Autor Tema: Bageri i cijevi na cesti Buna-Kravarsko kod Okuja  (Posjeta: 8983 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Bageri i cijevi na cesti Buna-Kravarsko kod Okuja
« : Rujan 15, 2009, 11:19:13 poslijepodne »


Dragi dobro informirani forumaši  :D

zna li netko slučajno što rade bageri i hrpa crnih velikih cijevi (promjera jednog metra ili više) na livadi uz cestu od Kuršanca prema Maloj Buni (nakon Žužićeve pilane) preko puta križanja za Okuje? Kaj se to sprema?

Mi na ovim bregima željno čekamo novi, suvremeniji vodovod, koji bi nam riješio višegodišnje probleme s opskrbom vodom i nestajanjem napajanja svaki drugi dan (po ljeti, za vrijeme suše da ne pričam), pa se sve nekak' nadam da to možda nije novi vodovod?

Na službenim stranicama grada, po običaju, nema ništa.   :-X   Bit će vjerovatno kad sve bude gotovo  >:(   

plemenitashica

  • Gost
Odg: Bageri i cijevi na cesti Buna-Kravarsko kod Okuja
« Odgovori #1 : Rujan 15, 2009, 11:31:24 poslijepodne »

zna li netko slučajno što rade bageri i hrpa crnih velikih cijevi (promjera jednog metra ili više) na livadi uz cestu od Kuršanca prema Maloj Buni (nakon Žužićeve pilane) preko puta križanja za Okuje? Kaj se to sprema?

Početni radovi na novom gradskom groblju.

Zaboravite vodovod. Vi bi tam trebali dobiti biciklističku stazu, naročito oko zavoja u dvostukom S. Kaj nije bilo riječi još lani o tome, a i Kalmetu su vozikali po toj cesti, ali o vodovodu nisam čula niti slova.
Budite sretni kaj imate tam hrpe izvorof pak imate se de napiti vode.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Bageri i cijevi na cesti Buna-Kravarsko kod Okuja
« Odgovori #2 : Rujan 16, 2009, 08:04:23 prijepodne »
I kad kiša pada ima jeftine vode, a vele na tečaju preživljavanja, da se i kondenzacijom može, za silu, skupiti nekaj vode. Objasnim ti tehnike na pp ak hoćeš  ;)

Oprosti, znam da je crni humor, ali nisam mogla odoliti  :D :) :D
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Bageri i cijevi na cesti Buna-Kravarsko kod Okuja
« Odgovori #3 : Rujan 16, 2009, 12:11:41 poslijepodne »

Zaboravite vodovod. Vi bi tam trebali dobiti biciklističku stazu, naročito oko zavoja u dvostukom S. Kaj nije bilo riječi još lani o tome, a i Kalmetu su vozikali po toj cesti, ali o vodovodu nisam čula niti slova.
Budite sretni kaj imate tam hrpe izvorof pak imate se de napiti vode.

Fala lepa, cure, na savjetima. Budem otišla na obližnji potok kaj mu veliju Curek, budem tam zagrabila vode za današnji ručak  :D

a ostalo, molkim, objasnite mojoj mašini za veš kad stane zbog slabog pritiska u cijevima 

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Bageri i cijevi na cesti Buna-Kravarsko kod Okuja
« Odgovori #4 : Rujan 16, 2009, 09:10:07 poslijepodne »
Kaj imate struje tam gore za mašinu?
Kaj fali rifljači?
To je ekološki  ;D

Dobro, nije zbilja ni meni smešno, jer je strašno da u 21.st 15 km od metropole nema vodovoda!
Nadam se da bu skoro. Pa kaj nije to bilo jedno od predizbornih  obećanja?

Joj de je iva da nam sve to objasni kak je ona znala  ;) :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....