je za malu decu. To ti tvoji tam mogu pušiti, ali niko sa bar malo mozga.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #4 : Studeni 24, 2011, 09:02:34 prijepodne »
No svejedno bih volio dobiti odgovor koji su razlozi da se SDP i HNS distanciraju od generala Gotovine - zar je možda važnije udovoljavati zahtjevima Srba u Hrvatskoj - koji su i opet dirigirani iz Srbije?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #5 : Studeni 24, 2011, 09:19:29 prijepodne »
No svejedno bih volio dobiti odgovor koji su razlozi da se SDP i HNS distanciraju od generala Gotovine - zar je možda važnije udovoljavati zahtjevima Srba u Hrvatskoj - koji su i opet dirigirani iz Srbije?
Pa odgovore su ti dali baš u tom članku. Ili misliš da ima još dubljih razloga i te odgovore ne akceptiraš?

Ja smatram da kukuriku pokušavaju biti oprezni. Možda malo preveć oprezni, ali niš više.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #6 : Studeni 24, 2011, 09:22:37 prijepodne »
No svejedno bih volio dobiti odgovor koji su razlozi da se SDP i HNS distanciraju od generala Gotovine - zar je možda važnije udovoljavati zahtjevima Srba u Hrvatskoj - koji su i opet dirigirani iz Srbije?

He...Ko nas bre zavadi???...gledam KUKURIKU spot, vidim Srbina Nikšu (ime iz sapunice) kako lovi ribu, odmah poslje reklama Karlovačkog piva a ono Rozga i Bajaga...Bajaga koji je 1995 godine Martiću i njegovoj paravojsci koncertom dizal moral,...nakon toga Seve nacionale sa svojim Srbinom...strašno...hebate kaj se to događa???...mi smo fakat u kur...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #7 : Studeni 24, 2011, 09:39:03 prijepodne »
Opet je počelo prebrojavanje krvnih zrnaca ? Muha Ako si fakat u ... (kak ti veliš) onda tam i ostani. Vi bi ponovo u rat ?  Za koga i protiv koga ? 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #8 : Studeni 24, 2011, 10:20:01 prijepodne »
Opet je počelo prebrojavanje krvnih zrnaca ? Muha Ako si fakat u ... (kak ti veliš) onda tam i ostani. Vi bi ponovo u rat ?  Za koga i protiv koga ?

Ko prebrojava zrnca?...o čemu ti pričaš???...kaj ja ne smijem primjetiti da u KUKURIKU spotu glumi Srpski glumac na privremenom radu u Hrvatskoj?...pitanje je zašto baš on???..kaj mi nemamo svojih glumaca??...zakaj KUKURIKAVCI nisu angažirali kapetana TONČIJA il još bolje njegova sina JAŠU...HE..zakaj baš NIKŠU hebate...lik sa svojim Srpskim žargonom (ekavicom)promovira Dalmaciju...odgovori mi radije je li ili nije Bajaga 1995 dizal moral Srpskoj Krajini i Martiću???...ti ćeš mi govoriti o krvnim zrncima??...smeće jedno izdajničko....

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #9 : Studeni 24, 2011, 10:29:24 prijepodne »
Sve neki fini, uljuđeni i pristojni forumaši na ovom forumu, kako se bliži dan izbora sve finiji, ko da su iz Finske.
Predstava počinje, malobrojna pubilka u prvim redovima se napalila, ko da nastupa Let 3.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #10 : Studeni 24, 2011, 10:56:42 prijepodne »
Picek, Macan - ajde više ne serite, nego odgovorite ljudski (ako to znate) ono kaj vas se pita... kakva krvna zrnca?

Zar je želja da se stvari postave u ovoj zemlji na zdrave noge (a što je jedini način za stvarni i pravi suživot!) brojanje krvnih zrnaca? BTW, recite mi koja zemlja bi to dozvoljavala to što dozvoljava Hrvatska, koja bi to abolirala, koja bi to praštala??!! Koja bi se pravila toliko luda, gluha i glupa na sve te agresorske provokacije??

malo je prenisko i preprozirno takovo ponašanje ultimativnog praštanja i prelaženja preko stvari koje nitko pravdao u svijetu nebi, ali mi - nekako - moramo... a ja velim da ne moramo.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #11 : Studeni 24, 2011, 11:10:19 prijepodne »
ali mi - nekako - moramo... a ja velim da ne moramo.

Ništa se nemora, osim umrijeti, to moraju i bogati i siromašni.
Da u pravu si, ni meni nije jasno kako je sve to zvanična hrvatska politika dozvolila.
A valjda nisu imali vremena, preče je bilo krasti, pljačkati, smišljati sve moguće planove kako isisati naše pare u svoje džepove, umjesto čuvati Hrvatsku, čuvati nacionalne interese, čuvati dignitet domovinskog rata, čuvati hrvatsko bogatstvo za sve njene građane, no daju nam nadu i uvjeravaju nas kako će sad početi čuvati Hrvatsku. Možda i hoće, kad su sve pokrali i kad se više nema što krasti, ostale su mrvice po stolu, za piliće nahraniti. 8)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #12 : Studeni 24, 2011, 11:22:56 prijepodne »
Citat:
Možda i hoće, kad su sve pokrali i kad se više nema što krasti, ostale su mrvice po stolu, za piliće nahraniti.

E..upravo te mrvice ti i tvoja bratija sad želite pokupiti...slč..ko i 2000, bohami tada ste dobro zagrabili..9 milijardi u nepune 4 godine, strašno...koliko je od toga otišlo tvom frendu ČAČIČU?...gdje se sakrio Linić?...dobio zabranu nastupa, prema priči visokopozicioniranih kukuriku političara LINIĆU je to priuštio ČAČIČ, naime on je sugerirao Milanoviću da makne Linića...postavlja se pitanje tko UOPĆE vodi KUKURIKU KOALCIJU...???..he..HABUŠANTI...pod sloganom "VOZI MIŠKO NIKAKO ISPOD 1,5% "

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #13 : Studeni 24, 2011, 11:32:27 prijepodne »
Citat:
Možda i hoće, kad su sve pokrali i kad se više nema što krasti, ostale su mrvice po stolu, za piliće nahraniti.

E..upravo te mrvice ti i tvoja bratija sad želite pokupiti...slč..ko i 2000, bohami tada ste dobro zagrabili..9 milijardi u nepune 4 godine, strašno...koliko je od toga otišlo tvom frendu ČAČIČU?...gdje se sakrio Linić?...dobio zabranu nastupa, prema priči visokopozicioniranih kukuriku političara LINIĆU je to priuštio ČAČIČ, naime on je sugerirao Milanoviću da makne Linića...postavlja se pitanje tko UOPĆE vodi KUKURIKU KOALCIJU...???..he..HABUŠANTI...pod sloganom "VOZI MIŠKO NIKAKO ISPOD 1,5% "

Nisam znao da imam takve prijatelje i bratiju, dok mi ne reče.
2000 je tvoj Pančić i ti skup s njim zajedno vedrili i oblačili, bolje poklopi se po v uhima.
A tko uopće vodi kukuriku koaliciju? Koliko ja znam 4 lidera 4 stranke koalicije.

Pilići? Kako se loviš, ko som na udicu, samo mu postavi dobar mamac. ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #14 : Studeni 24, 2011, 12:29:15 poslijepodne »
Opet je počelo prebrojavanje krvnih zrnaca ? Muha Ako si fakat u ... (kak ti veliš) onda tam i ostani. Vi bi ponovo u rat ?  Za koga i protiv koga ?

Ko prebrojava zrnca?...o čemu ti pričaš???...kaj ja ne smijem primjetiti da u KUKURIKU spotu glumi Srpski glumac na privremenom radu u Hrvatskoj?...pitanje je zašto baš on???..kaj mi nemamo svojih glumaca??...zakaj KUKURIKAVCI nisu angažirali kapetana TONČIJA il još bolje njegova sina JAŠU...HE..zakaj baš NIKŠU hebate...lik sa svojim Srpskim žargonom (ekavicom)promovira Dalmaciju...odgovori mi radije je li ili nije Bajaga 1995 dizal moral Srpskoj Krajini i Martiću???...ti ćeš mi govoriti o krvnim zrncima??...smeće jedno izdajničko....


Muha, Sledgehammer, tako se možete razgovarati sa svojima u familiji (ako vam dozvole)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.