Autor Tema: Odg: KUKURIKU - stižu pevci  (Posjeta: 12163 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« : Studeni 02, 2011, 03:27:30 poslijepodne »
Muha ... daj ne kakaj ... Hrvatsku je napala Teritorijalna Obrana Bosne i Hercegovine ???  Jel čitaš što pišu tvoji kompanjoni ili ne znaš čitati ? Hajde, trk u središnjicu po uputstva što napisati dalje.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #1 : Studeni 02, 2011, 04:02:56 poslijepodne »
Muha ... daj ne kakaj ... Hrvatsku je napala Teritorijalna Obrana Bosne i Hercegovine ???  Jel čitaš što pišu tvoji kompanjoni ili ne znaš čitati ? Hajde, trk u središnjicu po uputstva što napisati dalje.

Da, idiote. Hrvatsku je napala Teritorijalna obrana Bosne i Hercegovine kojom je zapovijedala JNA.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #2 : Studeni 02, 2011, 04:06:06 poslijepodne »

Normalni, jel ti znaš koliko se Hrvata iz Hrvatske borilo u BiH? Pa otud i zatočeni, logično, kaj ne?

Kaj je cijeli gorički HNS bio 1991. u Beogradu? Prvi zatočenici Manjače bili su hrvatski vojnici zarobljeni u Kostajnici u rujnu 1991. Sedam mjeseci prije nego što je započeo rat u BiH.

Bilaj

  • Gost
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #3 : Studeni 02, 2011, 04:08:50 poslijepodne »
Muha ... daj ne kakaj ... Hrvatsku je napala Teritorijalna Obrana Bosne i Hercegovine ??? 

Ti namjerno ideš izvrtati povjesne činjenice.
Krenimo da npr dubrovnikom gdje je slika jasna.

Dubrovnik su napale među inim 472 brigada iz Trebinja podpomognuta sa pripadnicima TO Trebinje.
Trebinje je iz Bosne i Hercegovine!!!

Stvarno si grozan.
Sigurno nisi bio ni u Moriću ni u Borinu gdje je TO Trebinja imala logore za Hrvate.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #4 : Studeni 02, 2011, 06:06:43 poslijepodne »
a kaj se praviš blesav ... ne želiš komentirati ulysses-ov post ? Ako smatraš da sam za promjene - jesam ... da sadašnji koje podržavaš siđu s vlasti ... naravno da sam i za zaborav, da zaboravim koliko mi je loše bilo posljednjih nekoliko godina. Vele da je ljudski praštati ...

Kaj ti možeš srat, to valjda ni cijeli preusmjereni savski tok nebi mogel odnesti...

Ja ne navijam za HDZ, i za promjene sam - samo ne onakve koje to i nisuy (što znači biranje kukurikavaca).

A tvoj zaborav seže nešto malo više u prošlost od tih par godina - jer zaborav više desetljeća hrvatske istine i povijesti baš i nije "par godina"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #5 : Studeni 02, 2011, 07:16:18 poslijepodne »
Još bu na kraju ispalo da su nas napali kinezi i šiptari zajedno ...  Dajte odgovorite ješ su nas napali bosanci (muslimani) ili srbi ? Sledgehammer ... kaj se kakanja tiče, nemre te nigdo prestiči ...  uopče ti ne zavidim ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #6 : Studeni 02, 2011, 07:59:08 poslijepodne »
Jaguar... ti ili si glup ili si lud ili si izdajica! Koko te u stopu prati....

Kaže jedna narodna : Nije važno što ti govori, nego tko ti govori. Jel ti to dovoljno?
Iako je to tebi jako teško povezati.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #7 : Studeni 02, 2011, 08:11:59 poslijepodne »
Ja sam u ratu bil protiv srba, a protiv koga su se oni borili (ako i jesu ...) i na lijoj strani, to samo oni znaju ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #8 : Studeni 02, 2011, 09:14:54 poslijepodne »
Snimka jasno pokazuje tko je u rujnu 1991. napadao Pakrac i pucao po pakračkoj bolnici. Ali Radovan Karadžić i Vesna Pusić tvrde da je Hrvatska izvršila agresiju na BiH.

Napad na pakračku bolnicu '91.

Bilaj

  • Gost
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #9 : Studeni 02, 2011, 09:46:33 poslijepodne »
Ja sam u ratu bil protiv srba...

A gdje si se ti to borio kada je za tebe rat završio prije dvadesetak godina, a za ostatak hrvatske to su bile strašni dani. Cijelo Vukovarsko, Zapadno Slavonsko i Posavsko područje je gorjelo a borbe su trajale i nakno što je pala noč.

Vukovar, Grubišno polje, Slatina, Virovitica, Gradiška, Delnice, Nin, Novigrad i Mraclin su bili bombardirani od strane srpskih aviona koji su uzletjeli i iz BiH i Srbije. Na samu Sunju je palo preko 2500 granata. Na današnji dan je čak 10,000 prognanika u Dubrovniku te je cijelo vrijeme centar grada bombardiran.

Gdje si se ti to borio kada je za tebe rat završen prije dvadesetak godina. 

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #10 : Studeni 02, 2011, 09:47:51 poslijepodne »
ulysses, kaj misliš, ako su obučeni u zeleno, da su muslimani ?  Zanimljiva konstatacija ... ovi na slici tvrde da će ići do Daruvara i Virovitice ... to je kak ti veliš, bosanska T.O. ? Samo ne znam koji si ti od njih ...    trči u središnjicu po odgovor ... (morti te prestigne koji od pajdaša ...)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #11 : Studeni 02, 2011, 09:49:34 poslijepodne »
Ja sam u ratu bil protiv srba...

A gdje si se ti to borio kada je za tebe rat završio prije dvadesetak godina, a za ostatak hrvatske to su bile strašni dani. Cijelo Vukovarsko, Zapadno Slavonsko i Posavsko područje je gorjelo a borbe su trajale i nakno što je pala noč.

Vukovar, Grubišno polje, Slatina, Virovitica, Gradiška, Delnice, Nin, Novigrad i Mraclin su bili bombardirani od strane srpskih aviona koji su uzletjeli i iz BiH i Srbije. Na samu Sunju je palo preko 2500 granata. Na današnji dan je čak 10,000 prognanika u Dubrovniku te je cijelo vrijeme centar grada bombardiran.

Gdje si se ti to borio kada je za tebe rat završen prije dvadesetak godina.

vidiš Bilaj, spominješ Mraclin, znaš li s čime je pucano i gdje ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #12 : Studeni 02, 2011, 09:57:15 poslijepodne »
vidiš Bilaj, spominješ Mraclin, znaš li s čime je pucano i gdje ?

Pucano? Što ti nisi tvrdio da je rat završio. Pa tko je pucao ako je za tebe rat završio?

@ Jaguar- još nisi odgovorio što se dogodilo u selu Ravnom.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #13 : Studeni 02, 2011, 10:48:42 poslijepodne »
ulysses, kaj misliš, ako su obučeni u zeleno, da su muslimani ?  Zanimljiva konstatacija ... ovi na slici tvrde da će ići do Daruvara i Virovitice ... to je kak ti veliš, bosanska T.O. ? Samo ne znam koji si ti od njih ...    trči u središnjicu po odgovor ... (morti te prestigne koji od pajdaša ...)

Kakvi Muslimani idiote? Jel ti uopće znaš bilo što o Bosni i Hercegovini?

To su bosanski Srbi, državljani Bosne i Hercegovine. Brigade TO BiH iz Sanskog Mosta, Bosanskog Novog, Prijedora i drugih gradova Zapadne Bosne.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #14 : Studeni 03, 2011, 06:42:05 prijepodne »
ulysses, svojim odgovorom si dokazao da o bosni nemaš pojma.

 

Kakvi Muslimani idiote? Jel ti uopće znaš bilo što o Bosni i Hercegovini?

To su bosanski Srbi, državljani Bosne i Hercegovine. Brigade TO BiH iz Sanskog Mosta, Bosanskog Novog, Prijedora i drugih gradova Zapadne Bosne.

Kad već u školi nisi slušao zemljopis ili geografiju da ti održim kratko predavanje ... Nabrojit ću samo neke gradove zapadne Bosne: Velika Kladuša, Cazin, Bihać i Pećigrad. Sanski Most, Bosanski Novi i Prijedor nikada nisu spadali u Babinu deželu ...
Sjedni - 1 !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.