Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166427 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #165 : Svibanj 11, 2010, 08:36:05 prijepodne »
Citat:
Muha,acer i sused kakvu nagradu dobivate od kompića iz hadezea za plasiranje ovakvih informacija?

He..he..nikakvu isključivo pišem samostalno izazvan vašim neobjektivnim iritantno pristranim uradcima koji kao obično služe za omalovažavanje Barišića i pjuvanje po HDZ-u (govorim za sebe) za razliku od tebe, plemenitašice, Jože i još nekih koji uživate povlastice i benefite kroz HNS....

muhice, Vi ste vidovitiji od vidovitog Milana, a otprilike su i Vaše teze kao teze vidovitog Milana, uz to ste još i "samostalni", pazite za razliku od mene, nas, nasmijavate me do boli, vjerujem i ostale koje ste nabrojali.

Izvucite nam bilo koji post gdje smo nešto krivo napisali, da nije bilo tako ili da se nije dogodilo.
Kao i obično pišete bez argumenata, važno je da ste Vi nas odmah svrstali u HNS. ^-^
Znam da je Vama HNS trn u oku, kao uostalom i Vašim novim ljubimcima, tolko sam pametan da bi shvatio iz Vaših pisanja do sada i to ste nedvojbeno potvrdili toliko puta do sada, do te mjere da sve koji kritiziraju gradonačelnika ili postupke gradonačelnika svrstavate odmah u HNS.(HNS-ovci ovo je kompliment Vama, čestitam)

Činjenica je da HNS najviše upozorava na nepravilnosti i pogreške, kao i svo politiziranje gradonačelnika a na štetu građana Turopolja i Velike Gorice kao centra Turopolja i ja ih svesrdno u tome podržavam, bilo Vama krivo ili ne, kao i gradonačelniku uostalom i njegovoj ekipi.

Gradonačelnik je javna osoba, vodi ovaj Grad, čini dobro ili loše i prema tome je podložan svim kritikama, ako se nije spreman nositi s tim to je onda njegov problem, upravo ovaj gradonačelnik čini puno lošeg i malo dobrog da ga se ne bi kritiziralo.

Samo Vi živite i dalje u uvjerenju kako ste Vi samostalni a mi smo "nečiji". ;D
Ajde da to prihvatimo kao kompliment recimo. ;)

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #166 : Svibanj 11, 2010, 09:23:54 prijepodne »
Vidim da je muha pogodio u sridu  :o

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #167 : Svibanj 11, 2010, 09:34:00 prijepodne »
Vidim da je muha pogodio u sridu  :o

sused srida je sutra, denes je utorak. ^-^

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #168 : Svibanj 11, 2010, 09:38:07 prijepodne »
Vidim da je muha pogodio u sridu  :o

sused srida je sutra, denes je utorak. ^-^

Želiš reći da nas je upozorio da je srida sutra, da dolazi i ne možemo ju nikako izbjeći??  :'(

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #169 : Svibanj 11, 2010, 02:11:53 poslijepodne »
.... razliku od tebe, plemenitašice, Jože i još nekih koji uživate povlastice i benefite kroz HNS....

Muhice, ovo je tema o SDP.

Kako još niste bili svjedokom mojih povlastica od SDP, (kao da od HNS jeste  :P ), molim da se malo više angažirate, pa da mi otkrijete koje me to povlastice obavijaju, što od HNS-a, što od SDP.  8)

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #170 : Svibanj 11, 2010, 09:37:24 poslijepodne »
Da se vratimo aktualnoj temi oko DC-a i rivalstvu dviju liderica, lokalnih ogranaka istih.
Prema tome i nadalje, kao i u svako doba mislim da je to isto rivalstvo bilo neizbježno zbog egoističnosti dvaju Vesni, jerbo ni jedna ni druga očito nemaju dovoljno hrabrosti priznati da to vodi u pravcu povratka HDZ-a na vlast.
S obzirom da je HDZ prakticira politiku "naslijeđene politike prazne blagajne", i uvijek kad je HDZ na vlasti blagajne su prazne a nezaposlenost preko 300.000 ljudi. a na loko nivou to znači i po nekoliko puta popločavanje glavnog gradskog trga itd. Analogijom toga jedna od imenovanih Vesni, pogotovo ona koja svojim egoističnim stavom, dovede do raskola aktualne koalicije, što bi za posljedicu imalo ne samo smjenu Beuasa s mjesta predsjedavajućeg GV, već povratak goričkoj javnosti uvijek rado viđenog mr. Beana (Šimunovića) i samom time prazne blagajne i opet duplo popločavanje trgova, loše izvođenje radova na gradskim zgradama poput POU u kojima je ovdje imenovani Beus zbrinuo svoje kadrove, a s Šimunovićem naravno dolaze i ljubavne zgode i nezgode. Kako stara narodna poslovica iz sredine 80-tih kaže "Što je muškarac bez gela u kosi?", naravno da bi bilo zanimljivo vidjeti ljude koji su nekad činili prvi ljubavni par VG Bety i Antiša. Prvo imenovana uvijek u trendovskom stilingu a drugoimenovani s tubom gela i magičnim osmijehom koji nas je svojedobno šarmirao s plakata koji su visjeli na stupovima javne rasvjete.

Sumarno :

Građani Vg imaju dvije opcije.
Prva opcija je kontinuirano koškanje dviju žena, koje gaje i štuju lik i djelo čelične lady.
Druga opcija je neusporedivo životopisnija od gore navedene prve opcije, s iznimno životopisnim likovima u glavnim ulogama i raznim ljubavnim trokutima, ali praznim blagajnama.

Evo mislim da sam za neupućene barem malo dočarao aktualnu društveno političku situaciju u našem gradu.
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2010, 09:39:09 poslijepodne acer1 »

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #171 : Svibanj 11, 2010, 10:02:18 poslijepodne »
Kako stara narodna poslovica iz sredine 80-tih kaže "Što je muškarac bez gela u kosi?", ...

A "Kastrol u kosi" je tekovina nekteroga drugoga vremena?

Kaj ni niš pod 3. ?

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #172 : Svibanj 11, 2010, 10:08:21 poslijepodne »
Ovog trenutka jedino je evidentno eventualno preslagivanje u GV novi izbori nisu ni u primisli HDZ-u jer im je rejting na državnom nivou preslab zbog Jace i vrlo jakog menadžmenta s privremenom adresom u Remetincu.
Doduše ruku na srce (kako to čine HDZ-ovci) kako to da su u exluzivnim apartmanima samo igrači pod rednim brojevima 2,3,4,5,6,7 itd...
nikako da dođe na red prvi ešalon.

Evo tako da se iz navedenog može isčitati da jedino dolazi u obzir preslagivanje jer bi VŠO zbgo svog rejtinga među biračima VG zgradu poglavarstva mogla gleadati samo s vanjske strane i javiti GSG eventualno oštećenje fasade.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #173 : Svibanj 12, 2010, 11:11:16 prijepodne »
Citat:
muhice, Vi ste vidovitiji od vidovitog Milana

Pustite Vi Milana..pjesma sve govori....
http://dalje.com/tv/index.php?id=21948x9f101af9ef29d

Nego Joža reci mi zakaj zastupaš nešto kaj nema budućnosti??' ..zašto to pitam??  zato jer u sebi i izvan sebe ne podnosiš drukčija, moguća ili nova iskustva, ideje i vjerovanja. Vjeruj, niti jedan čovjek i nijedan sistem, niti jedna stranka ne mogu pokriti sva iskustva svijeta. Zato, mislim da se sa sigurnošću može reći da onoliko koliko ti poštuješ drugog toliko poštuješ samog sebe, koliko si duhovno razvijen toliko ćeš u drugima vidjeti duhovni razvoj ili barem potencijal, koliko si krut, umišljen, egoističan, toliko će ti to biti i drugi. U zivotu nije vazno "STA" ti se kaze nego "TKO" ti nesto kaze.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #174 : Svibanj 12, 2010, 12:30:20 poslijepodne »
....... U zivotu nije vazno "STA" ti se kaze nego "TKO" ti nesto kaze.

Muhice, ni to baš tak. Ako uzmemo vaš primjer i kontinuirani prezir prema VFK, onda njoj uopće, a bome niti nama, ne bi trebalo biti bitno što pišete nego Ah, piše Muha. A kad Muha piše protiv VFK onda znaš da to nema veze se istinom ili bar na pol, zato jer on nju blago rečeno ne voli tj od njega se ne može ništa drugo niti očekivati.  No, ipak čitamo vaše tekstove i ocjene, a sami ste rekli da čitaju i čitači, i ocjenjujemo, komentiramo, dakle razgovaramo. 

Isto tako i kad mene čitati vi ili Mi gliste, ZNA SE da ne budu ništa dobroga o sebi  pronašli, ali ih svejedno brine kaj pišem ili svi mi ostali „neodređeni tj neraspoređeni“, kaj budemo rekli na pojedini događaj ili komentar, brine ih do te mjere da nas proglašavaju znate već kako, i učinili su sve (to je njihova poštapalica) da ukinu gradski forum, jel tak? Zakaj nisu onda postavili svoje ljude čije će komentare uvažavati jer je bitno TKO piše. 
Ne, Muha, ne. Važno je i tko piše i što piše čak i gdje piše. Jer se pametan čovjek zamisli, ispravi grešku, pazi da ne ponovi ako procijeni da mu je tuđe mišljenje (često nepoznatih ljudi),  pomoglo u otkrivanju pogreške, objasni na nekom drugom mjestu, jednostavno se osjeća „pogođenim“ pisanjem ili govorom nekog od kolega ili promatrača.

A ipak, svi mi želimo čuti pohvale i divljenje za svoj rad, političari nisu izuzeti, možda još i više.
Čisti primjer je lanjsko bojanje ograde, kad su mladi zaista činili dobro djelo i to o svojem trošku, i samo jedna polupismena rak budala je njihov posao omalovažila stranačkim bojama. I dospjeli su u novine, ali ne po dobro učinjenom i po pohvalnoj inicijativi (dakle ŠTO), nego je  onaj (TKO) bio bitniji jer je na kraju prebojao ogradu.

Ovo me podsjeća na ono: Odijelo ne čini čovjeka.

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #175 : Svibanj 12, 2010, 12:41:36 poslijepodne »
Citat:
muhice, Vi ste vidovitiji od vidovitog Milana

Pustite Vi Milana..pjesma sve govori....
http://dalje.com/tv/index.php?id=21948x9f101af9ef29d

Nego Joža reci mi zakaj zastupaš nešto kaj nema budućnosti??' ..zašto to pitam??  zato jer u sebi i izvan sebe ne podnosiš drukčija, moguća ili nova iskustva, ideje i vjerovanja. Vjeruj, niti jedan čovjek i nijedan sistem, niti jedna stranka ne mogu pokriti sva iskustva svijeta. Zato, mislim da se sa sigurnošću može reći da onoliko koliko ti poštuješ drugog toliko poštuješ samog sebe, koliko si duhovno razvijen toliko ćeš u drugima vidjeti duhovni razvoj ili barem potencijal, koliko si krut, umišljen, egoističan, toliko će ti to biti i drugi. U zivotu nije vazno "STA" ti se kaze nego "TKO" ti nesto kaze.


muha, vrlo kratko i jasno, nemate pojma niti tko sam ja, niti što ja zastupam, niti što nosim u sebi, ali eto vi ste samo potvrdili da ste vidovitiji od vidovitog Milana. Al to je Vaš problem moj i ne baš.

Vama u povjerenju ću reći jedan dio samo, da ne podnosim i ne prihvaćam laži koje Vi ovdje plasirate i na tome ću ustrajati do kraja, a nisam niti od onih koji svoja uvjerenja mijenja ukoliko ne zadovolji svoje osobne interese, kao Vi, pa ih traži onda negdje drugdje, tu se nas dva razlikujemo kao nebo i zemlja. Drugo Vas i niti ne zanima(ili ipak možda zanima). (Baš mi Vas je žao)



Apropo Ive Jelušć, to je Vaš dugogodišnji suborac, kolega, s kojim ste se lizali dugi niz godina, po kojem Vi sada pljujete, pokušavate vrijeđati ga, to muha ipak govori samo o Vama, ne o meni, ne o Ivi Jelušić ili bilo o kome drugom, samo o Vama.
« Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2010, 12:46:07 poslijepodne JosipJoža »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #176 : Svibanj 12, 2010, 02:15:13 poslijepodne »
Citat:
Apropo Ive Jelušć, to je Vaš dugogodišnji suborac

He..suborac koji je suborcu zabio nož u leđa...je li to suborac ili izdajnik??..da li bi vi bili vi u rovu s takvim suborcem????...ja ne!!!!!...ženska osoba zaposlena inače u Holdingu priča - da joj je Jelušić poručio da će ostati bez posla ako ne glasa za njega. Ne zna nešto dobro ponuditi, nego cipelari ljude na najgori mogući način.btw..Upao sam u malu nedoumicu što znači SDP????. Stranka demokratskog paravana?????..Ovaj postupak oko kandidature Željke Antunović samo pokazuje ono što sam i do sad tvrdio - unutarstranačka demokracija u SDP-u je farsa i svodi se na formalnost i na toj razini stvar funkcionira, ali ozbiljnijom analizom se vidi da o nekakvoj demokraciji nema ni govora. Dokaz je predstavljanje Željke Antunović, naime obično članstvo poslalo signal napunivši dvoranu do posljednjeg mjesta. Na predstavljanju Ive Jelušića je dvoranu napunilo vodstvo stranke. Statistički je nemoguće da baš nitko iz vodstva stranke i redova saborskih zastupnika ne podržava Željku Antunović. Njihova više nego upadljiva izočnost pokazuje da je Zoran Milanović bolje nego Jadranka Kosor svladao metode zastrašivanja unutar vlastite stranke. Međutim, morao bi razmisliti o tome kakve sve štetne posljedice po stranku može ostaviti takav način vođenja kadrovske politike i kako će na sve gledati javnost. K tome, na njegovu nesreću, zagrebački se predsjednik stranke bira tajnim glasanjem. Željka Antunović bi mu na kraju još mogla i zahvaliti što na njezin skup nije pripustio nikoga od stranačkih funkcionera.

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #177 : Svibanj 12, 2010, 04:04:51 poslijepodne »
SDP nakon Račanove smrti, dolaskom Zorana Milanovića na mjesto predsjednika krenuo  u unutarstranačke promjene koje se očito ne provode na demokratski način.
Nedvojbeno je nastala podjela od samog vrha pa do zadnjeg, onog najmanjeg člana.
Uzrok tomu osobno pripisujem unutarstranačkim izborima u SDP-u za predsjednike organizacija i za tijela stranke na koje očito SDP nije bio spreman.
SDP je prva i jedina stranka u Hrvatskoj koja se 2008.g. odlučila, u izmjene i dopune statuta uvrstiti novi način izbora, a to je da svaki punopravni član SDP-a može birati i biti biran.
Smatram da niti jedna stranka, pa tako ni SDP nije dostigla taj prag demokracije i nisu spremni na takav način izbora.
Za izbor predsjednika organizacija, općinskih, gradskih ili županijskih, izbacuje se delegatski princip i primjenjuje se način da je jedan član jedan glas, naravno organizacije koja bira predsjednika u kojoj se svatko ima pravo kandidirati uz prikupljen određen broj potpisa podrške.

Sve je to lijepo zamišljeno kako bi oni koji zaslužuju, koji su svojim radom, zalaganjem za stranku bili  prepoznati u članstvu koje će im dati svoj glas i povjerenje na izborima za predsjednika ili tijelo stranke.

Mnogima se u posljednjih mjeseci kad su krenuli unutarstranački izbori, radi takvog načina izbora zatresla stolica, i kako bi ostali na dosadašnjim funkcijama ili kako bi na neka mjesta naturili svoje poslušnike morali su igrati prljavo što je dovelo do podijele u stranci, neki su to prepoznali i nisu se mogli složiti sa trgovinom i da na predstavljanje jednog kandidata, kojeg favorizira glavni lider dolazi Picula, Mirando Mršić i ostala svita, a da se drugog opstruira, omalovažava i deplasiraju mnoge laži o njemu. To se donedavno događalo na izborima za predsjednika SDP-a zagrebačke županijske organizacije i sada se tako radi na izborima u Zagrebu.

Ja to ne mogu prihvatiti, mora se poštivati Statut i svakom kandidatu omogućiti jednako pravo na predstavljanje bez favoriziranja, lobiranja, trgovine, nagovaranja. Članovima se mora dozvoliti da biraju po svojoj volji, da daju glas onome za koga misle da je bolji i da će bolje zastupati interese kako članova tako i građana.

Tek su se sada u vidjela prava lica stranačkih kolega.

Sad će mi neki replicirati i reći da ovo nije istina i kako ja pišem samo da oslabim SDP.
Upravo suprotno tomu, pišem ovo jer znam da ovo čitaju mnogi iz SDP-a i želim im na neki način predočiti situaciju u kojoj se stranka nalazi. Krajnje je vrijeme da se počnu baviti problemima građana i okrenu se javnom interesu jer parlamentarni izbori su pred vratima, a odmah iza njih i lokalni na kojima će ako ovako nastave, baviti se samim sobom jako loše proći. Ne bih se čudio, da SDP u Velikoj Gorici dobije i manje vijećnika nego koliko ima sada 6 od 27, a i to je sramotno za takvu stranku…


« Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2010, 04:19:13 poslijepodne sused »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #178 : Svibanj 12, 2010, 07:49:55 poslijepodne »
Dobro zboriš sused....ja bi još dodao da kako vrijeme prolazi, sve mi se više čini da Milanović postaje glavni uteg oko vrata SDP-a. Kako više nisam stranačka osoba (pa izbjegavam i mehanizme stranačke indoktrinacije), a opet živo se zanimam za politiku i slušam i ČUJEM što ljudi pričaju, mislim da Milanović više čini za ostanak HDZ-a na vlasti nego Jadranka Kosor. Primjerice sada, ja koji nemam nikakvih dodornih točaka niti veze sa Željkom Antunović doista, ulažem sve nade da pobijedi Jelušića.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: SDP u VG
« Odgovori #179 : Svibanj 12, 2010, 08:34:49 poslijepodne »
Milanović više čini za ostanak HDZ-a na vlasti nego Jadranka Kosor

To već i slijepci vide...