Osoblje > O forumgorica.com stranici

Da li je vama stalo do ovog foruma?

<< < (9/10) > >>

Sledgehammer:

--- Citat: amarkulin - Lipanj 17, 2011, 09:27:16 prijepodne ---A kakve ja veze imam sa čelništvom HNS-a?
--- Kraj citata ---

Nikakve. No ispalo je da nemaš sreće jer sam te nenamjerno utrpao u isti post sa HNS-ovcima. A niže od Čačića i Pusićke se i nemre pasti. Eto, tako je ispalo... sorry!

koko-vg:
Da, stalo mi je do ovog foruma ali da moderator posloži stvari na svoje mjesto. Moramo li svi trpiti sleđovo vrijeđanje i ponižavanje ?  Ako je, (a pokazuje u zadnje vrijeme sve češče da je zbilja bolestan) nek se ide liječiti. Isfrustrirana kreatura koja misli da je popila pamet cijelog svijeta samo rastjeruje ljude sa foruma. To svi mogu vidjeti. Žalosno, ali je tako.

Vegi:
Van Gorice sam, na godišnjem. Svratim malo na ovaj forum vidjeti ima li kaj novoga u gradu.
Rezultat znatiželje: samo požderani mobile kilobajti. Žali Bože i pomisliti da bi ko kaj opće informativnog v ovo vreme napisal, naravno osim jebivetrenih dežurnih politikanti. Pljuc,pljuc i opet pljuc,...nažalost forum je stjeran u informativni čorsokak.  Ko što rekoh žali Bože kilobajti :(

Qwad:
Čini se da je zavladalo neko mrtvilo na forumu unatrag par mjeseci. :(

Sledgehammer:
Ha čuj, dok jedni na velikim jaslama uništavaju državu, dokle njihovi malehni pandani na forumskoj razini rade isto, dosta ljudi je potjerano jer im se neda gledati cinična odobvravanja nekakvih jaguara (kojem je valjda žena iskopčala net) i inih "demokrata" koji rade protiv Hrvatske...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju