Autor Tema: Šteta od vladavine SDP-a procjenjuje se na oko 6,2 milijardi potrošenih kuna  (Posjeta: 2129 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Kad već nema HDZ-ovaca na ovom forumu, u cilju dostupnosti informacija malo ću ja glumiti đavoljeg advokata.  :D

Pa nek SDP-ovci vele jel ovi podaci stoje:

Kad su došli na vlast, smanjili su za 2% doprinos za zdravstvo, ali nisu smislili gdje taj novac nadoknaditi, pa kad je HDZ preuzeo vlast, zatekao je HZZO s milijardu i sedamsto milijuna kuna kredita!
...
kad im je MMF svojedobno naredio da skrešu radnička i socijalna prava, onda su Račan i društvo to napravili čak i mimo kolektivnih ugovora. Ceh je bio tri milijarde kuna, na ime tužbi državnih službenika čija su prava gažena. Kako su mimo zakona zgazili i prava branitelja, na njihove tužbe isplaćena je milijarda i pol.


http://www.vecernji.hr/kolumne/shvaca-li-hdz-podvalu-oporbe-sindikata-kolumna-181486

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Šteta od vladavine SDP-a procjenjuje se na oko 6,2 milijardi potrošenih kuna
« Odgovori #1 : Kolovoz 23, 2010, 12:13:26 poslijepodne »
To i nije advokatura. To je pravdanje svojih sranja - tuđim sranjima. A to nikada i nigdje nije bila prava obrana, osim u glavama onih koji se vole prepirati čiji je tata jači...

Obrana je kada ti jednu stvar zasereš, i onda konkretnu tu istu stvar pravdaš. Obrana nije nabrajanje tuđih grijeha da bi odvratio pažnju od svojih. Jer oni neće nestati ili se smanjiti zbog toga.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Šteta od vladavine SDP-a procjenjuje se na oko 6,2 milijardi potrošenih kuna
« Odgovori #2 : Kolovoz 23, 2010, 01:10:19 poslijepodne »
Obrana je kada ti jednu stvar zasereš, i onda konkretnu tu istu stvar pravdaš.

Previše očekuješ od naših političara...