Autor Tema: "Najveći sin hrvatske povijesti"  (Posjeta: 12097 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
"Najveći sin hrvatske povijesti"
« : Svibanj 14, 2011, 03:48:04 poslijepodne »
DANAS je na Trgu Alojzija Stepinca u Gospiću potpredsjednik Vlade RH i ministar zdravstva i socijalne skrbi Darko Milinović, uz nazočnost brojnih političara, gospodarstvenika, svečano otkrio bistu Franje Tuđmana, utemeljitelja moderne hrvatske države, prvog predsjednika Republike Hrvatske i prvog predsjednika Hrvatske demokratske zajednice.

Bistu je podignuo Grad Gospić a na inicijativu Družbe Braća hrvatskoga zmaja Zmajskog stola u Gospiću u znak zahvalnosti Franji Tuđmanu, čovjeku koji je svojim djelima zadužio generacije, ostvarivši sa hrvatskim braniteljima vjekovni san svih Hrvata, samostalnu i demokratsku Republiku Hrvatsku, kazao je gradonačelnik Gospića Milan Kolić. Na istome Trgu prije nekoliko godina Družba hrvatskoga zmaja podigla je spomenik blaženiku Alojziju Stepincu, gdje je i spomenik poginulim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama rata.

"Najveći sin hrvatske povijesti"

"Svi trebamo štovati i vrednovati lik i djelo prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana, jer nema zemlje na svijetu koja ne štuje lik i djelo svog prvog predsjednika. Zamislite, kad bi Barack Obama imao nešto protiv prvog predsjednika SAD-a, zato moramo učiniti sve da se cijeni lik i djelo dr. Franje Tuđmana", kazao je potpredsjednik Vlade RH i ministar zdravstva Darko Milinović te dodao da se HDZ nikada nije i neće distancirati od njegovog lika i djela, najvećeg sina hrvatske povijesti.

Na ovome je trgu bista Alojzija Stepinca, sada i dr. Franje Tuđmana a odmah uz njih je i spomenik poginulim hrvatskim braniteljima, što pokazuje povezanost i jedinstvenost svih hrvatskih sinova.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milinovic-franjo-tudjman-je-najveci-sin-hrvatske-povijesti/551716.aspx

Tako je, zadužio je još mnoge generacije koje će ga pamtiti ne samo kao prvog hrvatskog predsjednika nego i kao organizatora provedbe plana o 200 bogatih obitelji i ostatku sirotinje koje se danas naziva Hrvatska. Nisam se za to borio u ratu.  Sramota !!!
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #1 : Svibanj 15, 2011, 10:57:12 poslijepodne »

Možda i nije neka tema al nemaš više di i kaj komentirati na ovom forumu, a da ostaneš pristojan i ne povrijediš demokratski status svekolikih  antihrvatskih forumaša koji na ovom forumu niču kao gljive poslije kiše.
Žalosno je što toliko jala i objesti protiv svega hrvatskog, koje, usput rečeno, već podulje vrijeme forsira index.hr, polako ali sigurno postaje glavna preokupacija ovog foruma i nekoliko njegovih članova.



Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #2 : Svibanj 16, 2011, 07:28:37 prijepodne »
Vidiš, opet krivo shvačaš i komentiraš. Nisam protiv Hrvatske, volim ju jako, možda i više od tebe, samo što to ne pokazujem lupanjem po prsima i vikanjem, a pogotovo ne na način kako to rade "veliki hrvati" I mene smeta puno natpisa koji se pojavljuju u medijima, ali reci ti meni, kad konkretno Index napiše da je Hebrang lažljivac, da Šeks kontrolira sudstvo, Jarnjak Carinu, a kad je Sanader bio premijer Jadranka ni o ničem imala pojma, isto kao i Vesna Škare Ožbolt, da li onda pišu protiv Hrvatske ? Opljačkali su nas. Ne velim da je to Franjo radio, ali je sve išlo pod njegovim blagoslovom. Kad se i Jutarnjem na naslovnici pojavi slika popa pedofila, to nisi komentirao. Da nije i to pisanje protiv Hrvatske ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #3 : Svibanj 16, 2011, 07:46:24 prijepodne »
Po mojem mišljenju, Franjo je mogao biti najveći sin , ali nije i neće biti. Imao je priliku i prpustio ju je, nepovratno.
Na kraju , on je bio samo jedan od mnogih i našao se na čelu kao vođa. Jer su iza njega , u to vrijeme stajali mnogi sinovi, Hrvati spremni na sve i sve za Hrvatsku!.

Za ovo kaj smo na kraju dobili, sigurno nisu bili.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

amarkulin

  • Gost
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #4 : Svibanj 16, 2011, 08:40:59 prijepodne »
Ne govori Milinović zbog Tuđmana, nego zbog sebe. Ovakvim govorom računa dobiti još koji glas nekog zatucanog seljaka, koji je nekad išel na izbore samo da bi glasal za Vranju...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #5 : Svibanj 16, 2011, 09:17:02 prijepodne »
Tako je Mlačanin, mogel je biti još veči i takav ostati zapisan, ali nije. 

Anđelko, znaš kak se veli, ne laje pas radi sela ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #6 : Svibanj 16, 2011, 09:45:05 prijepodne »
Citat:
Žalosno je što toliko jala i objesti protiv svega hrvatskog, koje, usput rečeno, već podulje vrijeme forsira index.hr, polako ali sigurno postaje glavna preokupacija ovog foruma i nekoliko njegovih članova.

To je problem...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #7 : Svibanj 16, 2011, 09:55:53 prijepodne »
Citat:
znaš kak se veli, ne laje pas radi sela .

"nego radi sebe" kao što čini skupina kojoj ti pripadaš...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #8 : Svibanj 16, 2011, 11:07:05 prijepodne »
muha, nema potrebe komentirati tvoje upadice.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #9 : Svibanj 16, 2011, 12:23:41 poslijepodne »
index.hr je postao prava zuta stampa orjentirana crveno, tako da bas i nema se tu sto puno procitati.

Jaguar

  • Gost
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #10 : Svibanj 16, 2011, 12:26:44 poslijepodne »
index.hr je postao prava zuta stampa orjentirana crveno, tako da bas i nema se tu sto puno procitati.

Ma šta je index.hr naspram ovog RVG besplatnog glasila ili ti onog turopoljskog oglasnika;D nije im  ni do koljena ;D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #11 : Svibanj 16, 2011, 12:40:05 poslijepodne »
index.hr je postao prava zuta stampa orjentirana crveno, tako da bas i nema se tu sto puno procitati.

Ma šta je index.hr naspram ovog RVG besplatnog glasila ili ti onog turopoljskog oglasnika;D nije im  ni do koljena ;D

Šta fali RVG Reporteru? Pogotovo sada, kada ga zajedno uređuju stari drugari Braco Vuković i Beus.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #12 : Svibanj 16, 2011, 01:30:26 poslijepodne »
Očito ne pratim dovoljno medijsku scenu ... nisam znao da njih dvojica uređuju Reporter, a kao drugo, kakvi su oni drugari ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #13 : Svibanj 16, 2011, 01:33:50 poslijepodne »
index.hr je postao prava zuta stampa orjentirana crveno, tako da bas i nema se tu sto puno procitati.

daj onda navedi pravi izvor informacija, koji prenosi istinu, po praf, bez zamatanja u celofan, bez senzacija ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: "Najveći sin hrvatske povijesti"
« Odgovori #14 : Svibanj 16, 2011, 05:48:01 poslijepodne »
Mnoge je drugare spojila "sudba"
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.