Autor Tema: Angela merkel 2007 ... da se ne pozabi ...  (Posjeta: 2036 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Angela merkel 2007 ... da se ne pozabi ...
« : Kolovoz 22, 2011, 12:59:18 poslijepodne »
Da se ne zaboravi... Angela Merkel 2007.

"HRVATSKA se posljednjih godina počela brzo razvijati. Reforme u gospodarstvu, u javnoj upravi i pravosuđu, zemlju su pretvorile u pokretača jugoistočne Europe. Hrvatska je na dobrom putu da postane članica Europske unije. Sve je to učinjeno pod vodstvom HDZ-a i Ive Sanadera", riječi su kancelarke Angele Merkel u promotivnom spotu u predizbornoj kampanji 2007. godine.

Čovjek kojeg je toliko nahvalila danas sjedi u zatvoru pod optužbama za višemilijunsku pljačku ove zemlje u suradnji sa svojim jatacima, a gore navedena stranka u narodu je postala poznatija pod imenom "Kradeze".

Angela Merkel ponovno bira vrijeme uoči parlamentarnih izbora za posjet Hrvatskoj. Baš zato mnogi sumnjaju kako dolazi dati podršku Jadranki Kosor i političkoj stranci koja je srodna njezinom CDU-u.

U videu objavljenom na YouTubeu pod nazivom "Da se ne zaboravi", postavlja se pitanje: Smijemo li joj opet vjerovati?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Cyber Bomoh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 11
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Angela merkel 2007 ... da se ne pozabi ...
« Odgovori #1 : Kolovoz 22, 2011, 03:44:29 poslijepodne »
Ne, kratko i jasno.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Angela merkel 2007 ... da se ne pozabi ...
« Odgovori #2 : Kolovoz 22, 2011, 07:52:04 poslijepodne »
Čisto navijanje i podrška za HDZ.
 Ali znamo da politika nije moralna kategorija i da se mnoge stvari rade iz interesa koji se trenutno ne vide, barem za većinu građana.
 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Angela merkel 2007 ... da se ne pozabi ...
« Odgovori #3 : Kolovoz 22, 2011, 11:42:26 poslijepodne »
Pa di vidite problem? Jel zato sto za SDP ne lobira i za onoga podrzavatelja proslave u Srbu? I sada ste svi pametni i znate da je Sanader lopov...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”