Osoblje > O forumgorica.com stranici

Statistika

<< < (3/7) > >>

Goričanka:
Vegi ti jako dobro znaš da se ovde svi znaju s bivšeg foruma i da su to tek virtualna poznanstva, a tak kak se mi znamo, znamo i tebe i ti nas.
Prema tome, ta ti ne stoji izjava.
A ako ti društvo ne paše, ne moraš dojti, nije obavezno.
Obično ljudima smeta kad se svi svade, tebi smeta kaj se ne svadimo  ::)
Segdar sekaj  ::)

shaka zulu:
Vegica,se znaš,sam pitaš,sam odgovaraš. :D Neznam zakaj si postal takov ciberpacifista a da bi se nekaj premenilo treba je biti aktivista-če te tera tema zanima-otpri,am nisi strajnski ovde.
Ovi,il oni,nisu ni na bivšemu forumu bili preveč aktivni osim da je bilo treba potkajlati pp (političkoga protivnika) il spamati forum za izbore.Tam je prosek bil napisati tri stranice na dan a vevo se broj vrti oko deset,kaj samo za se govori da se sejeno nekaj događa a mislim da je to produkt toga kaj su skoro si,il si,aktivni člani prešli sim.Teško da negdo more nadoknaditi one običaje kaj smo tam ostavili a vrteti "iste spike" se ne splati.

Vegi:

--- Citat: kuntakinte - Rujan 16, 2009, 10:57:51 poslijepodne ---Vegica,se znaš,sam pitaš,sam odgovaraš. :D Neznam zakaj si postal takov ciberpacifista .....
--- Kraj citata ---

Takev sam po prirodi, mali sem,  bi se reklo  niščetni , ne znam se tući ,mrzim čoprativni pristup i volim samostalnost, navek se priklanjam, u presudnom momentu, onima koji su slabeši i boli me nepravda...jednom rječju moderniji dudek, al svakako sa svim društveno pozitivnim aspektima tog filmskog lika.

shaka zulu:

--- Citat: Vegi - Rujan 17, 2009, 10:17:13 poslijepodne ---...jednom rječju moderniji dudek,...
--- Kraj citata ---

Dudek,***i te dreve bukove!!!  ;D  ;D  ;D

kuntakinte:
"Najviše Online Danas: 33"
Opa,Miško! Kaj imamo i dežurne ubacivače?
Loš dan,malo prometa a puno posete...  ::)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju