Autor Tema: Ajmo na izbore  (Posjeta: 2913 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Ajmo na izbore
« : Svibanj 18, 2011, 02:40:58 poslijepodne »
Gradonačelnik Milan Bandić iskoristio je koordinaciju s predsjednicima vijeća gradskih četvrti kako bi se požalio na lošu suradnju s Gradskom skupštinom te još jednom zaprijetio izborima. No za razliku do dosada ovaj puta je Bandić kazao kako bi izbori trebali biti za sve funkcije, uključujući njegovu.
- U roku od mjesec dana ću predložiti da se ide na izbore. Neka građani kažu što misle - kazao je Bandić konstatirajući kako zbog loše suradnje sa Skupštinom brojni projekti u Gradu stoje.

Rekao je kako pored brojnih zavoda i urbanista prostorne planove žele raditi ”neki urbanisti” koji se zovu Vera Petrinjak Šimek, Meić, Saucha. Dodao je kako oni nikada nisu ništa u životu radili te da bi trebalo napraviti analizu prostornih planova što je napravio Grad otkako je on na čelu i što su napravili zastupnici.

- ‘Ajmo na izbore. Za Skupštinu ali i za gradonačelnika. Nije moja funkcija vrednija od projekata koji stoje - još jednom je ponovio Bandić.

http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/ajmo-na-izbore-za-skupstinu-i-gradonacelnika_311253


Jaguar

  • Gost
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #1 : Svibanj 18, 2011, 04:38:48 poslijepodne »
Njemu svejedno, ide i na jedne i na druge izbore, negdje će nešto uloviti, nada se Bandić;D

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #2 : Svibanj 18, 2011, 10:09:04 poslijepodne »
Ma Bandić blefira, ako ide na izbore gubi sve.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #3 : Svibanj 18, 2011, 10:55:50 poslijepodne »
... Kak to misliš da gubi sve ?  Možda mjesto gradonačelnika ... velike obaveze i konstantno prcanje sa strane, da ali ... na jesenskim izborima sa svojom listom u koaliciji s HDZ-om ući će u sabor i dobivati samo malo manju lovu ali bez gnjavaže i strke.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #4 : Svibanj 19, 2011, 08:35:26 prijepodne »
Kaj je za to trebalo otvarati novu temu?

http://www.forumgorica.com/politika/dajmo-bandica-na-izbore!/

Jaguar

  • Gost
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #5 : Svibanj 19, 2011, 08:36:53 prijepodne »
... Kak to misliš da gubi sve ?  Možda mjesto gradonačelnika ... velike obaveze i konstantno prcanje sa strane, da ali ... na jesenskim izborima sa svojom listom u koaliciji s HDZ-om ući će u sabor i dobivati samo malo manju lovu ali bez gnjavaže i strke.


Upravo na to sam i mislio koko, to je ralna opcija na žalost, jer će ga prigrliti i visoko pozicionirati na listi.
Ovoj ekipi dobro će sada doći i Bandić, VŠO, Kerum......oživit će o Rojsa, jao kukulele, ekipa snova hrvatskog prosječnog čovjeka.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #6 : Svibanj 19, 2011, 07:09:09 poslijepodne »
Hahaha smijala se sova sjenici, koja je razlika između Rojsa i Beusa?
Nema je, oba su nepismena i lupetaju gluposti.

Obrazovanje prosječnog srednjoškolca i lupetanje u svrhu ostvarivanja hrane za svoj ego eto to je nažalost realna slika naše političke scene Rojsa i Beusa.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #7 : Svibanj 19, 2011, 08:04:07 poslijepodne »
... fakat si zagrijan za Beusa ? Kaj s njime hraniš svoj ego ? Može li ijedna tema proći a da ga ne spomeneš ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #8 : Svibanj 19, 2011, 09:30:55 poslijepodne »
NE, naravno da ne može, kako on spominje druge lijepo je čuti kad se njega spominje u istom svjetlu kao što on spominje druge.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #9 : Svibanj 20, 2011, 08:48:53 prijepodne »
... fakat si zagrijan za Beusa ? Kaj s njime hraniš svoj ego ? Može li ijedna tema proći a da ga ne spomeneš ?

Nije poanta u zagrijanosti, mržnji ili nečemu drugome, ovo je oblik izražavanja drugačijeg promišljanja kojeg vi po običaju odmah osuđujete....(ne znam valda bi svi tebali misliti ko ti i tvoje društvo)..podsjećaš me na Antičevičku u saboru kad je nazvala vladu i HDZ-e lažljivcima nakon čega je dobila odgovor od zastupnice iz redova HDZ-a koji je po meni bio čak i primjeren...kaj se dogodilo?.. društvo se uvrijeđeno ustalo i napustilo sabor...ne držim štangu HDZ-u niti ih želim braniti no mislim da su HDZ-ovci opet poentirali...naime obični građani to doživljavaju i prepričavaju na način da su SDP-ovci dobili kaj su tražili i da im je taj smišljeni igrokaz poslužio da napuste sabornicu i isto iskoriste za odlazak u schoping, platz a, poruka koju su poslali  "a vi nas blesavi porezni poreznici plaćajte i dalje".....   

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ajmo na izbore
« Odgovori #10 : Svibanj 20, 2011, 01:47:37 poslijepodne »
... I meni je pun kufer nekih likova koji se svakodnevno provlače po medijima, što na radiju što na televiziji, ali bio bih i sam sebi blesav da ih spominjem i kad treba i kad ne treba što činite vas nekolicina.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.