Autor Tema: Promet  (Posjeta: 306164 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #600 : Svibanj 31, 2011, 02:00:14 poslijepodne »
Do kojih nadležnih? Pa uređuju se prometnice, krpari se uglavnom desni vizni trak, policija s rotacijom zatvara vozne trake i policajac regulira promet kroz križanje... koji i kakav "nadležni" bi to trebal promijeniti i zakaj (da ne velim - KAK promijeniti...)?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #601 : Svibanj 31, 2011, 02:59:29 poslijepodne »
ja nisam ništ videl da delaju :(

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #602 : Svibanj 31, 2011, 05:03:56 poslijepodne »
Pak normalno Bilaj da nisi ništ videl jer se ujutro oko 8h nije niš ni delalo, a kolona je bila za popizdit, kak sam već napisal ne samo danas ujutro nego i jučer u oba smjera i u petak popodne.
To kaj Sledge priča o radovima je zato kaj mu je smjenica završila oko podneva pa je onda na povratku iz ZG uistinu vidio radove na suprotnom kolniku i odma to povezao s onim da hrđavom kukcu i dlaka smeta jer te iste radove i ja sam sad maloprije po povratku s posla vidio no ujutro i unazad do petka nije bilo nikakovih radova. Samo razjebani semofori i niš drugo.

No sad kad sam se vraćao , ma zamislite semofori rade opet ok.
Stvarno se neko zajebava s ljudima , al očigledno netko tko jako dobro čita forum iz svoje foteljice, čim se stvar riješi čim se ovdje ukaže na probleme.

Mr. Semoforko, nebi bilo zgoreg koji put guzicu dignut i propeljat se po cesti sa ostalim radnim narodom, a ne čekat mene da nakon tri dana strpljenja dojavljujem o raštelanim semoforima.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Promet
« Odgovori #603 : Svibanj 31, 2011, 09:38:03 poslijepodne »
Ponovno je netko razmrdao semofore u Mlaki pa se stvaraju gužve u oba smjera.


Ja sam došao do Mlake i skrenuo na Lomnicu i Hrašće misleći da se nešto dogodilo pa da je zbog toga zastoj.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #604 : Lipanj 01, 2011, 11:10:35 prijepodne »
He, he, Vegi - meni smjena ne završava oko podneva, a 99% mojih prolazaka tom trasom nije povezano sa mojim poslom, odlaskom na njega ili povratkom s istoga, jer na posao idem - vlakom!...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #605 : Kolovoz 17, 2011, 03:45:55 poslijepodne »
Obavijest o zatvaranju ceste
17.08.2011.
Radi izgradnje velikogoričke obilaznice, zatvara se dio županijske ceste od Rakarja preko Kobilića do Bapča.

Cesta će biti zatvorena od 06. rujna 2011. od 7,00h do 23. rujna 2011. do 17,00h. Tijekom tog razdoblja bit će dozvoljeno prometovati samo stanovnicima Kobilića, Bapča, vozilima javnog prijevoza i vozilima gradilišta.
Obilazni pravac bit će sjeverna obilaznica VG-Sisačka (D30) preko Novog Čiča i Lazine i obrnuto.
Na cesti će biti postavljena privremena prometna signalizacija.
http://www.gorica.hr/2011/08/obavijest-o-zatvaranju-ceste/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #606 : Kolovoz 25, 2011, 09:48:54 poslijepodne »
Kaj je pak nekakova policijska akcija?Policija na selu il policija u zajebnici?

Od Gorice do Siska ima je ko dreka...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #607 : Kolovoz 26, 2011, 12:07:34 poslijepodne »
Kaj se osjećaš ugrožen?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #608 : Kolovoz 26, 2011, 11:00:12 poslijepodne »
Inače je ni ni za lek (za razliku od Lučkoga de imam pretplatu na haltanje  ;) ).
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #609 : Rujan 06, 2011, 11:22:18 poslijepodne »
Ovaj semafor SFJ/153. BRHV ne dela više po senzore nek dere po programu i si sad,fala Bogu,čekaju...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #610 : Rujan 06, 2011, 11:30:28 poslijepodne »
Prometni kolaps na Rakarskoj
06.09.2011.Vijesti

Neprecizne informacije koje su plasirale Hrvatske ceste i Županijska uprava za ceste o zatvaranju prometnice Rakarje-Kobilić-Bapče zbog izgradnje istočne obilaznice uzrokovale su jutros velike gužve i nervozu.

Što se točno događa na ovoj trasi? Odgovor smo potražili u Odsjeka za promet Velike Gorice.

„Moraju se napraviti spojevi ove stare županijske ceste s ovom novom pa se stoga taj dio prometa odvija privremenom trasom. Tranzitni promet od Ščitarjeva i Črnkovca se vozi preko Lazine, a stanovnici Bapča i Kobilića će prolaziti normalno kao i javni i školski prijevoz.“ – objasnio je Vjekoslava Hegeda, voditelj Odsjeka za promet

Međutim jutros su problema imali i oni mještani koji žive uz ovu prometnicu, ali, Heged tvrdi: „ Stvar je u tome što su išli kamioni s asfaltom i ostali strojevi pa oni čekaju 5-10 minuta dok se njihov taj tehnološki transport,  koji je u funkciji gradilišta,  rasčisti i dok se on oslobodi da mogu proći.“ 

U vrijeme kada autobusi prolaze, oslobodit će se dio prometnice, a ljudi i strojevi miču se sa trase. Pa Heged još jednom ponavlja“ Rakarskom i dalje mogu samo oni koji su u zoni radova- Rakarje, Kobilić i Bapče, a svi drugi moraju ići okolo.“

Međutim, dodatnu nervozu i gužvu, stvara i sada već uobičajena zagušenost glavne prometnice kod Veterinarske stanice. Oko 8 sati kolona prema Gorici počinjala je već u Vukovini. Imajte to na umu kad sutra krećete na posao ili u školu.
http://www.rvg.hr/index.php?id=4265
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Promet
« Odgovori #611 : Rujan 07, 2011, 07:48:51 prijepodne »
Nova regulacija kod Hrašća , na velikogoričkoj brzoj cesti. Izgleda da se sprema obilazak kroz naselje V.Plje - V.Mlaka i to dvije trake u jednu. Biti če gužve.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #612 : Rujan 07, 2011, 10:44:53 prijepodne »
Ma da će biti, već je jučer bila nesnosna gužva. Nije mi jasno zašto taj zahvat nisu odrađivali  u sezoni godišnjih odmora kad je bila manja gustoća prometa , a ne sad !?

Jaguar

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #613 : Rujan 07, 2011, 11:18:58 prijepodne »

Jaguar

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #614 : Rujan 12, 2011, 09:17:13 prijepodne »
Križanje kod veterinarske? Danas sam slučajno ujutro vozio do Kuča i nazad u Goricu, u povratku kolona je do Starog Čiča a od strane Novo Čiče do Hidrelove šljunčare.
Ova agonija, svako jutro je ista priča koliko čujem, traje već skoro dvije godine, iako su ovdje neki pisali o rješenjima u budućnosti, ta budućnost traje i trajat će tko za koliko još, ali ovo je suludo, da nitko ne poduzima ništa da se problem tog križanja ako ništa drugo onda bar ublaži, pisali smo već o nekim rješenjima.

Međutim možda ovi "stručnjaci" iz HAC-a imaju neko pametnije i bolje rješenje, uglavnom ovo što ljudi proživljavaju svako jutro pri odlasku na svoje dnevne obveze je PRESTAŠNO!