Autor Tema: Homofobija u Hrvatskoj  (Posjeta: 105997 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #255 : Prosinac 05, 2013, 02:07:52 poslijepodne »
Najdojmljiviji je broj onih koji su ostali kod kuće

Njih 942.665 zaokružilo je “za”, a 481.314 odabralo je odgovor “protiv”. Međutim, najimpresivnija je brojka onih građana s pravom glasa koji su ostali kod kuće – 2,354.186!


Znači 24,95% ljudi je izglasalo da brak mora u ustav? Pa kaj je to "velika većina" o kojoj se ovdje na forumu govorilo? Em pak 25% nije ni obična većina, a kam pak velika većina!!

A zakaj nije više ljudi išlo na referendum? Pa zna se! Zato jer svaki imale razuman čovjek kuži da je to glupost na kvadrat! Neki su se išli suprostaviti toj gluposti, a većini je to bezveze, jer se zna da bu ono glavno i tak riješeno zakonom.

Jadna naša Hrvatska. Da nam manjina diktira kaj bu nam u ustavu... Manje od jedne četvrtine!

Sramota! Sramota za Hrvatsku i bezvezno trošenje novaca.
Tolko ti je glasova dovelo Jugosrpsku vlast koju imaš i manjina te uvela u Fašistički EU koja ti brani da u vlastitom vrtu posadiš kaj hočeš...
Još mi reci je li bilo bezveze trošit na lokalne izbore pa nakon 30 dana za europarlament?
Rekel bi Milanče demokracija nema cijenu,očito su pederi besplatni a sve ostalo košta.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #256 : Prosinac 05, 2013, 03:07:11 poslijepodne »
Drugima prebacuješ da nekog podržavaju, a ti sam to delaš. Aj pogodi kak se tak nekaj zove?

Ti si očito full pregorio u perfidnom podmetanju... oni kojima ja predbacujem su MEDIJI KOJI UMIŠLJAJU DA OBLIKUJU JAVNO MNIJENJE, i usporedba mene kao privatne osobe sa medijima je u najmanju ruku... a daj si sam odredi kaj... po čemu sam ja ista stvar kao i nekek novine??

"Sljedbenici 'U ime obitelji' inicijative". Definitivno oni. I to 99% njih. Ostatak gleda neki svoj interes, kao što je politička karijera, novac... Takvi dobro znaju zakaj daju podršku.

Dobro ti je rečeno - oni koji nisu pederi, a glčasali su PROTIV, definitivno nemaju pojma za što su glasali, niti imaju pojma što njihov glas uopće znači i kakve sve reperkusije može imati da je PROTIV postala državna politika.

Za mene, ti koji nisu interesno vezani da glasaju PROTIV, a glasali su tako, su bedaste i neuke osobe koje ni ne shvaćaju osnovne razlike, te koje se svjesno ili ne svrstavaju na stranu kriminala i protuzakonitosti.

Ako međunarodni subjekti, nadležni za pitanja ljudskih prava, demokracije, sloboda i diskirimancija, sami kažu da tu nema povrede ničega od toga ukoliko se gay-lezbo brakove ne dozvoli - TKO SI TI DA ĆEŠ REĆI DA IMA, SKUPA SA ONIMA KOJI SE ŠUŠKOM I LAŽIMA PROBIJAJU KROZ ŽIVOT??

Lopov je onaj koji drži lojtru kao i onaj koji krade, a lažov je onaj koji podržava laž, iako zna ili je mogao znati da je riječ o laži.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #257 : Prosinac 05, 2013, 11:51:31 poslijepodne »
Dobro ti je rečeno - oni koji nisu pederi, a glčasali su PROTIV, definitivno nemaju pojma za što su glasali, niti imaju pojma što njihov glas uopće znači i kakve sve reperkusije može imati da je PROTIV postala državna politika.
Kaj je meni rečeno? Pa kaj ti nit ne razumiješ kaj čitaš?
Citat:

Za mene, ti koji nisu interesno vezani da glasaju PROTIV, a glasali su tako, su bedaste i neuke osobe koje ni ne shvaćaju osnovne razlike, te koje se svjesno ili ne svrstavaju na stranu kriminala i protuzakonitosti.
Evo, ak je tebi dozvoljeno, onda ču si ja iznimno dopustiti to isto, pošto drugi moderator uopće ne reagira, a trebal bi, no to je pak druga priča...

Po mojem su upravo svi vi koji su glasali "za" baš takve osobe! A ti si baš tipičan primjer takvog tipa, samo kaj ti još ideš demonstrirat svoj neuk i glupost. I još te nije ni sram.
Citat:
Ako međunarodni subjekti, nadležni za pitanja ljudskih prava, demokracije, sloboda i diskirimancija, sami kažu da tu nema povrede ničega od toga ukoliko se gay-lezbo brakove ne dozvoli - TKO SI TI DA ĆEŠ REĆI DA IMA, SKUPA SA ONIMA KOJI SE ŠUŠKOM I LAŽIMA PROBIJAJU KROZ ŽIVOT??
Kaj sad ideš potvrđivati svoje mišljenje sa nekim međunarodnim subjektima? Kaj sad ideš braniti da nije greška "ukoliko se gay-lezbo brakove ne dozvoli"? Kaj ti je to bila namjera, dase gay-lezbo brakove ne dozvoli? E jadniče. Ti pak niš ne kućiš, a kurčiš se da se znaš u zakone. I kaj smatraš da si sad to dobio? Jesi kurac! Kad to shvatiš onda buš možda nekaj malo shvatio o čem se tu radilo. Do tada - niš ne shvaćaš.

Kad napokon shvatiš da sva ta komedija sa tim unosom braka u ustav nema smisla jer se budu gay i lezbo brakovi i tak dozvolili, samo kaj im riječ "brak" nebu dozvoljena nego bu se koristil neki drugi izraz, kad to napokon shvatiš, onda možda ima imalo smisla nekaj s tobom diskutirat. Do tada nema smisla da ti ikaj tumačim. I dalje si imun na objašnjenja i tumačenja.
Citat:
Lopov je onaj koji drži lojtru kao i onaj koji krade, a lažov je onaj koji podržava laž, iako zna ili je mogao znati da je riječ o laži.
A kad se radi o laži, onda malo pripazi kaj veliš, i ne trubi okolo gluposti i izmišljotine. Onaj koji izmišlja da bi sebe opravdal je isto lažljivac.

A te tvoje floskule i bajke ostavi za druge. Ovdje time možeš samo svoje zatupljenike očarat, one koji znaju misliti - nemreš.


Kaj misliš da ste dobili time sad? Dobili ste licencu na riječ "brak". Upravo to sam vas već davno prije i pital, jel se radi samo o tome? I niko mi nije znal točno odgovoriti, samo ste trabunjali okolo naokolo o natalitetu i sličnim budalaštinama. I tak se na kraju dogodilo. Dobili ste licenciju na riječ "brak". I kaj sad imate od toga? Kaj mislite da bute lezbama i pederima zabranili da sklapaju neku braku sličnu i pred zakonom skoro istu zajednicu? Kaj mislite da ste sad time dobili? I to VELIKOM VEĆINOM? (Da te nebi! Opet budalaština!) Same budalaštine na ovom forumu, niti jedan argumentiran razlog za tu svu komediju, ama baš nijedan. Ovdje niti jedan forumaš nije za tak nekaj sposoban. Bar nitijedan koji je glasal "za".

Nemam kaj s vama diskutirat.


Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #258 : Prosinac 06, 2013, 12:00:18 prijepodne »
Željka Markić se ljuti jer nije dobila ono što je doista željela

Markić je tvrdila da želi Ustavom zaštiti brak, što je dobila. Sada otkriva da je referendumom željela nešto drugo: pretvoriti homoseksualce u građane drugog reda.
Ona je htjela brak i dobila ga je. Ono što će se dati istospolnim parovima bit će sve osim braka. Umjesto da bude sretna zbog onog što je dobila, ljuta je zbog onoga što će dobiti homoseksualci.

Toliko o tome da njezin referendum nije bio diskriminatorski.

Dobila je referendum, dobila je skoro milijun glasova, dobila je medijsku eksponiranost, kao i političku platformu. Dobit će čak i legalizaciju vile na Šipanu. Dobila je i ono što rijetkima polazi za rukom: promijenila je Ustav.

Ali nije dobila - a valjda neće ni dobiti - zadovoljštinu da se homoseksualci i dalje tretiraju kao građani drugog reda.


Jeste sad shvatili zakaj ste svi vi koji ste glasali "za" zapravo homofobi? Ili bedaki koji ne znaju za kaj glasaju?

Izaberite.

Ili jedno ili drugo.

A ni jedno ni drugo nije baš nekaj s čim bih se ja ovak ovdje javno išel pravit važan kak to neki delaju.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #259 : Prosinac 06, 2013, 10:41:04 prijepodne »
Bobe , lijepo se primi posla, a ne čekaj iza čoška, ako hoćeš. Ako ne lijepo se odmaraj i uživaj u dokolici.
A na forumu bude i dalje vladal "uredan" red koji ti odgovara. Ne zaboravi  i ti si moderator! Uostalom , nije mi to glavna životna preokupacija nego povremena želja za razmjenom mišljena. No ovdje to pomalo postaje zamorno, jer konkretno kokica (od milja) sve vrijeđa i omalovažava. Znaš kaj napravi kokoš kad dođe na đubar?
Sve razbaca okolo naokolo i svi su pošpricani govnima.
On ima namjeru rastjerati sve sa foruma, a to mu polako uspijeva. Osobno ,ja bi mu zatvorio račun pa neka laprda negdje drugdje. Jer sva dobra volja ne vrijedi . Oprosti i ti i svi ostali forumaši, ali kaj je previše previše.



Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #260 : Prosinac 06, 2013, 06:36:37 poslijepodne »
Po mojem su upravo svi vi koji su glasali "za" baš takve osobe! A ti si baš tipičan primjer takvog tipa, samo kaj ti još ideš demonstrirat svoj neuk i glupost. I još te nije ni sram.

Pa ako smo mi bedasti kaj smo ZA, reci mi po čemu smo to mi bedasti??

Zato jer ne pušimo laži??

Zato jer ne odobravamo izmišljotine??

Zato jer poštujemo zakone i razumijemo ih?

Zato jer poštujemo odluke nadležnih sudskih tijela i međunarodne zakone??

U biti, daj mi reci zbog čega si ti glasao PROTIV - samo mi reci to argumentirano, temeljem čega tvrdiš to što tvrdiš, u čemu su to i temeljem čega gay-brakovi dozvoljeni, u čijoj je to nadležnosti, da li isti jesu ikakvo pravo, osobito ljudsko i gdje to piše??

Pederi i oni koji ih podržavaju jedino što imaju - imaju vlastita tumačenja stvari koje nitko nije vidio napisane i koje nigdje ne stoje kao istina.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #261 : Prosinac 06, 2013, 06:40:47 poslijepodne »
Markić je tvrdila da želi Ustavom zaštiti brak, što je dobila. Sada otkriva da je referendumom željela nešto drugo: pretvoriti homoseksualce u građane drugog reda.

Po čemu su to oni građani drugog reda?? po tome što neće dobiti onbo što i nije njihovo pravo?? po tome??

Čudno kako ne letiš u zaštitu stvarnih ljudskih prava, znači onih koja su takstaivno navedena u KOnvenciji o pravu čovjeka UN-a i Konvenciji o ljudskim pravima EU... npr, pravo na rad, parvo da se bude za taj rad plaćen, pravo na... BTW, istodobno pederski brak nije ničije i nikakvo pravo, a upravo na toj laži grade svoju lažljivu retopriku, uz potporu naivnih lažova (u koje spadaš ti jer od toga nemaš ništa) i interesnih lažova (to su političari koji su za to guranje dobili lovu ispod stola).

Pitao sam te da mi objasnio GDJE, ŠTO i KAKO stoji glede homo-brakova, i molim da mi to pravno i činjenično argumentiraš.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #262 : Prosinac 06, 2013, 10:14:58 poslijepodne »
Pa ako smo mi bedasti kaj smo ZA, reci mi po čemu smo to mi bedasti??
Pa zato jer ne kužite kaj ste potpisali, o čemu se tu radi. Onaj koji nekaj dela a ne zna s kojom svrhom to dela, taj je bedast. Tvoj izraz, i baš paše. Ima i drugih koji pašeju, ali koristil bum baš tvoj da ne misliš da pretjerujem.
Citat:
Zato jer ne pušimo laži??
O i te kako pušite. Pravi se pušaći. I niš ne sumnjate jer slijepo vjerujete bez korištenja vlastitog mozga.
Citat:
Zato jer ne odobravamo izmišljotine??
O, ne samo da ih odobravate! Vi ih stvarate! Kak bi nazval one koji stvaraju izmišljotine? Kaj nije izmišljotina i glupost da bu se glasovanjem ZA spasilo natalitet? Barem ste tak sugerirali.
Citat:
Zato jer poštujemo zakone i razumijemo ih?
Ovo je vic! Kaj vi razumijete? Oš reć da ti razumiješ zakone? Onda mi lijepo reci koja je razlika između ustava i zakona i zakaj gurate brak baš u ustav, kaj bu vam to dalo? Zakaj se ne potrudite da budu zakoni izglasani sa smislom, sa razlogom i sa razumom? Zakaj ustav?

Da nekaj kužite onda bi shvatili da bu se sad baš još brže i puno sigurnije izglasal novi "Zakon o životnom partnerstvu", i to još više protiv te vaše vizije da se pederima treba zabraniti brak i sve slično braku.
Citat:
Zato jer poštujemo odluke nadležnih sudskih tijela i međunarodne zakone??
Kaj vi poštujete? Kaj misliš time reći da ovi drugi ne poštuju? I sad njihovo nepoštivanje je dokaz da vi sve poštujete? Koja bedastoća! Tak moreš svojim pajdašima argumentirat.

Tvrdite da se radi o zaštiti obitelji, a nemrete ni sami sebi objasniti kak bu to zaštitilo obitelj. Nemate pojma, jer da imate pojma ne bi takve bedastoće delali i usput potrošili 48 miliona kuna. Potrošili na bedastoće.

A to da baš ti nemaš pojma o pojmu svaki put dokazuješ jer ne znaš gucnuti niti jedan jednini argument sa smislom. Samo se obrušavaš i pljuješ na pedere i lezbe kao da su stvarno građani drugog reda za tebe. I kao da se sad tim svojim glasom "ZA" osvečuješ svim pederima i lezbama, jer misliš da te svi pederi i lezbe lažu. Ili ti možda prijete? Ma daj...

Citat:
U biti, daj mi reci zbog čega si ti glasao PROTIV - samo mi reci to argumentirano, temeljem čega tvrdiš to što tvrdiš, u čemu su to i temeljem čega gay-brakovi dozvoljeni, u čijoj je to nadležnosti, da li isti jesu ikakvo pravo, osobito ljudsko i gdje to piše??

Pederi i oni koji ih podržavaju jedino što imaju - imaju vlastita tumačenja stvari koje nitko nije vidio napisane i koje nigdje ne stoje kao istina.
Nis glasal, ko ti je rekel da sam glasal? Opet pretpostavljaš. I griješiš po 100ti put. Ti se niš nebuš naučil, badav ti ja tumačil. Rezistentan si na nove spoznaje do boli.

Ali bi sigurno glasal protiv, da sam bil u mogućnosti glasati.

Zakaj PROTIV? Zato jer je to budalaština. To nema kaj tražiti u ustavu. Zato jer ne vidim niti jedan jedini razlog da tak nekaj bude u ustavu. Jel to dobar razlog? Meni je.


Po čemu su to oni građani drugog reda?? po tome što neće dobiti onbo što i nije njihovo pravo?? po tome??
Pa ak nemaju ista prava kao i hetero parovi, onda su diskriminirani, (=građani drugog reda) kaj to tebi nije jasno? Da te nisu u međuvremenu izbacili iz Mense? Bilo bi razumljivo.
Citat:

Pitao sam te da mi objasnio GDJE, ŠTO i KAKO stoji glede homo-brakova, i molim da mi to pravno i činjenično argumentiraš.

Kaj da ti sad pišem kak je situacija u svakoj državi na svijetu, ili kaj? Da ti sve crtam? Kaj ti misliš da ja imam tolko slobodnog vremena na razbacivanje ko i ti? Ili me samo zajebavaš? Ak kaj očeš znati zemi si PC, startaj browser, odi na neku tražilicu po želji i ubaci ključne riječi koje te interesiraju i čitaj. Pa kaj ti sve to moram tumačiti? Pitaj si djecu, ona bu ti to sigurno znala objasniti, nemoj mene zafrkavati takvim budalaštinama.


I još nekaj - ak muškarac i žena imaju pravo na brak, zakaj pederi i lezbe ne bi smjeli imati to isto pravo? Znam, oni to nemaju, tak da im niko to ne uzima, ali ta idiotska inicijativa se aktivno trudi da nikad ne bi ni imali to pravo, da budu građani drugog reda, tak da je to dokaz da se ta inicijativa i svi koji ju podržavaju bave i trude diskriminirati one koji su drugačiji. A kaj je najjadnije, ta je inicijativa podržana, ak ne i vođena Crkvom (!) kaj puno govori o toleranciji Crkve, ali i njihovih vjernika, barem svih onih koji to sve gutaju, niš ne razmišljaju i daju se manipulirati. Ne shvaćate da nam je Bog dal mozak da ga koristimo, a ne samo da gutamo sve kaj nam se servira, neovisno dal to došlo od Crkve ili od nekud drugud. A onaj koji ga koristi taj zna svoje mišljenje argumentirati, a ne samo prepisivati.

Evo odgovoril sam ti konkretno na pitanja, si zadovoljan? Probaj se bar nekaj naučiti glede toga, ti ne znaš odgovarati na pitanja. No i ti i ja znamo da si rezistentan glede učenja i nauke. Zato - zaboravi.

I da odma velim - ovo je sad već prošlost, nema smisla kopati po prošlosti jer se tu nebu niko niš naučil. Zato je za mene ova "diskusija" gotova. Nema smisla.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #263 : Prosinac 06, 2013, 10:38:26 poslijepodne »
Bobe , lijepo se primi posla, a ne čekaj iza čoška, ako hoćeš.
Em pak budem. I delam. Ak vidim da tu neko krši pravila onda reagiram. No ja to delam neovisno od toga ko je to, a ti meni prebacuješ da nisam objektivan. Meni prebacuješ, a kad "tvoji" delaju te iste stvari ko i oni koji nisu "tvoji" onda niš ne vidiš.
Citat:
A na forumu bude i dalje vladal "uredan" red koji ti odgovara.
Ak ti neš delal bum ja. Kad bum stigel, nemam cajta tu non stop visjeti na forumu. I ja imam svoj život. Evo već me moja druga polovica grdi kaj sam se tolko raspisal, zakaj nejdem spat.
Citat:
Ne zaboravi  i ti si moderator!
Mene ne moraš podsjećati na to. No nemoj ni ti to zaboraviti! Time imaš ne samo mogućnosti, nego i obavezu. Ne zaboravi to.
Citat:
Znaš kaj napravi kokoš kad dođe na đubar?
Sve razbaca okolo naokolo i svi su pošpricani govnima.
Eto vidiš, nisi sad niš bolji od njega. Na isti način ti sad njega provociraš kak i on tebe. Sad nije više ni važno ko je prvi počel, obadvojica (a i više vas) ste na istom nivou. Ne znaš koji je bolji/gori. Problem je kaj se to odpočetka dopuštalo nekome, i sad se mora svima. Bar do poznatih granica, a to su pravila.
Citat:
On ima namjeru rastjerati sve sa foruma, a to mu polako uspijeva.
Ti mu poznaješ namjeru? Kaj si se spominal s njim? Ti je to rekel, ili ti to tak samo shvačaš, tj. pretpostavljaš? Kak moreš tak nekaj tvrditi kao da znaš, kao da ti je to rekel? Jel i ti isto počinješ pretpostavljati ko jedan kolega ovdje na forumu? Da ti ponovim: pretpostavka je majka zajeba. E pa sad ti dalje pretpostavljaj.

Jel ti vjeruješ u dobro ili u zlo? Daj si malo promisli u kaj ti stvarno vjeruješ? Ak ti to ne pomogne, onda si porazmisli kaj bi on imal od toga? Ne bi više imal nikoga provocirat, nikoga napadati i nikoga ili ništa braniti. Misliš da bi mu pasalo najedanput ostati bez foruma? Meni ta tvoja teorija ne drži vodu, nije mi logično. A i protivno je moje vjere u ljude. Preispitaj malo svoju, možda nekaj shvatiš.
Citat:
Osobno ,ja bi mu zatvorio račun pa neka laprda negdje drugdje. Jer sva dobra volja ne vrijedi . Oprosti i ti i svi ostali forumaši, ali kaj je previše previše.
Znam da bi ti to štel, ne paše ti kaj on ima svoje mišljenje, i kaj ti se ne klanja, nego se tebi i drugima osvrće na isti način ko i vi svi prema njemu. No ovo nije koncert želja, moramo se svi držati pravila. A dal bu on kršil pravila, ili neko drugi - meni je to tak svejedno. Niko ovdje nema diplomatski status pa da je nekažnjiv.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #264 : Prosinac 07, 2013, 08:11:55 prijepodne »
Kao i obično sve si izokrenul, kao i uvijek do sada.


Ostavljam te u tvom uvjerenju. Ne ovisim o ničijem ulizivanju ili povlađivanju. Samo ne pristajem da se stalno sa istim bedakima prepirem. Uživaj!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #265 : Prosinac 07, 2013, 08:52:01 prijepodne »
Kao i obično sve si izokrenul, kao i uvijek do sada.
To je jedino kaj znaš reči. Naravno da ti sve lijepo rečeš, kulturno odgovaraš na sva pitanja, samo sam ja zločest i sve izokrenul samo da ti naudim, jel tak?
Vjera nije samo ponavljanje riječi u crkvi, a razum nije samo sposobnost ispunjavanja listića za loto.
Citat:
Ostavljam te u tvom uvjerenju. Ne ovisim o ničijem ulizivanju ili povlađivanju. Samo ne pristajem da se stalno sa istim bedakima prepirem. Uživaj!!
Pa ne prepiraj se onda, probaj s diskusijom.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #266 : Prosinac 07, 2013, 09:26:45 prijepodne »
Citat:
Pa ne prepiraj se onda, probaj s diskusijom.


Da ne shvatiš krivo, nisam tebe nikako nazvao bedakima.
« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2013, 09:16:40 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #267 : Prosinac 09, 2013, 08:40:20 prijepodne »
Bob, blago rečeno - SEREŠ!!

Najviše si o sebi i istinitosti rekao time što nisi odgovorio niti jedno moje piotanje, već si koristio pliutku nretoriku da se braniš napadom... ja sam te vrlo razgovijetno i razumljivo pitao ZAŠTO; i tražio da mi opdgovoriš, ali ne referiranjem na tko smo mi - nego na referiranje tko si ti i tko si ti za koje si glasao... i to da mi objasniš činjenicama, pravnim, ustavnim, svakakvim... naravno, to si prešutio, jer znaš da ti je argumentacija šupkji prenapuhani balon ničega...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #268 : Prosinac 09, 2013, 01:32:24 poslijepodne »
ajd Bobe, odgovori na postavljeno pitanje.

ne izgovaraj se kao pickica, em posao,nemas vremena..konkretno odgovori...

mozes pozvati koko , i on duguje odgovor na moj upit , sto je bio razlog da ti grbavo ulijeces , i meni s e osvecujes iskljucenjem na deset dana

cekamo..

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #269 : Prosinac 09, 2013, 04:30:54 poslijepodne »
 Ovako je započela ova tema.


Je li to ikoga smeta???                http://zdravstveniodgoj.com/news/je-li-to-ikoga-smeta

Gay udruge Iskorak i Kontra nastavljaju svoju kampanju za ostvarivanje gay prava koristeći se pritom izokretanjem istine i širenjem svega onoga za što optužuju druge. Metoda kojom se redovito koriste je zamjena teza, kako bi ono što je dobro prikazali lošim.
Gay lobi traži neka prava, ali to nipošto nisu ljudska prava. Korištenjem izraza „ljudska“  prava, stupa se na vrlo sklizak teren jer onako na prvu, tko bi se zdrave pameti borio protiv i uskratio ljudima njihova ljudska prava. Oni koji bi to činili stvarno su zločesti. No, radi se opet o lukavo smišljenoj propagandi jer „ljudska prava“ impliciraju kako netko ima na nešto pravo samo zato jer je čovjek. No to naprosto nije tako. Zašto bi sve ono što ljudi rade ili žele smatralo se „ljudskim pravima“ samo zato jer su ljudi ti koji nešto žele ili čine? No u svjetonazoru gdje je čovjek mjera svih stvari to je itekako moguće.
Objavljujemo još jednu odličnu analizu Ervina Budiselića u kojoj se razotkriva ishodište, svrha i cilj gay aktivizmau hrvatskom društvu.
 
Uvod
Dana 5. i 6. travnja u hrvatskom medijskom prostoru izašla su dva zanimljiva internetska priloga: jedan članak i jedan izvještaj s konferencije za tisak. Krenimo redom.
Kao što prenosi portal Dalje.com, dana 05. 04.2013 lezbijska grupa Kontra i grupa Iskorak pozvale su danas nadležne institucije da ukinu diskriminaciju istospolnih parova kroz obiteljsko zakonodavstvo te im tako osiguraju pravo na brak i izvanbračnu zajednicu, te da hitno usvoje izmjenu Zakona o državnim maticama tako da se jasno definira potrebna dokumentacija za promjenu podataka o spolu i imenu na osobnim dokumentima za transrodne osobe. Konferencija je zanimljiva jer otkriva ishodište, svrhu i cilj gay populacije u hrvatskom društvu, te pokazuje nastavak izvrtanja činjenica i širenja neosnovanih tvrdnji.
 

Ulazak u EU –vjetar u leđa gay lobijuPrije svega, jedan od „blagoslova“ ulaska Hrvatske u EU jest i pro-gay politika EU-a pa se tako udruge Kontra i Iskorak pozivaju na preporuku Vijeća Europe glede suzbijanja diskriminacije na osnovu spolne orijentacije ili rodnog identiteta. I već prema viđenom scenariju, udruge traže uklanjanje svih „homofobičnih“ sadržaja iz školskih udžbenika te se kao jedan od ciljeva navodi i suzbijanje „diskriminacije“ i „zločina iz mržnje“ prema LGBT osobama.
Zbilja je čudno kako se ovakva vrsta diskursa uzima za ozbiljno jer ovakve kvalifikacije i etikete kojima se nazivaju neistomišljenici ovih dvaju udruga i odobravatelji tog životnog stila ne zadovoljavaju minimum kritičkog razmišljanja ni dokaza. Drugim riječima, ovakve etikete su promašene i neosnovane. I dok bi se o „diskriminaciji“ još i dalo razgovarati, isticanje „homofobije“ i „zločina iz mržnje“ zbilja je izlišno i...naporno.  Jer, odakle gay lobiju pravo i dokazi da onima koji se ne slažu i ne odobravaju njihov životni stil pripisuju fobiju i mržnju??? Je li imaju ikakvih dokaza za to? Vole se u zadnje vrijeme pozivati na znanost – je li imaju ikakve znanstvene dolaze da je neodobravanje jednako fobiji i mržnji Ili jednostavno smišljeno i ciljano blate sve nas, a onda kada im netko kaže da su bolesni ili da nisu normalni, onda poput vukova zavijaju i laju na mjesec. Ja jednostavno odbijam da se moje neslaganje i neodobravanje gay životnog stila naziva fobijom i mržnjom jer ono to nije. Osim toga, ako je homofobija jedna vrsta fobije, onda ne razumijem kako se može zagovarati kriminaliziranje homofobije. Znači, ne samo da se većina populacije olako proglašava „bolesnima“, nego se onda još i bezobrazno ide tražiti da se ti jadni „bolesnici“ koji ne odobravaju gay populaciju kazne zbog svoje bolesti. To je bolesno! I jadno! A još je jadnije što sva sila političara, filozofa, etičara, psihologa, sociologa, znanstvenika itd., ne vidi ništa sporno u nazivanju većine populacije „bolesnima“. No, ovo je kairos i kronos tame.
---------------------------------
Ovako je započela tema o kojoj je puno napisano, puno se neistina pokušalo prikazati kao čista istina- mada se sami pripadnici LGBT udruga u nekoliko navrata otvoreno priznavali; da im je jedina namjera razbiti tradicionalni brak i bračnu zajednicu. Sami pripadnici gay udruga priznavali su da ne dijele stavove i mišljenja,koja su se euforično pisala i iznosila u medijima. Mediji su se otvoreno svrstali na stranu gay populacija, u čemu su im se pridružila mnoga zvučna imena sa estrade,koja ne predstavljaju čak ni sebe same,osim u kafanama i moralno upitnim elitama. ne treba ovdje nikako izostaviti ni naše drage političare, ministre, Saborske spavalice pa i samog premijera. Svi su oni prednjačili u iznošenju svojh stavova i uvjerenja, sa kojima su nam poručivali, kako se moramo ponašati,kako ne smijemo nikoga diskriminirati ( a i danas se pitam kako to ovaj narod čini?)kako moramo biti Protiv, a ne Za.
Da bi na kraju ovaj narod bio Protiv!
I bio je protiv; izlaska na referendum, protiv svojih političara, protiv gay udruga ,protiv svega što mu se želi na silu naturati.
Ovaj narod godinama živi sa svojim susjedima gayevima i lezbiljkama, kojima nije padalo na pamet.i to nisu javno pokazivali da žele izači na ulicu pokazivati svoje spolne organe, okovane, obojane, ili kako god hoćete. Svi mi, ljudi , svoje seksualne želje, snove, maštanja i zadovoljstva ostvarujemo u intimi svojih domova. Tome nije mjesto na ulici. Da bi nam jednog dana, ta napredna Evropa , za koju smo između ostalog morali glasati i odabrati je po preporuci i prijetnji same ministrice Pusić (zgodna usporedba), jer ona ma je također zdušno preporučila i LGBT udruge, gay zajednice, sa plejadom ostalih ljubitelja pedera ih našeg političkog života, a sve u nadi da se dodvore pederskom lobiju u Hrvatskoj i u svijetu.   
Iz svega ispada da nas taj lobi u svojoj, mržnji prema nama i zbog svoje različitosti, a ne naše mržnje prema njima naziva imišljenim pogrdnim imenom "homofobima", koja im zgodno pada . Ni svi dokazi, koji uvjerljivo dokazuju da se sa malodobnom djecom ne može stupati u seksualne odnose, ne nailaze na tračak razuma, jer je osobno zadovoljenje najnižih požuda uz blagoslov novca moćniji i jači od svakog zrnca zdravog razuma. Ne , mi smo bolesnici, mi smo ti koji ne dozvoljavamo rodoskrvnuće nad nejaćom. Mi to u stvari ne možemo nikako zaustaviti, ali možemo i moramo dignuti glas protiv, da nam to ne rade sa djecom u vrtićima i u osnovnim školama po pre mudroj preporuci mudrog ministra, koji je već davno trebao ostaviti to mjesto nekome drugome. I ne samo on!
Cijela vlada, ali i sa dobrim dijelom opozicije, radila je i radi protiv volje svojeg naroda. Otvoreno, bahato. Vrijeme je da se lijepo oproste sa narodom protiv kojeg se javno izjašnjavaju i vode politiku koja samo njima odgovara, dok za narod ,u sve vrijeme mandata nisu učinili baš ništa. To su sada jasno pokazali na zadnjem referendumu.
Ma ne jesu! Još su nas više osiromašili.


I zbog svega ovog navedenog, Bobe, ja sam homofob? tako me nazivaš. a molim te reci mi kaj si ti? Koji su to grijesi koje činim ako želim biti onakav kakvim me Bog stvorio? Kakav je to grijeh ako želim svoju djecu očuvati od izopačenosti i zloće "moderne znanstvene nauke " koju mi na silu naturaju perverzni umovi?
Oni smiju sve, a ja se ne smijem braniti'


Do sada si samo kritizirao, ali nisi dao ni jedan razuman prijedlog, obrazloženje, osim svojih kvalifikacija,kaj sam ja, kakav sam ja,kako sam protiv ovoga i onoga, samo si ti "pravi".
I još se ljutiš da ne želim diskutirati. Tvrdiš mi stalno da skoro sve kaj napišem, napišem po nečijem diktatu ili da drugi piše umjesto mene.


Oprosti sve mi više postaješ poput koko-vag,a.
Svako daljnje nabrajanje nema smisla , jer smo se složili da si ti simptizer ili barem podržavaš LGBT udruge i gay zajednice, a ja vidiš ne podržavam ovakvo njihovo otvoreno napadanje na " mene" jer smo različti. Ja ne hodam i ne namjeravam hodati gol po javnom prostoru sa golim penisom, ,čekati  da mi ga netko popuši i slično.
To smatram sramotom, a njima je to zanimljivo i zabavno , i još nekima. I neka je. Ali ja se sa tim ne slažem , jer su time ugrožena moja prava, za koja se državi živo fućka!
Ona ljubi pedere. Barem je to lijepo pokazala.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....