Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

Mamić ... ponovo ...

<< < (3/4) > >>

Master:

--- Citat: koko-vg - Srpanj 31, 2013, 02:09:22 poslijepodne ---Master, ... Najteže je čitati gluposti napisane od čovjeka koji nema dušu da bi pisao dobro, a niti dovoljno pameti da ne piše ništa.

Provociraš bez veze.

 Ako te što zanima iz članka koji sam prenio, naveden ti je  link pa se obrati njima, a o tome tko je "moj" i čiji sam ja, te o tome što je više: temperatura tvog tijela ili tvoj IQ ... u nekoj novoj temi.

 :D

--- Kraj citata ---
Jugokomunistički smrad si bio i ostao,ali o tome drugi put :D

koko-vg:
A kakve veze imaju Tito, komunisti, Jugoslavija, ti i smrad s jedne strane i tema koja je vezana uz Mamića ? Opet dokazuješ da ti je jedino namjera provociranje i ništa drugo ... a dokazao si i da je veća vrijednost tjelesne temperature od ...

Master:

--- Citat: koko-vg - Srpanj 31, 2013, 03:44:19 poslijepodne ---A kakve veze imaju Tito, komunisti, Jugoslavija, ti i smrad s jedne strane i tema koja je vezana uz Mamića ? Opet dokazuješ da ti je jedino namjera provociranje i ništa drugo ... a dokazao si i da je veća vrijednost tjelesne temperature od ...

--- Kraj citata ---
Više ti pimpek ima centimetara nego bulja IQ.Da nije tak onda bi shvatio poantu.Pali traktor,opet kasniš za istomišljenicima ili ti mrziteljima svehrvatskog i katoličkog.Ajd objavi neki članak protiv drugova ili barem komentar.Nema šanse čak štoviše trudiš se i braniti komunističke zločine jer si zadojen.

koko-vg:
... tema je o Mamiću, ali vidim da ti to ne ide u glavu.  Žali Bože truda. Samo provociraš, sve po starom.

Master:

--- Citat: koko-vg - Kolovoz 01, 2013, 07:37:21 prijepodne ---... tema je o Mamiću, ali vidim da ti to ne ide u glavu.  Žali Bože truda. Samo provociraš, sve po starom.

--- Kraj citata ---
Takve ko ti se može "voljeti" samo onoliko koliko vi volite Hrvatsku.Znači 0.
Nikad nisi napisao da voliš svoju državu (ne onu koja je propala na svu sreću) i da se boriš za pravdu ,nego samo podrivaš i kukaš za bravarom.Traktor i samo traktor,najljepša kolona koju sam ikad vidio :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju