Autor Tema: Spaja četiri zagrebačke bolnice, a onda kreće na ukidanje odjela  (Posjeta: 3870 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Spaja četiri zagrebačke bolnice, a onda kreće na ukidanje odjela
« : Ožujak 16, 2010, 09:27:19 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/milinovic-spaja-cetiri-zagrebacke-bolnice--a-onda-krece-na-ukidanje-odjela/637129/

U Banskim se dvorima ovih dana ubrzano radi na planu smanjenja troškova u zdravstvu. Spojit će se bolnica na Rebru i Klinika za plućne bolesti Jordanovac te Sveučilišna klinika za dijabetes ‘Vuk Vrhovac’ i Klinička bolnica Merkur

A za to vrijeme neke bolnice po manjim mjestima zjape prazne, ali se i dalje u njih ulažu sredstva.

Komentar na navedeni tekst:
Citat:
Bolnica u Gospicu ima manje od 4000 pacijenata, a ministar prije tjedan-dva rekao da jedan od 4 MR-a koji ce se nabaviti ide u bolnicu u Gospic!



Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Spaja četiri zagrebačke bolnice, a onda kreće na ukidanje odjela
« Odgovori #1 : Ožujak 16, 2010, 09:34:22 poslijepodne »
Glavno da se nova bolnica u Blatu ne dovršava već godinama, jer je ista stalan izvor dobrih i za Grad neprijavljenih prihoda od skladišnih prostora u iznosima od mnogo desetaka tisuća eura koji se slijevaju u par privatnih džepova...  :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Spaja četiri zagrebačke bolnice, a onda kreće na ukidanje odjela
« Odgovori #2 : Ožujak 16, 2010, 10:17:54 poslijepodne »
Glavno da se nova bolnica u Blatu ne dovršava već godinama, jer je ista stalan izvor dobrih i za Grad neprijavljenih prihoda od skladišnih prostora u iznosima od mnogo desetaka tisuća eura koji se slijevaju u par privatnih džepova...  :-X

Citat:
No do tada me poštedite hračkanja bez pokrića i samo na temelju umišljaja "što bi bilo kad bi bilo"...

Naj si v drobec mam skakati.
Ak imaš kakove informacije o tem znaš kaj ti je za delati,inače držiš lotru.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Spaja četiri zagrebačke bolnice, a onda kreće na ukidanje odjela
« Odgovori #3 : Ožujak 17, 2010, 03:51:17 poslijepodne »
Naj si v drobec mam skakati.
Ak imaš kakove informacije o tem znaš kaj ti je za delati,inače držiš lotru.

Ne skačem si v drobec, kak je slatko mam optuživati, bez da se imalo razmisli...

BTW, kdo veli da te informacije već nisu di trebaju biti, i da se po njima niš ne dela?

Takof lopov kojem bum ja držal lojtru - ne postoji.

A moreš i sam otiti v tu bolnicu, odeš nakon rampe i cca 2,5 kilometrof pod zemlju u garaže, i vidiš tko i kaj sve dole ima, pa pitaj koliko plaćaju najam i kome...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Spaja četiri zagrebačke bolnice, a onda kreće na ukidanje odjela
« Odgovori #4 : Ožujak 17, 2010, 04:10:00 poslijepodne »
Ja vidim da skačeš,se drugo je šbbkbb.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Spaja četiri zagrebačke bolnice, a onda kreće na ukidanje odjela
« Odgovori #5 : Ožujak 17, 2010, 07:13:22 poslijepodne »
Ja vidim da ti želiš da skačem, kako bi bio u pravu. No ipak treba čitati sve, i razumjeti sve.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”