Svakidašnje teme > Obitelj i društvo

Homofobija u Hrvatskoj

<< < (3/60) > >>

BobRock:

--- Citat: Sledgehammer - Svibanj 16, 2013, 09:14:00 prijepodne ---Očigledno nisi čitao sa razumijevanjem, jer nitko to nije rekao, ali je realnost - koju je u konkretnom slučaju potvrdilo puno očevidaca - takva kakva je, i siguran sam da to nisu izdvojeni slučajevi, nego drsko, bahato i smišljeno podmetanje i organizirani nered u cilju miniranja referenduma, jer je isti krucijalan za ciljeve pedera. Ako on prođe, oni će sa svojim interesima postati potpuni outsideri za ikakvu zakonsku regulatiuvu mimo one koja postoji sada.

--- Kraj citata ---
Takozvani očevici su potvrdili da su to pederi? Su ih ti očevici promatrali da si jedan drugom daju guzicu? Jel im se svidjelo to gledati? Da nisu možda i uživali u tome?

--- Citat: ---Čudno kako to vidiš samo - kao i naši bajni prodani političari - samo kada je riječ o uvijek jednoj te istoj strani, dok u suprotnom slučaju ne vidiš ništa... toliko o toleranciji.

--- Kraj citata ---
Hahahaha! Pravi mi se javil.

--- Citat: ---Ti, očito, imaš malo žešćih problema s mozgom... jer upravo takova akcija nekakvoj apsolutnoj većini nije potrebna.

--- Kraj citata ---
Veliš da to sad nejde na ruke ovima kaj skupljaju potpise? I ti si član neke inteligentne grupe?

--- Citat: ---A nego tko je to napravio nego pederi??

--- Kraj citata ---
Hahahaha! Očito da si nesposoban zamisliti si drugu mogućnost, kaj ne? Tolko o tvojoj objektivnosti i logičnom razmišljanju. Još nisi naučio da je pretpostavka majka svih zajeba, a već sam ti to tolko puta dokazao...

--- Citat: ---Zašto misliš da su oni obrazac nečeg pozitivnog i pametnog, tumačiš kao da oni ne mogu pogriješiti ili krivo procijeniti... čim se šilje u dupe oni su već kriva procjena i greška po sebi...

--- Kraj citata ---
Mogu si ja puno toga zamisliti. Naravno da je moguće da su to napravili pederi. Ali meni to ne izgleda baš vjerojatno, pa zbog toga sumnjam i ovdje izražavam svoju sumnju. A ti nastavljaš sa svojim homofobnim i šovinističkim spikama. Jadno.

--- Citat: ---Ne znam sudiš li u tome po sebi, no da pratiš sva događanja na tu temu znao bi da su pederi sami sebe ponosno nazivali pederima u svojim paradama na svojim transparentima....

--- Kraj citata ---
Ne znam da se sa ponosom nazivaju pederima. Eto vidiš kolko ja to pratim. Pederi i njihovo društvo me baš ne interesira, dapače, no interesira me širenje mržnje prema nekim skupinama u našem društvu i ja sam protiv svakog širenja mržnje.

No ovdje se očito mržnja i netolerancija etablirala. Na žalost.

BobRock:

--- Citat: Master - Svibanj 16, 2013, 10:43:02 prijepodne ---Vojnik o skračenju ,kurva o poštenju,a vi pederi o toleranciji.

--- Kraj citata ---
Misliš da si sad frajer? Imaš sreće kaj je to bilo prema meni i kaj mi takvi kao ti danas nemreju pokvarit dan. No znaš kak je to sa srećom...?

BobRock:

--- Citat: Mlačanin - Svibanj 16, 2013, 11:17:20 prijepodne ---Bobe, uopće mi nisi uvjerljiv.
Praviš se grbav i to tak da sam sebi probaš reći "Vi"!

--- Kraj citata ---
Uf, ti si mi sve zagonetniji. Da sam te razmel, em bi ti morti kaj i odgovoril, no ovak...

Mlačanin, Mlačanin...

Pusti.

kuntakinte:
Dragi članovi i simpatizeri Zavjeta za Hrvatsku,
 gledajući opću eroziju društvenih, ljudskih i moralnih vrijednosti koja već više od desetljeća nagriza srž hrvatskog društva, a imajući u vidu naš politički program i stavove o nužnosti uspostave sustava vrijednosti i očuvanju vrjednota hrvatskog društva, te demokršćanski svjetonazor, koji vjerujem svi dijelimo,  sve vas, vaše prijatelje i bližnje, ovi putem pozivam da u što većem broju izađemo i potpišemo listu građanske inicijative „U ime obitelji“ o raspisivanju referenduma kojim bi se u Ustav Republike Hrvatske unijela odredba po kojoj je brak životna zajednica žene i muškarca.
http://www.zzh.hr/gradanska-inicijativa-u-ime-obitelji

Mlačanin:

--- Citat: BobRock - Svibanj 16, 2013, 08:41:01 poslijepodne ---
--- Citat: Mlačanin - Svibanj 16, 2013, 11:17:20 prijepodne ---Bobe, uopće mi nisi uvjerljiv.
Praviš se grbav i to tak da sam sebi probaš reći "Vi"!

--- Kraj citata ---
Uf, ti si mi sve zagonetniji. Da sam te razmel, em bi ti morti kaj i odgovoril, no ovak...

Mlačanin, Mlačanin...

Pusti.

--- Kraj citata ---

Nema tu puštanja, jer je stvar suviše ozbiljna. Čak smrtno ozbiljna.

Ne mogu dvije isto spolne osobe roditi, stvoriti novu osobu, čovjeka, nikako. A ti koji podržavaš takvo mišljenje i oni koji se licemjerno sakrivaju iza svojih teza  ugroženosti i prava na slobodnu ljubav ( da ne upotrijebim grublji rječnik) ne bi danas bili živi, prodavali nam muda pod bubrege, da su kojim slučajem njihovi roditelji imali takve glupe stavove.
Ne bi bili rođeni.

I sad smo svi mi , koji zagovaramo život, homofobi, mrzitelji homoseksualaca i kojekaj drugo, a samo su oni pravi i "zdravi", kako to voli reći naš narod.

Sve se tu razumije i to jako dobro.
Čovjeka treba poštivati kao univerzalnu osobu koja ima dušu, koju treba voljeti u apsolutnom smislu i težiti da se ljudski život nastavi. Jer to je nešto najljepše u ovom svemiru.
Podržavam apsolutno takav stav, težim prema svjetlu, a ne prema totalnom mraku.



 

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju