Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166365 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #135 : Svibanj 04, 2010, 11:15:35 prijepodne »
kad ste zadnji put imali vlast u vijeću?

Hvala ti kaj mi govoriš sa Vi, ali mi slobodno možeš reći ti.
A kada sam imao ja vlas u vijeću. Nažalost nikada. Da je meni 5 minuta vlast, sve bi najruio.  ;)

A kaj se ostalih tvojih pitanja tiče.
Probaj prvo odgovoriti zašto "... deklasiran..." i "...potučen do nogu..." HDZ ima gradonačelnika.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #136 : Svibanj 04, 2010, 02:47:07 poslijepodne »
....vidim i malog Ozrena ste zglasali u uže vodstvo...he..isti ima trokolicu pa vam treba da vam vozi plakate koje bute ljepili unaokolo dok tata Marin učlanjuje nove poslušnike...sve bi to bilo u neku ruku simpa i smiješno da taj igrokaz nije na žalost istinit.....

Jasno se vidi zajedljiv i omalovažavajući nastup, od mali ozren, do trokolice- aludirajući na njegovu slabiju pokretljivost, do tata Marin, niti je to "mali" Ozren (ozbiljan mladi čovjek od 29 godina), a "tatu" Marina si okarakterizirao kao nekakvog poslušnika i slično. Iz toga se ne vidi nikakva briga za Ozrena, naprotiv, ruganje i ismijavanje! Zato ne drobi, ni ti ni sused! Sram vas može biti! Ali nikakvo čudo!


Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #137 : Svibanj 04, 2010, 03:15:00 poslijepodne »
Brzi,nek te to ne muči,od koga je komentar čudo da ni gori.Uzdigni se iznad toga,jer ionak ide na Muhinu i susedovu sramotu.Svi mi koji znamo Ozrena i njegovu obitelj nemre nam jen takov premeniti mišljenje.

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #138 : Svibanj 04, 2010, 04:39:13 poslijepodne »
....vidim i malog Ozrena ste zglasali u uže vodstvo...he..isti ima trokolicu pa vam treba da vam vozi plakate koje bute ljepili unaokolo dok tata Marin učlanjuje nove poslušnike...sve bi to bilo u neku ruku simpa i smiješno da taj igrokaz nije na žalost istinit.....

Jasno se vidi zajedljiv i omalovažavajući nastup, od mali ozren, do trokolice- aludirajući na njegovu slabiju pokretljivost, do tata Marin, niti je to "mali" Ozren (ozbiljan mladi čovjek od 29 godina), a "tatu" Marina si okarakterizirao kao nekakvog poslušnika i slično. Iz toga se ne vidi nikakva briga za Ozrena, naprotiv, ruganje i ismijavanje! Zato ne drobi, ni ti ni sused! Sram vas može biti! Ali nikakvo čudo!



Vidimo kak ste vi bili ažurni kad je Ozren dobio otkaz u zgradi poglavarstva. Što ste učinili po tom pitanju?

Neznam ko lupeta...

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #139 : Svibanj 04, 2010, 06:35:00 poslijepodne »
Probaj prvo odgovoriti zašto "... deklasiran..." i "...potučen do nogu..." HDZ ima gradonačelnika.

Pa imate jer smo mi imali dva kandidata, Piculu i Beusa da je bio samo jedan znaš kad bi Bety vidjela zgradu poglavarstva ? kad bi išla na trač partiju u stari grad

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #140 : Svibanj 04, 2010, 06:43:23 poslijepodne »
Čuj sused ili imaš selektivno pamčenje,ili se ne informiraš u potpunosti o svemu.To je bio prvi skandal domačega dečka za koji je bio prozivan preko nekoliko puta,o čem se pisalo i u novinama,ali je domači dečec ostal pri svojemu i nije uvažio ničije mišljenje ni kritiku,jer on kak i Muha dela na dobrobit građana  i ljude sa nekim hendikepom zaobilazi u velikom luku,a podmetne pod tuđe grijehe.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #141 : Svibanj 04, 2010, 08:13:51 poslijepodne »
Citat:
Zato ne drobi, ni ti ni sused!

Ups..kakva je to konverzacija???'...kakve to neprimjerene riječi dopiru iz usta glavnog tajnika Goričkog SDP-a????...jel razlog takvog ponašanja današnji poraz 6:1??????

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #142 : Svibanj 04, 2010, 08:27:55 poslijepodne »
Eto kak je u SDP-u...dok drugarice rade drugovi budno motre....he..he..


Bilaj

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #143 : Svibanj 05, 2010, 08:10:41 prijepodne »
Pa imate jer smo mi imali dva kandidata, Piculu i Beusa da je bio samo jedan znaš kad bi Bety vidjela zgradu poglavarstva ?

Opet ti meni Vi govoriš.

Bio je i Picula i Beus u prvom krugu pa ni jedan nije pobijedio Barišića.
U drugom krugu je Beus podržao Piculu pa opet nisu pobijedili Barišića.

Eto toliko o toj raspravi.

BTW. Prvo si rekao da si SDP-ova a sada tu tvrdiš "mi smo imali dva kandidata". Kaj si i u HNS-u i SDP-u da imaš dva kandidata.  :P

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #144 : Svibanj 05, 2010, 09:26:17 prijepodne »
Čuj sused ili imaš selektivno pamčenje,ili se ne informiraš u potpunosti o svemu.To je bio prvi skandal domačega dečka za koji je bio prozivan preko nekoliko puta,o čem se pisalo i u novinama,ali je domači dečec ostal pri svojemu i nije uvažio ničije mišljenje ni kritiku,jer on kak i Muha dela na dobrobit građana  i ljude sa nekim hendikepom zaobilazi u velikom luku,a podmetne pod tuđe grijehe.
Za mene kritika nije nikakav potez koji ste učinili, kritizirale su to i kumice na placu. Nemojte se braniti napadom, priznajte NISMO NIŠTA UČINILI i niko vas nebu vubil...

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #145 : Svibanj 05, 2010, 11:39:29 prijepodne »
Citat:
Zato ne drobi, ni ti ni sused!

Ups..kakva je to konverzacija???'...kakve to neprimjerene riječi dopiru iz usta glavnog tajnika Goričkog SDP-a????...jel razlog takvog ponašanja današnji poraz 6:1??????

Opet ja tajnik... a dobro, meni paše.
Neprimjerene riječi, uopće nisu, rekao sam ti da kod mene svatko dobije po zaslugama. A riječi su najamnje što mogu učiniti za tebe! ;D ;D ;D

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #146 : Svibanj 05, 2010, 11:40:44 prijepodne »
Eto kak je u SDP-u...dok drugarice rade drugovi budno motre....he..he..

Fest sam te razjebal a? Negdi kuvaš, mogu si samo zamislit!  ;D ;D ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #147 : Svibanj 05, 2010, 03:09:03 poslijepodne »

Citat:
A riječi su najamnje što mogu učiniti za tebe!

Kada je riječ o tome kako prepoznati želju za nametanjem osobnog mišljenja i kako je razlikovati od odlučnosti da se ne prihvati opstrukciji stvar jednostavno počiva na određenoj intuciji koja spaja vjeru i racio (a zajedno čini prinudu političke Istine). Internet je prije svega otvorio prostor za opstrukciju, a prilagođavanje toj opstrukciji se najčešće provodi putem pozivanja na kriterij spremnosti na raspravu. Stoga vjeruj mi, da se uživo sretnemo "rasprava" bi bila puno kraća..

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #148 : Svibanj 05, 2010, 03:21:05 poslijepodne »

Citat:
A riječi su najamnje što mogu učiniti za tebe!

Kada je riječ o tome kako prepoznati želju za nametanjem osobnog mišljenja i kako je razlikovati od odlučnosti da se ne prihvati opstrukciji stvar jednostavno počiva na određenoj intuciji koja spaja vjeru i racio (a zajedno čini prinudu političke Istine). Internet je prije svega otvorio prostor za opstrukciju, a prilagođavanje toj opstrukciji se najčešće provodi putem pozivanja na kriterij spremnosti na raspravu. Stoga vjeruj mi, da se uživo sretnemo "rasprava" bi bila puno kraća..
Zato neki kada se sretnu, okreću glavu i glume da nikog ne vide. Ovak je lakše tipkovnica sve trpi.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: SDP u VG
« Odgovori #149 : Svibanj 05, 2010, 06:11:08 poslijepodne »

Citat:
A riječi su najamnje što mogu učiniti za tebe!

Kada je riječ o tome kako prepoznati želju za nametanjem osobnog mišljenja i kako je razlikovati od odlučnosti da se ne prihvati opstrukciji stvar jednostavno počiva na određenoj intuciji koja spaja vjeru i racio (a zajedno čini prinudu političke Istine). Internet je prije svega otvorio prostor za opstrukciju, a prilagođavanje toj opstrukciji se najčešće provodi putem pozivanja na kriterij spremnosti na raspravu. Stoga vjeruj mi, da se uživo sretnemo "rasprava" bi bila puno kraća..

Koliko vas se logira pod ovim nickom?  ;)