Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

Zdravstveni odgoj u školama

<< < (72/73) > >>

koko-vg:
... o kakvim nedodirljivima govoriš ?     

o popovima ?   

kad toliko zadireš u povijest ... prije  "crvenih kriminalaca" kako ti zoveš,  isto je tako netko prodavao samovolju, bilo im je u genima, a sad kad se traži da i oni snose teret krize, zasmetalo im. Naravno, reči ćeš da crkva nema veze s vlašču ... pa i nema, osim s nepresušnom pipom koja konstantno kapa, kapa, kapa , da ne velim cuuuuuri, a poreza su oslobođeni (po duhu svetom ili HDZ-u ?)

kojim je redom ono išlo ... popovi, topovi pa lopovi  ili obrnuto ?

Sledgehammer:
Ja ne zadirem u povijest, ja govorim o sadašnjem vremenu, glagolskom prezentu...

Za popove ne znam, to znaš ti, jer popovi su pravoslavci... RKT nema popove, već svećenike.

Kao treće, informiraj se tko je kome i za što dužan - Crkva državi ili država Crkvi - pa onda prdaj muda pod bubrege. Što misliš da crveni Kmeri ne bi već promijenili - u svojoj bezumnoj ograničenosti i mržnji prema vjeri - sve što mogu - DA MOGU, DA SMIJU, i DA IH TO NE BI PREVEČ KOŠTALO??

Jer i MIlanče jako dobro zna kako izgleda računica, jedino "pametni i upućeni" tvojeg kalibra znaju tamburati samo u jednu žicu...

koko-vg:

--- Citat: Sledgehammer - Lipanj 03, 2013, 08:32:03 poslijepodne ---Kao treće, informiraj se tko je kome i za što dužan - Crkva državi ili država Crkvi - pa onda prdaj muda pod bubrege.

--- Kraj citata ---

... tu sam čekao da se nađe netko pa da nama neukima, koji "ne kužimo stvar" objasni tko to kome što duguje i naravno, zašto ?

Probaj sad, molim te, bez prostačenja i preseravanja objasniti tu matematiku.

Mlačanin:



Jovanović OPET izigrao zakon, Milanović štiti leđa svojoj ženi


Dobili smo originalnu prepisku gospodina Petra Radelja koju je vodio s MZOS-om povodom otvaranja rasprave o Kurikulumu Zdravstvenog odgoja, a koja se trebala voditi o NACRTU Kurikuluma. Međutim, iz dokumentacije dostupne na stranicama MZOS-a razvidno je da se tobožnja rasprava trebala voditi fiktivno jer je ministar Jovanović po treći put donio i na web stranicama Ministarstva objavio ODLUKU, a ne njezin nacrt.


http://zdravstveniodgoj.com/news/jovanovic-opet-izigrao-zakon-milanovic-stiti-le-a-svojoj-zeni


Kad se sad malo povrnemo natrag, pogledamo za kakve " velike grijehe" su se morale davati ostavke u našoj vladi, ovo ispada sasvim banalno, nije vrijedno spomena, ili??


Kaj ti ljudi zaista misle da je ovaj narod toliko glup, da ne vidi kakve oni bezobrazluke rade?
 
Diktatura vlasti?!

Sledgehammer:

--- Citat: koko-vg - Lipanj 04, 2013, 06:56:51 prijepodne ---... tu sam čekao da se nađe netko pa da nama neukima, koji "ne kužimo stvar" objasni tko to kome što duguje i naravno, zašto ?
--- Kraj citata ---

Samo jedan hint za tebe:

Koje nekretnine koristi država u HRvatskoj - a u vlasništvu su Crkve?

Probaj pojmiti samo taj jedan segment - no riječ je o cijelim kvartovima, cijelim trgovima, cijelim blokovima zgrada i cijelom nizu nekretnina koje koriste državne institucije ove zemlje, a vlasnički list glasi na Crkvu... riječ je o milijunima kvadrata na najčešće najelitnijim i najprometnijim lokacijama, a najam takvih kvadrata je ... ajmo reći - skup... u svakom slučaju, samo najam i korištenje tih nekretnina košta daleko više negoli država "daje" (ma šta daje - POKLANJA!!  >:D ) Crkvi... a gdje su prava iz međudržavnih ugovora? Ili prava iz sveučilišnih, edukacijskih i odgojnih ustanova i radnih mjesta? Zdravstveni sustav treba spominjati? Ima toga još puno, no zadržimo se samo na prvom stavku....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju