Autor Tema: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a  (Posjeta: 5561 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Audicija za novog zlog teroristu sledećeg utorka
« Odgovori #1 : Svibanj 02, 2011, 06:46:52 poslijepodne »
http://www.njuz.net/audicija-za-novog-zlog-teroristu-sledeceg-utorka/

VAŠINGTON, 2. maj 2011. (Njuz) – Nakon što je svet obišla vest da je ubijen ozloglašeni vođa Al Kaide Osama Bin Laden, portparol Pentagona Dejv Lapan izjavio je danas da će Ministarstvo odbrane SAD u utorak 10. maja održati audiciju na kojoj će biti izabran novi „jako opasni ludi terorista, koji preti demokratiji, slobodi i američkom načinu života“.

- Bin Laden je mrtav i ceo slobodarski svet može da odahne i narednih osam dana uživa u odsustvu straha da će neki ludak dići u vazduh baš njihov grad. U utorak će biti saopšteno ime pobednika audicije, koji će se ubuduće povremeno pojavljivati na snimcima iz skrovišta, na kojima će pretiti čovečanstvu – rekao je Lapan, koji nije želeo da spominje imena ljudi koji će se naći u konkurenciji novog najtraženijeg teroriste, jer još uvek nisu svi potvrdili svoj dolazak u Vašington.

Njuz je došao do podatka da Pentagon najveće šanse daje Bin Ladenovom nasledniku u Al Kaidi Ajmanu al-Zavahri, a takođe ne treba da iznenadi ako u utorak trijumfuje Saudijac Husein Mohamed al-Naser, libanski pripadnik Hezbolaha Ali Atva, kao i pakistanski terorista Maulana Masud Azhar.

- Nakon što izaberemo pobednika, on će, zajedno sa ostalim učesnicima, biti pušten da ode u zemlju po ličnom izboru. Vlada SAD će mu dati rok od tri meseca da se dobro sakrije i samim tim poteru učini još zanimljivijom. Javnost će za to vreme kroz sve medije svakodnevno biti plašena njegovim likom i stepenom njegovog ludila, da bi posle medijske kampanje, Pentagon započeo vojnu akciju. Ako budemo imali sreće kao i sa Bin Ladenom, već za nekoliko godina on će biti onemogućen u svojim bolesnim namerama – kaže Lapan.

Analitičar CNN Stiven Džonson izjavio je da je veoma važno da postoji jedan terorista koji će sublimirati strahove prosečnog Amerikanca i da sada kada Bin Laden više nije živ, „postoji velika opasnost da Amerikanci više ne znaju od koga im preti velika opasnost“, zbog čega bi svoje strahove mogli da usmere u potpuno pogrešnom pravcu.


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #2 : Svibanj 02, 2011, 10:01:07 poslijepodne »
Sat su posle x let zvadili z škrinje svega bivšega agenta...

Objavimo rat SAD-eu, zatim se predajmo, tako ćemo postati dio SAD-a, a naši generali državljani SAD-a, pa da vidite jel će ih oni osloboditi.

Hmmm,a da Gotovina pak "zbriše",skriva se po trsju kak Vinca Pintarič i "keve se nakalemegdaniše celom svetu"?

Bik sit a krava breja.  :D
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #3 : Svibanj 03, 2011, 10:25:01 prijepodne »
Ljudi, stvarno ne znam zakaj skoro niko niš ne veli protiv toga kaj ameri delaju. Samo zeleni u Švabiji su lagano skrenuli pažnju da bi oni radije vidjeli da su ga ameri doveli pred sud, ali nigdje drugdje nis čul da bi iko kaj kritiziral. Kaj se svi tak boje amera ili stvarno misle da je to sve ok?

Po mojem tog je teroristu u svakom slučaju trebalo kazniti, i to naravno smrću, ali kaj za teroristu ne vrijede ljudska prava? Kaj je Guatemala u redu? Kaj je u redu da se ljudi okupljaju na ulicama i vesele nečijoj smrti?

Ne znam. Ne znam kaj da mislim, ali nekak mi to nije baš sve legitimno, moralno i kršćanski.

Dajte mi recite jel samo ja tak mislim ili ima još ko?

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #4 : Svibanj 03, 2011, 11:01:23 prijepodne »
Ljudi, stvarno ne znam zakaj skoro niko niš ne veli protiv toga kaj ameri delaju. Samo zeleni u Švabiji su lagano skrenuli pažnju da bi oni radije vidjeli da su ga ameri doveli pred sud, ali nigdje drugdje nis čul da bi iko kaj kritiziral. Kaj se svi tak boje amera ili stvarno misle da je to sve ok?

Amerikanci drže do svojih građana, svoje države i nacionalne sigurnosti. Njihovu politiku određuje izabrana vlast, a ne mediji u stranom vlasništvu i udruge financirane iz inozemstva.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #5 : Svibanj 03, 2011, 11:02:28 prijepodne »
Kaj je Guatemala u redu?

Kaj se događa u Guatemali? Poskupila kava?

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #6 : Svibanj 03, 2011, 03:04:56 poslijepodne »
Kaj se događa u Guatemali? Poskupila kava?
Je, štima, zeznul sam se, mislil sam, naravno, na Guantanamo.

A to kaj Ameri do svojih građana drže ne znači da se ne moraju držati opčih ljudskih prava. Ja nisam siguran da se ameri drže te Opće deklaracije o ljudskim pravima. Pa samo Guantanamo je dokaz da ih to sve niti malo ne dira, da ne nabrajamo još hrpe drugih primjera. A ovo iz naslova teme meni smrdi na čistu egzekuciju.

Jaguar

  • Gost
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #7 : Svibanj 03, 2011, 03:27:42 poslijepodne »
Po meni, kratko Amerikanci bi svima solili pamet i prodavali demokraciju, ljudska prava i ine gluposti a najmanje ih se pridržavaju.
I slažem se s tezama da i ovo ubistvo može biti samo još dodatno i opasno motivirajuće za sljedbenike ubijenog.
Svedoci smo zadnjih godina da su to samo izlike za opravdavanje borbe za svoje vlastite interese od strane amerikanaca.
Ali jači tlači, kažu a i druga kaže da ničija nije sjala vječno, pa tako neće ni američka.


Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #8 : Svibanj 03, 2011, 04:16:22 poslijepodne »
Je, štima, zeznul sam se, mislil sam, naravno, na Guantanamo.

A to kaj Ameri do svojih građana drže ne znači da se ne moraju držati opčih ljudskih prava. Ja nisam siguran da se ameri drže te Opće deklaracije o ljudskim pravima. Pa samo Guantanamo je dokaz da ih to sve niti malo ne dira, da ne nabrajamo još hrpe drugih primjera. A ovo iz naslova teme meni smrdi na čistu egzekuciju.

Amerikanci se drže općih prava ako se ne kose sa njihovim interesima. Ako se kose, onda su im njihovi interesi najvažniji. To je normalno, jer zaštita nacionalnih interesa i jest posao političara.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #9 : Svibanj 03, 2011, 04:17:56 poslijepodne »
Ali jači tlači, kažu a i druga kaže da ničija nije sjala vječno, pa tako neće ni američka.

Kaj ste vi HNS-ovci osnovali ogranak Al Qaide u Gorici?

Jaguar

  • Gost
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #10 : Svibanj 03, 2011, 04:33:14 poslijepodne »
Ali jači tlači, kažu a i druga kaže da ničija nije sjala vječno, pa tako neće ni američka.

Kaj ste vi HNS-ovci osnovali ogranak Al Qaide u Gorici?

Mi HNS-ovci? Kome se Vi obraćate, meni? Razgovarate sami sa sobom ili ste na bunici?
Mislim da ste malo pobrkali lončiće a nisam siguran i jesu li Vam svi na broju? Napravite provjeru za svaki slučaj.
Očito je Vama tko god kritizira HDZ izgleda HNS-ovac, što to znači da se HNS-a bojite najviše?
Bože me sačuvaj!

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #11 : Svibanj 03, 2011, 04:34:32 poslijepodne »
To je normalno, jer zaštita nacionalnih interesa i jest posao političara.

Kršenje ljudskih prava nikako i nikada ne može i ne smije biti normalno.

Ako političari lažu i kradu onda je to možda tipično za tu vrstu ljudi, ali nikada to ne smije biti normalno. Bar ja ne želim da se moja djeca tako odgajaju. Ali ako će drugi svoju djecu tako odgajati, onda se nemamo kaj čuditi da smo tu di jesmo, niti će nam ikada biti bolje.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #12 : Svibanj 03, 2011, 06:34:36 poslijepodne »
Sad Beus ziher tuguje za jednim pripadnikom islamske zajednice manje.

Krv nije voda  8)
              

« Zadnja izmjena: Svibanj 03, 2011, 06:37:03 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #13 : Svibanj 03, 2011, 07:32:35 poslijepodne »
Ne kužim, jel taj Beus toliko popularan i snažan sa svojim HNS-om, da ga spominjete u svakoj temi, jednostavno nemrete bez njega.
Nameće mi se samo jedan odgovor, da ste jalni i ljubomorni na čovjeka a i kao oporba stalno "pušu za vrat" gradskoj vlasti.
Pa kaj to nije dobro? Kaj bi trebali sjediti i klimati glavom HDZ-u, kao ovi iz HSS i DC-a?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ameri likvidirali OSAMU BIN LADEN-a
« Odgovori #14 : Svibanj 03, 2011, 08:44:10 poslijepodne »
Jaguar, kaj ne vidiš da im (Muha, Mile Lale Sale te još par njih ...) dojde milo već na spomen imena Beus. Dečki zamislili da su alkari pa bi htjeli imati svaki svog momka ...  to je njihova privatna stvar, ne moramo mi svi na forumu slušati o njihovim opredjeljenjima ...  Samo sad ne znam da li ću biti svrstan u SDP ili u HNS ... Jer kad im dojde milo, kao da su bili kod onog šamana na seansi ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.