Autor Tema: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?  (Posjeta: 23232 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #45 : Srpanj 19, 2011, 09:42:55 poslijepodne »
Ode... kaj ce sada sledge, sa kime ce se bosti... tuzna prica....

Ako se povijest ponavlja i ukoliko forum poživi onda će se najprije vratiti pod nekim drugim nickom, a onda i pod svojim pravim. ;-)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #46 : Srpanj 19, 2011, 11:04:57 poslijepodne »
Naravno, umjesto odgovora (jer ne želiš priznati da nisi u pravu) - opet vrijeđanje. Niš drugo nisam ni očekival od sirovine...

A baš si se dobro ovdje opisal - velikog kvazi profesionalca koji ni na jedno pitanje na daje konkretan odgovor. Jadna država u kojoj ti braniš i provodiš zakon.

Ja sam dao odgovor na svako tvoje pitanje u ovoj temi - no ti ga ne prihvaćaš jer upravo sam ne želiš priznati da si fulao, ne želiš prestati sa provociranjem i podmetanjem, i zbog toga ti nikakav odgovor već i u startu ne paše. Da sam citirao cijelu znanstvenu radnju na tu temu - ti bi i opet lupetao kako ne dajem odgovor - jer se nikakav odgovor i ne uklapa u tvoju zlon amjernost i provociranje.

Pravo kao znanost nije Unix - tu nema točnog pozicioniranja i definiranja svakog bita i svake instrukcije, pravo je - kao i život za sebe - živ, rastezljiv pojam, sa nebrojeno aspekata i nebrojno mogućnosti. Tako da je nemoguće reći išta decidirano u bilo kojem pravnom segmentu - to su znali još i stari Rimljani sa svojim Rimskim pravom, a tako je i dan-danas.

A da svi u ovoj zemlji provode zakone kao ja, ova zemlja bi cvala. I to ponosno i otvoreno velim, bez ikakva srama, jer stojim iza toga.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #47 : Srpanj 19, 2011, 11:11:04 poslijepodne »
Štef, ajd reci - onak ljudski - kaj je ovo korektan i profesionalan ulazak u temu na jednom forumu?

Stvar je vrlo jednostavna, i sama tema je bespredmetna.

Drugim riječima: kaj uopće otvaraš temu kad ja sve znam - mogel si me pitati na PM. Iliti vulgarno - serem se ja na vas i vaš forum.

Po čemu je ta moja konstatacija uvredljiva za bilo koga, ne znam. Rekoh ono kaj i je - sam naslov teme je toliko prozaičan da je bezvezno tak nekaj i pitati u bilo kojoj pravnoj državi i u društvu gdje su zakoni definirani i ljudima javno poznati (barem nekima koji su si dali truda informirati se).

I kakve to veze ima sa nekakvom mojom "profesionalnošću" - nemam pojma ni ja, ni bilo tko ovdje... ja ovdje nisam nikakav profesionalac, ja sam - kao i svatko drugi ovdje - običan građanin, forumaš, sa nekim svojim privatnim znanjima i saznanjima koja ugrađujem u rasprave - no to radi svatko od nas, svatko na svoj način i u svojem fahu. A pravo je meni, naspram markulina, ipak fah, i u tome sam naspram njega debelo nadmoćan.

Drugim riječima, markulin - ti si budala. ZLONAMJERNA budala. Koja je jedino neumorna u izmišljanju i konstruiranju problema i incidentnih situacija ovdje. I to je cijelo tumačenje. Nema ni slova mimo toga. I može te biti sram radi toga - kada bi ti znao što sram je....
« Zadnja izmjena: Srpanj 19, 2011, 11:23:19 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #48 : Srpanj 19, 2011, 11:20:09 poslijepodne »
Ode... kaj ce sada sledge, sa kime ce se bosti... tuzna prica....

Paaa, s nikim! Iako ima tu i tamo pokoja individua sa vrlo sličnim modusom operandijem markulinu, no drago mi je da je imao hrabrosti barem otići i barem jednom održati riječ... iako mi se nekako čini da je i u tome ohrabren od ekipice sa "onog drugog" foruma, gdje će Angie sada iznenada "uskrsnuti" kao slavodobitnik...

No svakako se nadam da će dobar dio realne publike biti i dalje takav, upravo one kojoj je markulin otvoreno zamjerao što su ponekad znali složiti se sa mnom... to ga je valjda najviše činilo nesretnim! 
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #49 : Srpanj 20, 2011, 07:46:55 prijepodne »
Sleđ, žalosno je i istinito. Pametniji popuštaju a budale se prave da su ispali face.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #50 : Srpanj 20, 2011, 01:27:33 poslijepodne »
Što je žalosno i istinito? Tko je pametan, tko popušta, tko je budala?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #51 : Srpanj 20, 2011, 02:38:37 poslijepodne »
... Anđelko je popustio, a ti još ni to ne kužiš ... jadan li si, sleđ ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #52 : Srpanj 20, 2011, 03:12:56 poslijepodne »
... Anđelko je popustio, a ti još ni to ne kužiš ... jadan li si, sleđ ...

Eh sada kada je otišel više nemrem te postove staviti na ignore.
I iz ovog kaj vidim piše da si posran  ;)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #53 : Srpanj 20, 2011, 04:55:53 poslijepodne »
... Anđelko je popustio, a ti još ni to ne kužiš ... jadan li si, sleđ ...

Eh sada kada je otišel više nemrem te postove staviti na ignore.
I iz ovog kaj vidim piše da si posran  ;)

... evo još jednog kandidata za glavnog glumca u filmu "Les Miserables"  kak bi rekel Voctir Hugo ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #54 : Srpanj 20, 2011, 06:00:20 poslijepodne »
Pa sada, ko je popustio i zasto je neko popustio dalo bi se raspravljati. A napose dali je popustio ili je nesto drugo u pitanju. Inace ja bas nikako nisam shvatio njihovo naganjanje po forumu. Repliciranje na sve i svasta, zagadjivanje tema njihovim prepucavanjima. Ali eto, takvi su.

Bilaj

  • Gost
Odg: Da li dobra djela mogu neutralizirati zla djela?
« Odgovori #55 : Srpanj 21, 2011, 03:23:13 prijepodne »
... evo još jednog kandidata za glavnog glumca u filmu "Les Miserables"  kak bi rekel Voctir Hugo ...
 
 Ho, ho, ho, do li je taj tvoj Voctir?  :D