Autor Tema: susret građana s predsjednikom Hrvatskih laburista  (Posjeta: 5493 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
susret građana s predsjednikom Hrvatskih laburista
« : Lipanj 16, 2011, 09:37:18 poslijepodne »
Velikogorički laburisti pozivaju Vas na susret građana s predsjednikom Hrvatskih laburista – Stranke rada Dragutinom Lesarom.

Skup će se održati u petak, 17. lipnja u Velikoj Gorici, Zagrebačka 37 (park kod Pučkog otvorenog učilišta) s početkom u 17 sati.

Nakon toga oko 18 sati Dragutin Lesar održati će konferenciju za medije.
Susret je zamišljen kao aktualni sat s građanima, na kojem će oni moći postavljati pitanja laburistima.

Osim toga građane ćemo upoznati s novom akcijom laburista na nacionalnom nivou pod nazivom „Zahtjevnica“ u kojoj se od Hrvatskog Sabora i Vlade traži da odmah pokrenu postupke promjene zakonskih propisa i omoguće:

1. Ukidanje devizne klauzule na sve kredite, jer se deviznom klauzulom građani Hrvatske dublje guraju u dužničko ropstvo.
2. Pravedno i pošteno provođenje ovrha kako bi ovrhom bilo nemoguće obuhvatiti primanja građana iznad jedne trećine primanja.
3. Povratak u sustav generacijske solidarnosti onim osiguranicima koji nisu bili obvezni uključiti se u drugi mirovinski stup, već su prijevarom namamljeni i u taj sustav pljačke.

http://www.laburisti.com/modules/news/article.php?storyid=618
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: susret građana s predsjednikom Hrvatskih laburista
« Odgovori #1 : Lipanj 16, 2011, 09:58:02 poslijepodne »
Na žalost, neću moći nazočiti, no i sada sam postavio nekoliko pitanja i komentara gosp. Lesaru na Facebooku, pa sam svoj dio "odradio"... jer on je moj favorit, uz H-Rast...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: susret građana s predsjednikom Hrvatskih laburista
« Odgovori #2 : Lipanj 17, 2011, 12:45:12 prijepodne »
... jer on je moj favorit...


Lesar je HNS-ova škola, ako se ne varam on je izrastao u HNS-u, hm H-Rast i Lesar ti neidu nekako zajedno?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: susret građana s predsjednikom Hrvatskih laburista
« Odgovori #3 : Lipanj 17, 2011, 08:58:41 prijepodne »
Nema veze gdje je izrastao. I ti možeš izrasti u Americi, pa nećeš biti Amerikanac.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

kruno

  • Gost
Odg: susret građana s predsjednikom Hrvatskih laburista
« Odgovori #4 : Lipanj 17, 2011, 11:39:52 prijepodne »
Dragutin Lesar je odbjegli sindikalac koji nema baš nešto veliku viziju gospodarskog napretka, nema ni plan gospodarskog oporavka, u pravilu njegov program je samo na zaštiti socijalnih prava za koje ni on sam ne zna kojim su sve zakonima regulirani.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: susret građana s predsjednikom Hrvatskih laburista
« Odgovori #5 : Lipanj 17, 2011, 12:42:28 poslijepodne »
Hm... krupne riječi, iza kojih stoji valjda samo osobno uvjerenje...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”