Autor Tema: Off-topic: Odg: Papa Benedikt XVI u Hrvatskoj  (Posjeta: 2739 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Off-topic: Odg: Papa Benedikt XVI u Hrvatskoj
« : Lipanj 05, 2011, 01:24:30 poslijepodne »
Veličanstveno. Jasno je zašto su mediji, razne udruge i jedan dio politike bili toliko protiv Papina posjeta. Još jednom je potvrđeno kako je hrvatski narod neraskidivo vezan uz Rimokatoličku crkvu.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Off-topic: Odg: Papa Benedikt XVI u Hrvatskoj
« Odgovori #1 : Lipanj 05, 2011, 01:25:53 poslijepodne »
Veličanstveno. Jasno je zašto su mediji, razne udruge i jedan dio politike bili toliko protiv Papina posjeta. Još jednom je potvrđeno kako je hrvatski narod neraskidivo vezan uz Rimokatoličku crkvu.

Zato jer su bili i ostali nesložna govna koja isprazno filozofiraju i misle kako su time najbolji i najpametniji na svijetu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Off-topic: Odg: Papa Benedikt XVI u Hrvatskoj
« Odgovori #2 : Lipanj 05, 2011, 01:32:40 poslijepodne »
Veličanstveno. Jasno je zašto su mediji, razne udruge i jedan dio politike bili toliko protiv Papina posjeta. Još jednom je potvrđeno kako je hrvatski narod neraskidivo vezan uz Rimokatoličku crkvu.

Zato jer su bili i ostali nesložna govna koja isprazno filozofiraju i misle kako su time najbolji i najpametniji na svijetu.

I zato što su ljudske nule i duhovne bijede, koji bi i svoju djecu i grobove predaka prodali za svoje sebične interese. A takvi su savršen odabir da budu sluge svima koji na ovim prostorima imaju političke i ekonomske interese.
« Zadnja izmjena: Lipanj 05, 2011, 01:34:36 poslijepodne ulysses »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Off-topic: Odg: Papa Benedikt XVI u Hrvatskoj
« Odgovori #3 : Lipanj 05, 2011, 01:42:04 poslijepodne »
Vegi je pokrenuo temu i naveo što se očekuje u njoj. A vas dvoje ste odmah krenuli s vrijeđanjem i govorom mrženje umjesto da dostojno slavite Papin dolazak. Stvarno žalosno. :-(