Autor Tema: Recesija  (Posjeta: 196443 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Recesija
« Odgovori #630 : Prosinac 15, 2011, 06:09:39 poslijepodne »
Citat:
I sad smo opet tu - trebalo je imati sreće. Ko i svugdje u životu.  :(

I sad koliko postova i pisanja da bi došli do ktaja!? :)
No dobrobarem nije bilo zloćesto i dosadno!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Bilaj

  • Gost

Bilaj

  • Gost
Odg: Recesija
« Odgovori #632 : Prosinac 22, 2011, 09:52:13 prijepodne »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Recesija
« Odgovori #633 : Prosinac 27, 2011, 08:48:14 poslijepodne »
Tigrovi i zmajevi
Brazilsko gospodarstvo prestiglo britansko
 
Komentar
Što o Željezari u Sisku kaže Barack Obama
Hrvatski su političari na otpuštanje 916 zaposlenih Željezare u Sisku reagirali onako kako se od njih moglo i očekivati: izbjegavanjem suočavanja s realnošću. Kakvo rješenje istražuje američki predsjednik Obama, piše Željko Ivanković

Olgica Spevec, AZTN
Svaki zaposleni lani dao 6.900 kn za državne potpore
Dok europske države podupiru istraživanje, regionalni razvoj i zaštitu okoliša, Hrvatska podupire gubitaše – željeznice, brodogradnju i poljoprivredu

Preporuke
Najprije naplatite porezne dugove
Umjesto smišljanja novih poreza nova se vlada treba koncentrirati na naplatu nenaplaćenih i pojednostavljenje poreznog sustava, poručuju Katarina Ott i Anto Bajo u novoj Banci

http://www.bankamagazine.hr/

NELIKVIDNOSTI U HRVATSKOJ NA REKORDNIM RAZINAMA
Šok-terapija za spas od ekonomskog kolapsa: 20.000 tvrtki mora hitno u stečaj. A što s radnicima?
http://www.jutarnji.hr/sok-terapija-za-spas-od-ekonomskog-kolapsa--20-000-tvrtki-mora-hitno-u-stecaj--a-sto-s-radnicima-/996012/
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2011, 09:01:46 poslijepodne kuntakinte »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Recesija
« Odgovori #634 : Prosinac 28, 2011, 03:26:24 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Recesija
« Odgovori #635 : Prosinac 28, 2011, 09:54:09 poslijepodne »
Prosječnamjesečna isplaćena neto plaća po zaposlenome u pravnim osobama Republike Hrvatske
za listopad 2011. iznosila je 5 406 kuna.
http://www.dzs.hr/

Kaj mu to dojde "u pravnim osobama Republike Hrvatske"?
I kakove su plače "u fizičkim osobama Republike Hrvatske"?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Recesija
« Odgovori #636 : Prosinac 31, 2011, 02:14:29 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi uspeh nove Vlade
« Odgovori #637 : Siječanj 04, 2012, 01:00:18 prijepodne »
Prva zaduženja nove Vlade
ZAGREB – Resorno ministarstvo Slavka Linića danas nas je zadužilo za 760 milijuna kuna. Riječ je o kratkoročnom zaduženju putem aukcije trezorskih zapisa.

Na današnjoj aukciji Ministarstva financija tako je upisano trezorskih zapisa u vrijednosti od 362 milijuna kuna i 52,9 milijuna eura, iako je planiran bio upis od 150 milijuna kuna i 30 milijuna eura.

Ukupno je na aukciju pristiglo 587 milijuna kuna i 57,905 milijuna eura vrijednih ponuda. Raspon kamate za kunske zapise je od 4,5% - 5,45%, a za eure od 4,5% - 4,95%.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/1775-prva-zaduzenja-nove-vlade.html
wwwg tablice

Bilaj

  • Gost
Odg: Recesija
« Odgovori #638 : Siječanj 04, 2012, 08:47:48 prijepodne »
Uspjeh je što je kamata napakon pala sa 6,375%, na puno manje.
Ali bome bude se vidlo kak budu otplatili taj kredit, pogotovo kada se u istoj vijesti ponovo najavljuje još jedan kredit.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Recesija
« Odgovori #639 : Siječanj 04, 2012, 09:55:19 prijepodne »
Bolnice usprkos zabrani zaposlile vozače, tajnice, kuhare...
...Imaju li bolnice višak zaposlenih u nemedicinskom sektoru i koliki je, prema najavama ministra zdravlja dr. Rajka Ostojića, znat će se već sredinom idućeg tjedna.
...Iz KBC-a Rijeka poručuju da svake godine u mirovinu ode i osamdeset djelatnika, a dopuštenja za zapošljavanje koja Ostojić spominje dobili su od bivšeg ministra Darka Milinovića još u lipnju i rujnu.
http://www.vecernji.hr/vijesti/bolnice-usprkos-zabrani-zaposlile-vozace-tajnice-kuhare-clanak-362684
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Recesija
« Odgovori #640 : Siječanj 04, 2012, 11:50:28 prijepodne »
Pa zašto ih ne bi zaposlili ako im - trebaju??  ??? ??? ???

Jel možda važnije da u bolnici nema tko ni kuhati, samo zato da bi se neki preplaćeni bilmez mogao hvaliti kako on "radi bolne rezove"??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Recesija
« Odgovori #641 : Siječanj 04, 2012, 01:00:58 poslijepodne »
Evo plana kako pokrasti mirovinske fondove.

Prvo su mirovinski fondovi bili rezerva za loše poslovne transakcija na bruzi banaka vlasnica mirovinskih fondova a sada se planira potpuno okrasti fondove:
http://www.vecernji.hr/biznis/drugi-mirovinski-stup-kao-poluga-financiranje-stanogradnje-clanak-362042

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Recesija
« Odgovori #642 : Siječanj 04, 2012, 01:27:39 poslijepodne »
Mene su zvali z AZ fonda pred 3-4 tjedne da su nastupile nekakove promene v stupovima pak ak imam vremena da je njihov savetnik v Gradu tad i tad.Posle pitajna jel ja to moram znati-čuti-videti sem je lagano potegnul z "špičokom" kak i delam z bezveznemi pozivi kaj mi samo vreme troše...Na nijove stranice ne piše niš o "promenami".
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Linić najavio prodaju CO-a i HPB-a
« Odgovori #643 : Siječanj 04, 2012, 05:17:32 poslijepodne »
NIJE VIŠE OBITELJSKO SREBRO
Linić najavio prodaju CO-a i HPB-a
U intervjuu tjedniku Globus ministar financija Slavko Linić rekao je da Vlada ozbiljno razmišlja o prodaji Croatia osiguranja i Hrvatske poštanske banke, jer se državni dugovi neće moći vratiti samo iz poreznih prihoda, bez prodaje imovine
...
Kako je Milanović govorio o prodaji CO-a?
 
Podsjetimo, ovako je sadašnji premijer Zoran Milanović komentirao 16. rujna Vladinu odluku da država preda Umirovljeničkom fondu 29 posto dionica Croatia osiguranja i 10,6 posto dionica Janafa:
 
'Pa nije Janaf peradarska farma, nije ni zlatna koka nego tigar Hrvatske! Ovo nije rasprodaja hrvatskog obiteljskog srebra nego kisika! Ovakva nagla, nepromišljena privatizacija Croatia osiguranja i posebno Janafa, koji je strateška energetska kompanija koju treba čuvati kao oči u glavi, štetna je i opasna! Zbog jedne smiješne neistine, samo kako bi mogli reći da prvi put u deset godina nema rebalansa proračuna, Vlada na ovaj način krpa ogromnu proračunsku rupetinu jer novac za ovu ratu duga umirovljenicima nisu uopće predvidjeli u proračunu! To je nečasno, to je pogrešno, to je štetno za Hrvatsku', zgražao se Milanović.
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/168497/Linic-najavio-prodaju-CO-a-i-HPB-a.html

Koje budaletine...
Koji izbori...
Koji...
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Recesija
« Odgovori #644 : Siječanj 05, 2012, 08:29:16 prijepodne »
Znam da je bez veze, ali pitam se koliko bi dobili da probamo prodati toga gospodina Linića?? :o
 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....