Osoblje > O forumgorica.com stranici

Opcije foruma

(1/25) > >>

Vegi:
Pitanje adminima:

Zakaj me nakon napisanog posta vrati na osnovnu stranicu, a ne na temu gdje sam post i postao?
Može li se to nekako ispraviti'

Stjepan:
U svojem profilu (Izgled foruma) uključi opciju Povratak na temu nakon slanja poruke.

Vegi:
Fala Stjepan, evo sam si poštelal.

plemenitashica:
Mogu li se  linkovi sa youtubea upisati samo kao link i ispod naslov filmića/spota koji će se prikazati ako se klikne na link.

Naime, kad su postavljeni linkovi nekoliko za redom, računalo mi je strašno sporo pri otvranju stranica s novim postovim (dakle nisam na toj muzičkoj temi), osim toga moram scrolati ponekad i dvije stranice da dođem do nekog posta.
A jučer kad bi kliknula u temu (Muzika 60-tih) da napišem komentar (za Simona i Gurfunkela), onda me izbacilo sa cijelog foruma.

Pomoć - koji je ono program da mi se pokaže samo slovo f, pa da mi učitava kad i ako kliknem play, a ne da mi učitava odmah bez pitanja?
Opet je računalo bilo kod programera koji mi to nije vratio u početno stanje.  ;)

Stjepan:

--- Citat: plemenitašica - Prosinac 02, 2009, 12:01:27 poslijepodne ---Pomoć - koji je ono program da mi se pokaže samo slovo f, pa da mi učitava kad i ako kliknem play, a ne da mi učitava odmah bez pitanja?
Opet je računalo bilo kod programera koji mi to nije vratio u početno stanje.  ;)

--- Kraj citata ---

Kod programera? Računala se na popravak nose serviserima i administratorima, a ne programerima. :-)

http://flashblock.mozdev.org/ - Flashblock je traženi plugin za Firefox.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju