Autor Tema: Afere u Turopoljskom nogometu  (Posjeta: 21811 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tur

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #30 : Prosinac 17, 2009, 05:17:55 poslijepodne »
vdje cak neki ljudi i priznaju da su sudjelovali u kupovanju tekmi.

Evo posla za USKOK.  :)

Offline PRIJATEL

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #31 : Prosinac 29, 2009, 06:51:00 poslijepodne »

Čini mi se da smo nešto stali, da smo se smrzli ,stoga mislim da vatru treba raskuriti , neka se ljudi griju,neka svima bude toplo.
Kako je problem očito veliki , mislim da treba nastaviti sa komentarima.
U prilog također nudim konačnu tablicu završnice jesenskog dijela prvenstva 1 županijske lige istok iz koje prvak ulazi u jedinstvenu županijsku ligu.
                           T A B L I C A
   
     1. GRADIĆI               15    10   3   2   35-11       33
     2. LOMNICA              15    10   2   3   36-11       32
     3. SAVA                   15     9   5   1   31-9        32
     4. MEŠTRICA            15     9   3   3   28-11       30
     5. CROATIA              15     8   2   5   26-17       26
     6. TUROPOLJAC         15     7   3   5   28-24       24
     7. LUKAVEC              15     6   4   5   18-14       22
     8. CROATIA(NK)        15     7   1   7   25-28       22
     9. VATROGASAC        15     5   6   4   20-15       21
    10. LONJA                 15     5   4   6   20-26       19
    11. BUNA                  15     5   4   6   15-21       19
    12. DUBRAVA             15     4   4   7    9-27       16
    13. SLOBODA             15     2   7   6   19-30       13
    14. GAJ                     15     3   3   9   13-37       12
    15. GRANIČAR            15     3   0  12    9-29        9
    16. ŽABNICA             15     0   3  12   13-35        3

Iz tablice je vidljivo da tri ekipe sa pravom pucaju na prvo mjesto
( četvrtoplasirana Meštrica nije zainteresirana , njima je u ovoj ligi sasvim solidno ) .

Vidljivo je i da četiri ekipe imaju problem sa ostankom u ligi.

Zaključak : ekipama plasiranim  od četvrtog do dvanaestog mjesta poručujem:

OTVORITE POD POLUVREMENOM VRATA

možda Vam u svlačionicu uđe zakašnjeli djed božičnjak kojeg prate kune ili euri.
Želim dobar ulov Meštrici i Buni ( jedni su se već openezili a drugi su vodovod izgradili).

   Lukavec i Vatrogasac , prvi zbog radi karizmatičnog trenera i drugi radi  poštenog predsjednika nisu zainteresirani  za nikakve mračne radnje. Turopoljac je upitan ,Kučani nikad nisu znali od kud su.

Kako god okrenem najveće šanse za prvo mjesto imaju  uvaženi Gradičani  i Lomničani jer su  gotovo svi Savini prijateljski klubovi opasno ugroženi i bore se za opstanak.
Očekujem nezaboravno proljeće , borbu do zadnjeg kola i poručujem nek pobjedi  onaj koji ZNA.

P.S. Nije mi jedino jasno kako je moguće da je jedna Meštrica mogla biti prva  samo da je htjela , a nema ni jednog jedinog treninga i makar je to i meni nevjerojatno ima najviše domaćih igrača  od svih Turopoljskih klubova.
Baš sam se raspisao , moram stati da ne budem predosadan.
                Svima sretna 2010 godina.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #32 : Prosinac 29, 2009, 06:57:09 poslijepodne »
Samo ti piši-moramo se sportom baviti.
Mi smo sporcka nacija!
 ^-^  O0

Offline meštričan

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #33 : Siječanj 18, 2010, 01:21:07 prijepodne »
Poštovanje!malo sam citao vase izjave,komentare...i priznajem ima istine u nekim stvarima,ali ima i tolikih neistina i gluposti da je to prestrasno,ako neznate cinjenice nemojte ni pisati lazi i gluposti...ovako...ja sam igrac nk meštrice tako da sto se tice stvari vezanih za tu utakmicu znam sve...vi koji mislite da smo mi budale koji besplatno trcimo po svakakvim vremenskim uvjetima za jednom loptom,gospodine,neki ovu igru vole i igraju iz svog gusta,tako je barem kod nas u meštrici.cudite se kako smo tako dobri a nemamo niti jedan trening...svi smo prosli skole nogometa i kao pioniri,kadeti,juniori igrali u klubovima iz prve,druge hrvatske nogometne lige,za mestricu igramo jer ju volimo,jer u njoj zivimo,a rezultati su tu zbog toga sto smo prije svega jedna predobra klapa,drustvo...decki koji ne zive u mestrici a dolaze svaku utakmicu i na mestici i vani sa svojim autima,dobiju novac za gorivo...imamo trenera,koji je ujedno i predsjednik kluba koji NE dobiva nikakvu naknadu za svoj rad u klubu i koji ne izigrava nekog velikog trenera kao bas u ovom slucaju gospodin klafuric koji ima godisnju placu,a to znaci i izvan sezone njemu novac redovito sjeda na racun,koji je na toj utakmici znao da je dogovoreno,ali nije htio reci svojim igracima da je prodana utakmica,vec je rekao kada je nas trener zatrazio da kaze svojim igracima da im mi pustamo i da ne idu sto posto,arogantno odgovorio: "kada vam zabijemo 2-3 gola izvaditi cu svojih 5-6 najboljih igraca",svi znamo kako je bas zbog te njegove reakcije zavrsilo prvo poluvrijeme,sada vi meni recitesmisao placanja igraca,treniraju 3-4 puta tjedno,mjesecno samo za te "velike" igrace klub izdvaja 26-27 tisuca kuna,koji na poluvremenu prakticki preklinju da im se pusti utakmica,a na koljena ih baci jedna,kako oni svi smatraju,mala meštrica?!na poluvremenu taj veliki trener klafuric trazi delegata utakmice da vrsi provjeru na nasim igracima,sto je to tako nevjerojatno da smo vodili...kada pogledam malo,ja taj nogomet gledam kao zabavu,rekreaciju,druzenje a neki to puno ozbiljnije shvacaju,ali to je bas kljuc dobrih rezultata,ne forsiranje, vec uzivanje u toj igri sa svojim prijateljima...i jos samo komentar na gospodina koji je prognozirao favorite za osvajanje prvenstva...mislim da ste se jako,jako prevarili,svasta se moze dogoditi,duga je sezona,mi koliko smo ludi osvojit cemo naslov i onda ga dati onome tko bude imao zelju ici rang vise...hehe...srdacan pozdrav...

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #34 : Siječanj 21, 2010, 11:51:56 poslijepodne »
puno hvala mestrican kaj si potvrdio ono sve sto sam ja napisao.

mestrici svaka cast ako bez treninga ovako visoko kotira na tablici, to moze zbilja samo prava ekipa i drustvo.

zanima me gdje su sad gradicani, da se jave na ovo ?

Offline meštričan

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #35 : Siječanj 22, 2010, 01:20:14 prijepodne »
...branko, od svih ovih odgovora, ti si najrealnije i najvjerodostojnije opisao opcu situaciju u ovom nasem rangu,na toj objektivnosti i na pogledu na nogomet svaka cast,vidi se da si upucen i da razumijes ovu igru...od ovih dosta nickova i odgovora lako se moze primjetiti i zakljuciti tko je iz gradica,pretpostavljam da je covjek sa imenom SUDAC vjerojatno sam predsjednik NK Gradića...svaka cast gradicanima,postujem njihov rad i trud oko kluba,ali decki,realno, da smo htjeli mogli smo vas unistiti usred gradica!srecom, za vas, pa je vas predsjednik usao na poluvremenu u svlacionicu sav blijed i molio pod svaku cijenu da vam pustimo...to je bilo smijesno drugo poluvrijeme,vasi igraci vode loptu,mi se micemo,zabijate golove,slavite ko da ste osvojili prvenstvo...presmijesno da si jedan takav klub sa tako jakim imenima,moze dozvoliti uopce takvu situaciju...jedino zbog cega zalimo sto smo vam pustili, je zbog nasih navijaca,dosli su navijati i bodriti nas,kao i na svakoj utakmici,a mi im to priustimo...ali vratiti cemo im to drugi dio sezone sigurno...hehe...pozz...jos nesto branko...hehe...pretpostavljam da znam kome cemo to pustiti besplatno,ali volio bih da mi ti to potvrdis...tako da ako si voljan,posalji mi privatno poruku...susjedima uvijek treba pomoci...hehe

Tur

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #36 : Siječanj 22, 2010, 07:24:08 prijepodne »
Nogomet je igra koju igrate iz svog gušta, a svako malo nekome puštate? To mi je malo kontradiktorno.
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2010, 08:05:02 prijepodne Tur »

Offline meštričan

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #37 : Siječanj 22, 2010, 07:49:51 poslijepodne »
uvazeni gospodine...dosada smo pustili lomnici,prosle godine i ove godine gradićima,a pustimo im zato sto nas boli briga za neke ambiciozne pothvate...i da se nas igrace pitalo ne bi se pustilo nikome,jer je to presmijesno...a vas ako smeta sto mi pustamo,vjerojatno vama nismo htjeli pustiti pa se ljutite na nas,mozete se zaliti kome god hocete...mi radimo sto hocemo i kako hocemo,sad hocete vi nas osuditi ili ne, to je vasa stvar,briga nas...a pozivam vas da slobodno dodete pogledati koju utakmicu na meštrici,pa da vidite kako se igra nogomet...

Tur

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #38 : Siječanj 22, 2010, 09:24:16 poslijepodne »
Ne, ja se ne ljutim na nikoga. Klub u kojem sam ja bio jedno vrijeme je trenutno u IV. HNL, prema tome nismo u vašem rangu.

Samo, ovdje se razbacujete o nekakvim pričama kak vi igrate nogomet iz gušta, jer ga volite, a velite da su vam tolike utakmice namještene? Gušt vam je igrati utakmicu u kojoj se unaprijed zna rezultat ili kaj? Ne kužim. Samo taj mali dio mi nije jasan. Pa da se radi i samo o jednoj namještenoj tekmi cijelu sezonu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2010, 09:52:12 poslijepodne Tur »

Offline susjedi_vg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #39 : Veljača 25, 2010, 02:38:48 poslijepodne »
Evo uskoro počinje opet.

Ima ko kakvih novih vijesti? Čuo sam da se Lomnica opasno pojačala.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #40 : Veljača 27, 2010, 11:08:06 prijepodne »
Početak priprema
 
Senad Harambašić, predočio je Upravnom odboru sustav rada u pripremnom periodu, koji je oTrener d strane Upravnog odbora, prihvaćen sa ocjenom "10", još ako se i rezultati u proljeće pokažu kao "10", svi bi trebali biti zadovoljni.

Prvoj prozivci pristupilo je 25 igrača, kao i novi članovi kluba, Ivan Prelec i Damir Grlić, a za očekivati je i još koje novo ime.

Klub je za sada napustio samo Mario Pešić. Obavljen je liječnički pregled, a u nedelju su obavljena prva testiranja sa "beep" testom.

JA SAM ČUL DA SE I GERO PRODAL LOMNICI.
Ak misliš navo..?

Offline susjedi_vg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #41 : Ožujak 01, 2010, 01:56:47 prijepodne »
Pa ne konkretno na to. Navodno su doveli par novih igrača.

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #42 : Travanj 24, 2010, 03:45:47 poslijepodne »
ako sam dobro uocio dok sam se malo prije vozio pored igralista, i danasnja tekma izmedju gradica i lukavca je prodana. tj. gradici pobjedjuju. hehehe.

Offline istvan2

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #43 : Travanj 27, 2010, 06:05:10 poslijepodne »
Dobro da si tako veliki znalac jer da nis trebalo bi te izmisliti,očito neznaš da se u nogometnom smislu gradići i lukavec ne podnose,
prije dinamo u ligu prvaka nego što bi se oni dogovorili.ja sam bio na utkmici i ta je utakmica igrana na nož a već usrijedu igraju kup u Lukavcu i zato nemoj stalno potezati pitanja o namještanju

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Afere u Turopoljskom nogometu
« Odgovori #44 : Travanj 28, 2010, 08:20:06 prijepodne »
sorry...moja pogreska. ali ona prije nije bila, a to znas.