Autor Tema: Nova INA benzinska  (Posjeta: 10562 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Nova INA benzinska
« : Studeni 29, 2011, 04:42:01 poslijepodne »
Jel tko možda imao problema s točenjem diesel goriva na novoj INA benzinskoj na ulazu u Goricu? Moja situacija: Škoda Octavia 2007.g diesel - pumpa 2, pištolj na crijevu je predebeo i jedva ulazi u spremnik. Uspio pridržati ga da uguram 10 litara u auto i odustao, pištolj ne drži, čini mi se da se stvara pjena na vrhu pa pištolj misli da je pun spremnik. Ovi od benzina su tanji, a diesel deblji. Prije je deblji bio samo na vanjskoj(zadnjoj) pumpi diesel za kamione i busove. Na kraju odustao i natočio do vrha kod Spajića (5 lipa skuplji)...

Jesu sve nove benzinske takve čudne ili se meni pričinjava?!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Nova INA benzinska
« Odgovori #1 : Studeni 29, 2011, 04:50:41 poslijepodne »
... još nisam tankirao na novoj pumpi, ali kad si spomenuo Europetrol (bivši Spajić)  probaj usporediti ... natankaj za 100 kn i kod jednog i kod drugog ... pritisni odbrojavanje kilometraže (na INI natankaj Class gorivo!)  Razlika se vidi po broju prijeđenih kilometara . Uvjeri se sam ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Nova INA benzinska
« Odgovori #2 : Studeni 29, 2011, 05:21:49 poslijepodne »
... još nisam tankirao na novoj pumpi, ali kad si spomenuo Europetrol (bivši Spajić)  probaj usporediti ... natankaj za 100 kn i kod jednog i kod drugog ... pritisni odbrojavanje kilometraže (na INI natankaj Class gorivo!)  Razlika se vidi po broju prijeđenih kilometara . Uvjeri se sam ...

U čiju korsit, s kojim gorivom pređeš više, moš sam ja malo priglup al nisam to skužil, sory?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Nova INA benzinska
« Odgovori #3 : Studeni 29, 2011, 06:14:03 poslijepodne »
Jel tko možda imao problema s točenjem diesel goriva na novoj INA benzinskoj na ulazu u Goricu? Moja situacija: Škoda Octavia 2007.g diesel - pumpa 2, pištolj na crijevu je predebeo i jedva ulazi u spremnik. Uspio pridržati ga da uguram 10 litara u auto i odustao, pištolj ne drži, čini mi se da se stvara pjena na vrhu pa pištolj misli da je pun spremnik. Ovi od benzina su tanji, a diesel deblji. Prije je deblji bio samo na vanjskoj(zadnjoj) pumpi diesel za kamione i busove. Na kraju odustao i natočio do vrha kod Spajića (5 lipa skuplji)...

Jesu sve nove benzinske takve čudne ili se meni pričinjava?!


Točio si gorivo na krivom mjestu!! To je za puniti kamione, zbog toga i ima deblji promjer da se prije natoči više goriva. Kod točenja se stvara vrtlog koji automatski zaustavlja istakanje goriva u spremnik, da ne dolazi do prolijevanja goriva. Ubuduće tankaj na drugom mjestu ali na istoj pumpi, gdje su aparati za točenje sa tanjim promjerom, a u stvari namijenjeni za osobna vozila.
 To je bilo krivo, ništa drugo
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Nova INA benzinska
« Odgovori #4 : Studeni 29, 2011, 06:46:53 poslijepodne »
Točio si gorivo na krivom mjestu!! To je za puniti kamione, zbog toga i ima deblji promjer da se prije natoči više goriva. Kod točenja se stvara vrtlog koji automatski zaustavlja istakanje goriva u spremnik, da ne dolazi do prolijevanja goriva. Ubuduće tankaj na drugom mjestu ali na istoj pumpi, gdje su aparati za točenje sa tanjim promjerom, a u stvari namijenjeni za osobna vozila.
 To je bilo krivo, ništa drugo

Eh, aber nicht. Radi se o pumpi dva, ona u sredini di se toče auti s desne strane. Ova za kamione je vanjska, skroz slijeva. Ne mogu kamioni i busevi se zapeljati ispod strehe na ovu srednju pumpu. Prije je samo ta vanjska imala deblji kraj, a sad na isto sam naišao na srednjoj za aute...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Nova INA benzinska
« Odgovori #5 : Studeni 29, 2011, 08:18:14 poslijepodne »
... još nisam tankirao na novoj pumpi, ali kad si spomenuo Europetrol (bivši Spajić)  probaj usporediti ... natankaj za 100 kn i kod jednog i kod drugog ... pritisni odbrojavanje kilometraže (na INI natankaj Class gorivo!)  Razlika se vidi po broju prijeđenih kilometara . Uvjeri se sam ...

U čiju korsit, s kojim gorivom pređeš više, moš sam ja malo priglup al nisam to skužil, sory?

sorry na lošem objašnjenju ... htio sam reči da se s Diesel Class gorivom može prijeći veči broj kilometara nego sa klasičnim euro dieselom ... a kaj se same pumpe tiče ... tankiral sam večeras na novoj ininoj stanici i to baš na pumpi broj 2 i sve normalno kao i prije ...
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2011, 08:19:47 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Nova INA benzinska
« Odgovori #6 : Studeni 29, 2011, 08:26:24 poslijepodne »

sorry na lošem objašnjenju ... htio sam reči da se s Diesel Class gorivom može prijeći veči broj kilometara nego sa klasičnim euro dieselom ... a kaj se same pumpe tiče ... tankiral sam večeras na novoj ininoj stanici i to baš na pumpi broj 2 i sve normalno kao i prije ...

Hvala na objašnjenju, nije bed, sad je jasno.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Nova INA benzinska
« Odgovori #7 : Studeni 29, 2011, 10:10:39 poslijepodne »
Ak ti je pri Spajkiju rezervar "na krive strane" (1. ne dela,3. zauzeta...) nema šemse da natočiš- na MOLu su čreva bila "raskošna",toči levo-toči desno-samo toči,neznam kak je sad.
Pri Spajkiju je "muka ježeva" vrnuti se prema Gorice- na MOLu je umetnost ne vlesti v centar-samo jen put i on te pela na najprometniju cestu v države.
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Nova INA benzinska
« Odgovori #8 : Studeni 30, 2011, 06:41:15 prijepodne »
Ak ti je pri Spajkiju rezervar "na krive strane" (1. ne dela,3. zauzeta...) nema šemse da natočiš- na MOLu su čreva bila "raskošna",toči levo-toči desno-samo toči,neznam kak je sad.
Pri Spajkiju je "muka ježeva" vrnuti se prema Gorice- na MOLu je umetnost ne vlesti v centar-samo jen put i on te pela na najprometniju cestu v države.

Čim Todorić kupi Mercator, uskoro bu ispred Građevnog materijala (preko puta Europetrola) niknula nova benzinska (za one kaj idu iz smjera Siska)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.