Autor Tema: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica  (Posjeta: 51590 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #45 : Veljača 05, 2010, 09:14:10 poslijepodne »
Unutarstranački izbori u SDP-u
05.02.2010. Vijesti 
Unutarstranački izbori u SDP-u održat će se u nedjelju 7. veljače. Članovi stranke birat će između dva kandidata- aktualne predsjednice Vesne Fabijančić Križanić i mladog Zorana Žica. Bit će to tajno glasanje na sedam biračkih mjesta, slično onima za lokalnu samoupravu, potvrdila nam je Fabijančić Križanić. Dva tjedna nakon izbora, 21. veljače, održat će se stranačka konvencija gdje će na temelju delegatskog principa biti izabrana stranačka tijela- potpredsjednici stranke, gradski odbor, predsjedništvo i nadzorni odbor.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2505

Od se silne ezdepejcof jedino RVG ima prave informacije.Nekomu dost-nekomu zanimlivo...

JosipJoža

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #46 : Veljača 07, 2010, 07:12:57 poslijepodne »
Ima li netko kakvih vijesti kako su prošli izbori u SDP-eju, ni slova od nikoga, kaj je VFK sve hitnula vani?
Muhice, ne javljate se, jel to znači da je VFK pobedila?
Vesti, vesti, nove vesti, niš od vesti, il će se znati popolnoći? Muhica......čekamo nove vesti, ekskluzivno od Vas, vi ste bili do sada najbolji poznavatelj situacije u SDP-eju

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #47 : Veljača 07, 2010, 10:14:45 poslijepodne »
.........
Muhice, ne javljate se, jel to znači da je VFK pobedila?
........

Muha obično čuje kad se već dogodi, dan, dva kasnije. Čekajte.

Inače, čestitke VFK.

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #48 : Veljača 07, 2010, 10:24:15 poslijepodne »
Čestitke i tebe.
Na Jezerače.

"Kulko postov tulko let
dej nam Bog na svet živet
Lirum, lirum, larica
naj se pije zdravica"


Zamisli da jezero let mlatiš po a-de-zeju... :D

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #49 : Veljača 08, 2010, 12:12:19 poslijepodne »
Čestitke i tebe.
Na Jezerače.

"Kulko postov tulko let
dej nam Bog na svet živet
Lirum, lirum, larica
naj se pije zdravica"


Zamisli da jezero let mlatiš po a-de-zeju... :D

Fala.  ;)  Vas nemrem dostići.  8)
Nemojte mi želeti jezero let za ove gliste. Valjda su im dani odbrojani.

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #50 : Veljača 08, 2010, 06:33:13 poslijepodne »
Fabijančić-Križanić na čelu stranke
08.02.2010. Aktualno 
Funkciju predsjednice velikogoričkog ogranka SDP-a i dalje će obnašati Vesna Fabijančić Križanić. Nakon provedenih unutarstranačkih izbora u nedjelju Fabijančić Križanić osvojila je 188 glasova članstva, dok je njen protukandidat, mladi Zoran Žic dobio 80 glasova. Na birališta je izašlo 70-ak posto članstva stranke u Velikoj Gorici i po mjesnim ograncima, a nepravilnosti prilikom izbora zabilježeni su na biračkom mjestu u Donjoj Lomnici. Izbori u Lomnici, prema odluci kanddata, neće se ponavljati.   
Gradska organiziacija SDP-a prva je stranačka organizacija koja je provela izbore na način sličan onima za lokalnu samoupravu. Izbori su održani na sedam biračkih mjesta, sve je nadgledala izborna komisija, a članovi stranke glasali su od 9 do 19 sati.
„Ovakav način izbora potvrđuje visok stupanj demokratičnosti unutar stranke, a velik broj članova i visok stupanj motiviranosti članstva. Izborni rezultat pričinjava mi zadovoljstvo i to je veliko prizanje za moj dosadašnji rad u stranci“-, rekla je Fabijančić-Križanić kojoj je ovo treći mandat na čelnoj starnačkoj poziciji. Članovima stranke predstoji stranačka konvencija koja će se održati 21. veljače, a gdje će se na temelju delegatskog principa birati potpredsjednik, predsjedištvo, gradski i nadzorni odbor.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2508

Tesno; 188:80

JosipJoža

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #51 : Veljača 08, 2010, 09:46:20 poslijepodne »
Čestitke novo-staroj predsjednici SDP Vesni Fabijančić Križanić.
Poziv s ovog i mjesta da uvede novu praksu i da nam se javi ponekad na forum kao što to redovito čini GBR predsjednik HNS Velika Gorica.
To može biti samo jedan veliki plus kako za nju tako i za stranku, nerazumijem zaista zašto to nije činila i do sada.

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #52 : Veljača 08, 2010, 10:12:39 poslijepodne »
Muhice - dobro di ste? Nekak vam ne ide po rasporedu.
Prvo nije prošao Bandić, pa sad je VFK prošla?  ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #53 : Veljača 09, 2010, 02:08:32 prijepodne »
Čestitke novo-staroj predsjednici SDP Vesni Fabijančić Križanić.
Poziv s ovog i mjesta da uvede novu praksu i da nam se javi ponekad na forum kao što to redovito čini GBR predsjednik HNS Velika Gorica.
To može biti samo jedan veliki plus kako za nju tako i za stranku, nerazumijem zaista zašto to nije činila i do sada.

Jel se sečaš TAZ?

Do ot političarov dojde na forum-dobi po ***ke...  ^-^  ^-^  ^-^

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #54 : Veljača 09, 2010, 02:47:30 poslijepodne »
Muhice - dobro di ste? Nekak vam ne ide po rasporedu.
Prvo nije prošao Bandić, pa sad je VFK prošla?  ;)


Evo me, hvala na brizi...odabir da VFK i dalje predvodi SDP-e u Velikoj Gorici nije dobar, naime to je moje mišljenje, valjda dozvoljavate da na isto imam pravo?..od 440 članova koji su imali pravo birati njih 188 odlučilo se za VFK dok se za mladog Žica opredjelilo njih 80...Naizgled izgleda da je VFK pomela svog protukandidata no ja bi tu pristupio ipak sa rezervom...zašto?...potrebno je svakako uzeti u obzir činjenicu da nije glasalo njih 172...zašto?....jer misle da ionako nemru niš promijeniti....SDP-e je uhvatila apatija, a dokaz je izlazak svega 65%...isto tako ne smije se zaboraviti da je dolasko na čelo SDP-a VFK napravila reevidenciju članstva i otpisala upravo njih 180 od 240...he...vidi vraga...a dobila je 188...po toj statistici sve ove godine pridobila je samo 8 članova...

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #55 : Veljača 09, 2010, 03:54:24 poslijepodne »


Evo me, hvala na brizi...odabir da VFK i dalje predvodi SDP-e u Velikoj Gorici nije dobar, naime to je moje mišljenje, valjda dozvoljavate da na isto imam pravo?..od 440 članova koji su imali pravo birati njih 188 odlučilo se za VFK dok se za mladog Žica opredjelilo njih 80...Naizgled izgleda da je VFK pomela svog protukandidata no ja bi tu pristupio ipak sa rezervom...zašto?...potrebno je svakako uzeti u obzir činjenicu da nije glasalo njih 172...zašto?....jer misle da ionako nemru niš promijeniti....SDP-e je uhvatila apatija, a dokaz je izlazak svega 65%...isto tako ne smije se zaboraviti da je dolasko na čelo SDP-a VFK napravila reevidenciju članstva i otpisala upravo njih 180 od 240...he...vidi vraga...a dobila je 188...po toj statistici sve ove godine pridobila je samo 8 članova...

ne smije se zaboraviti da je dolasko na čelo SDP-a VFK napravila reevidenciju članstva i otpisala upravo njih 180 od 240

Muha, matematika Vam nije jača strana, ako i je, ide totalno u prilog VFK!!!
Koliko vidim, napisali ste da je VFK otpisala neke članove, svela članstvo na 60 ljudi(240 - 180 = 60)


..od 440 članova koji su imali pravo birati
da bi nakon toga drastično povećala članstvo na 440 članova...(60+380 = 440)

Pa sad Vi računajte!
Mislim, da je upravo Vas uhvatila apatija(šta zbog bandića, šta zbog Žica), ako pogledate koliko je članova izašlo, i ove moje jednostavne matematičke izračune, sve to govori da je VFK odlično odradila svoj posao kako u stranci tako i na izborima, jer treba hrabrosti riješiti se 180 neaktivnih članova, doći na brojku od samo 80 članova i onda dići članstvo na 440 članova!  

Ako promotrimo još jednom rezultate, vidi se da je mladi Žic "pometen"(da upotrjebim Vaš izraz), i to ne naizgled, jer je dobio samo 30%! Da je bilo "naknap" bilo bi oko 40-45 %, ovako, mladi Žic je pometen,  a Vi i dalje pišite da je bilo tijesno!
« Zadnja izmjena: Veljača 09, 2010, 05:15:28 poslijepodne mali_od_palube »

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #56 : Veljača 09, 2010, 06:03:25 poslijepodne »
Evo me, hvala na brizi...odabir da VFK i dalje predvodi SDP-e u Velikoj Gorici nije dobar, naime to je moje mišljenje, valjda dozvoljavate da na isto imam pravo?..

Nije da sam se zabrinula, ali falite.  :)
Naravno da dozvoljavam da imate pravo na mišljenje, pa to uostalom i znate, dugo se mi čitamo.

Međutim i meni ova vaša matematika nekak nije jasna, naročito ne nakon što je cijenejni forumaš mali_od_palube malo pojasnio.

Da li je izbor dobar ili ne, nisam previše razmišljala, ali sam ipak mišljenja da je daleko bolja VFK nego izabrati mladog i neiskusnog čovjeka, koji, ruku na srce ipak mora još puno učiti. Uostalom to sam već odavno napisala.
Premlad je i bi se reklo smiren, da bi se mogao odhrvati jednom Šimunoviću koji je premazan svim masnim tvorevinama (da ne upotrijebim gadljiviju riječ).
Osim toga, jednom se javio na ovaj forum sa svojim životopisom koji uopće nije fascinirajući, iako to ne mora značiti da je osoba manje kvalitetna.
Ja recimo zamjeram Žicu što se ne javlja ovdje, što nije niti slova napisao čak niti za predsjedničkog kandidata njegove stranke kad se to očekivalo.
Treba se dokazivati od početka, a Žic to ne radi. I treba se dokazivati među ljudima, a ne samo pristašama u stranci. To je kriva postavka.


Ali da se ne bi krivo razumjeli, tko sam ja da njemu pametujem. Jedan običan glasač/birač koja bi danas-sutra mogla i njegovu sliku ugledati na plakatima po VG. I odlučivati (koja težina) da li će prevagnuti mladi Žic o kojem pojma nemam, ili možda Beus o kojem puno znam, ili možda netko iz Zelene akcije.  ;)

Ali svejedno, VFK je izabrana velikom većinom glasova, (iako nisam baš neki pretjerani njen obožavatelj - me razmete) i sad bude valjda SDP u VG, a  i mladi u SDP krenuli u neke akcije, s obzirom da je izbora bilo svima i previše u 2009 i na početku 2010. A nadam se da će se za te akcije i prije čuti ovdje na forumu, pa čak i pozivi  da se pridružimo.

Ne budemo valjda opet čitali tek za završene akcije i to 2 tj kasnije u grupa besplatno RVG medija piskaralo novinar sve direktor postavljeni punkt.

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #57 : Veljača 09, 2010, 10:36:33 poslijepodne »
...isto tako ne smije se zaboraviti da je dolasko na čelo SDP-a VFK napravila reevidenciju članstva i otpisala upravo njih 180 od 240...he...vidi vraga...a dobila je 188...po toj statistici sve ove godine pridobila je samo 8 članova...

Nerazmem kaj je Muva štel z ovem povedati al mislim da ni ovo z čem se vi bavite.

...
Ja recimo zamjeram Žicu što se ne javlja ovdje, što nije niti slova napisao čak niti za predsjedničkog kandidata njegove stranke kad se to očekivalo.
Treba se dokazivati od početka, a Žic to ne radi. I treba se dokazivati među ljudima, a ne samo pristašama u stranci. To je kriva postavka.

A,VFK se kakti javla i piše...Stranice.Stranice,amo.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #58 : Veljača 10, 2010, 08:50:50 prijepodne »
Citat:
Nerazmem kaj je Muva štel z ovem povedati

Pa vrlo jednostavno, reevidencijom je otpisala 180 članova od 240, dakle ostalo ih je 60...VFK je dobila 188...kolika je razlika?


plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #59 : Veljača 10, 2010, 01:03:43 poslijepodne »
Citat:
Nerazmem kaj je Muva štel z ovem povedati

Pa vrlo jednostavno, reevidencijom je otpisala 180 članova od 240, dakle ostalo ih je 60...VFK je dobila 188...kolika je razlika?



Muha - ako je, kako pišete, potjerala 180 članova i ostalo ih je 60, a sad (2010.) ih je na popisu 440 - kolika je razlika?
440 - 60 = 380 je novih članova nakon protjerivanja. Pa ona je povećala članstvo za mnogo mnogo...
A od tih 60 + 380 je "samo" 188 glasalo za nju.