Autor Tema: Skuplje grijanje u VG i okolici  (Posjeta: 5782 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Skuplje grijanje u VG i okolici
« : Travanj 27, 2010, 09:06:37 poslijepodne »


Eto, Velika Gorica je "uspjela"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Skuplje grijanje u VG i okolici
« Odgovori #1 : Travanj 28, 2010, 11:54:17 prijepodne »
Čudi me kako si naivan, sada plaćamo duplo veće račune, kada se šuki smiluje i vrati cijenu na normlu mi bi trebali biti sretni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Skuplje grijanje u VG i okolici
« Odgovori #2 : Travanj 28, 2010, 12:32:50 poslijepodne »
Nisam uopće naivan jer ne participiram u troškovima grijanja koje vi imate, i nisam na ničijoj toplani.

A kao drugo, mogel bi malo te "duple troškove" pojasniti da znam(o) o čemu se tu radi... dupli od čega??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Skuplje grijanje u VG i okolici
« Odgovori #3 : Travanj 28, 2010, 12:39:48 poslijepodne »
Nisam uopće naivan jer ne participiram u troškovima grijanja koje vi imate, i nisam na ničijoj toplani.

Sada ču ja reći da si ti naivan. nažalost  :-[
Ne tako davno su bili prosvjedi da neke tri zgrade u gorici nemaju grijanje i da grad treba intervenirati. Remont ili tak nešto se trebalo napraviti. Stanari nisu to htjeli napraviti (ili financijski mogli ili što već), pa je uskočio grad i mojim novcem financirao nečije grijanje.
 :-X

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Skuplje grijanje u VG i okolici
« Odgovori #4 : Travanj 28, 2010, 01:24:34 poslijepodne »
Kada budeš znao zašto te tri zgrade nisu imale grijanje, onda ćeš znati i jesam li naivan ja ili ti.

A takav izoliran slučaj nema veze sa temom ili sa onim tekstom na slici...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Skuplje grijanje u VG i okolici
« Odgovori #5 : Travanj 28, 2010, 01:47:50 poslijepodne »
Kada budeš znao zašto te tri zgrade nisu imale grijanje, onda ćeš znati i jesam li naivan ja ili ti.

možeš li ti pojasniti zašto nisu imali grijanje, ja ne pamtim detalje ali znam da je grijanje bilo privatno i najednom je grad uletio sa novcima i investicijama.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Skuplje grijanje u VG i okolici
« Odgovori #6 : Travanj 28, 2010, 03:10:36 poslijepodne »
Ja ne znam zašto nisu imale grijanje, no mislim da treba znati detalje i prave razloge i činjenično poznavati situaciju da bi unaprijed i automatski nešto proglašavao kriminalom, a mene vis-a-vis toga naivcem čijim novcem se plaćaju tuđi računi.

Postoji i brdo situacija u kojima je moguća najlegalnija krivica grada ili gradskih poduzeća.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Skuplje grijanje u VG i okolici
« Odgovori #7 : Travanj 30, 2010, 10:50:42 prijepodne »
A kao drugo, mogel bi malo te "duple troškove" pojasniti da znam(o) o čemu se tu radi... dupli od čega??

Valjda još imaš prijatelje u staroj zgradi pa ih pitaj koliko plačaju grijanje i onda usporedi sa istom kvadraturom  u VG

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Skuplje grijanje u VG i okolici
« Odgovori #8 : Travanj 30, 2010, 02:48:44 poslijepodne »
Daj podatke za Goricu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”