Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295766 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #630 : Srpanj 04, 2012, 07:48:07 poslijepodne »
i kakvo je s(r)tanje prometa kroz bune ?

niko niš
aj ko zna nek napiše
neda mi se riskirat pa s evračat  :D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #631 : Srpanj 04, 2012, 11:51:09 poslijepodne »
Saki den zabim pitati Bre-Žana...
-
Jel ima kakova kazna za šoferčine policije, crvenoga križa, hitne pomoči, vatrogascov... :-* kaj koriste sirenu da prejdeju na crveno a onda laganini dale pomalo bez sirene i rotirke?
I jel ikad ikoji kažnen?
wwwg tablice

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #632 : Srpanj 05, 2012, 10:27:50 prijepodne »
evo prošo danas sa busom iz VG
kroz malu bunu raskopano i niko niš ne dela anavodno je sve to več trebalo bit gotovo
navodno se most ruši 15.7 i nezna se kud pe autobus
od skretanja za ključić do groblja raskopavaju cestu a kod svoga tela gospodar asfaltiraju

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #633 : Srpanj 05, 2012, 01:08:21 poslijepodne »
Jel ima kakova kazna za šoferčine policije, crvenoga križa, hitne pomoči, vatrogascov... :-* kaj koriste sirenu da prejdeju na crveno a onda laganini dale pomalo bez sirene i rotirke? I jel ikad ikoji kažnen?

Ne postoji. I nebuju kažnjeni. Jer se ne treba imati upaljene rotirke i sirene cijelo vrijeme, zbog javnog reda i mira, već samo onda kada je njima trenutno onemogućeno izvršavanje zadataka ili je narušeno izvršenje, ili u tom izvršavanju postoji opasnost za druge učesnike u prometu... ukoliko nema nikoga na cesti, ne znam zašto bi tulila sirena bezveze ili radila rotirka (iako je sirena puno više iritantna)?

Ne znam zakaj odmah vidiš zloupotrebu??

Mene ne smetaju, nedaj bože da idu po mene ili nekog mog... bi volio da idu do tebe a ja im jebem mater nekakvim mojim pravilima i shvaćanjima, inzistiranjem na ne znam čemu??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #634 : Srpanj 05, 2012, 08:51:00 poslijepodne »
A ja bi volel da idu po pizzu, z punum ratnum spremum.
Zajebavaju se.

navodno se most ruši 15.7 i nezna se kud pe autobus
Autobusna linija kroz Barbarić
Poštovani,
 da li je moguće da se kroz Barbarić Kravarski uspostavi kružna autobusna ili možda minibus linija, koja bi i druga mjesta povezivala sa Velikom Goricom?

Poštovana,
 Javni linijski prijevoz putnika u unutrašnjem prometu (prema Zakonu o prijevozu u cestovnom prometu) podijeljen je na međužupanijske linije, županijske linije i lokalne linije. Lokalna samouprava u koju se ubraja Grad Velika Gorica dužna je prema Zakonu o komunalnom gospodarstvu organizirati javni prijevoz putnika samo na svom prostoru, a izvan toga nema zakonskih ovlasti. Kako naselje Barbarić spada u Općinu Kravarsko, povezanost tih naselja sa Velikom Goricom predstavljalo bi županijsku liniju koju mora odobriti, organizirati pa i sufinancirati Zagrebačka županija.
 Dakle, ne postoji ovlast kao ni mogućnost da Grad Velika Gorica organizira predmetnu autobusnu liniju.
http://www.gorica.hr/2012/07/autobusna-linija-kroz-barbaric/

Zgleda da čez Barbariče nepe.
Da se v Zagorju raskapala nekakova važneja cesta promet je išel prek pontonskoga mosta...
wwwg tablice

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #635 : Srpanj 05, 2012, 09:10:46 poslijepodne »

Da se v Zagorju raskapala nekakova važneja cesta promet je išel prek pontonskoga mosta...[/color]

to sem ja denes rekel tipu skojim sam pripovedal
da nek dojde vojska i dene pontonac

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #636 : Srpanj 06, 2012, 11:15:03 prijepodne »
Zajebavaju se.

Nek se zajebavaju. Okreni glavu, misli na nekaj drugo.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline xyzzyx

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 37
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #637 : Srpanj 12, 2012, 10:45:27 prijepodne »
Bilo bi dobro da netko zatvori komad dionice u izgradnji prema Kobiliću (kod piste) jer kamikaze ili da ih ne nazovem mamlazi, se voze po neotvorenoj dionici i uletavaju najnormalnije na otvoreni dio ceste bez imalo pardona tako da mi moramo ostali izbjegavati sudar zbog nepismenih balkanaca koji ne znaju čitati znakove. Eto posla za policiju, tamo bez problema mogu svaki dan nabrati po 10000 kn za kazne, umjesto da ih nema nigdje...

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #638 : Srpanj 13, 2012, 11:31:21 prijepodne »
Još bi bolje bilo da se taj komad ceste otvori za promet i na taj način od tereti cestica kroz sela....  :) :) :)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Preusmjeravanje prometa zbog radova u Maloj Buni
« Odgovori #639 : Srpanj 13, 2012, 10:50:36 poslijepodne »
Preusmjeravanje prometa zbog radova u Maloj Buni
...Privremena regulacija prometa trajat će od 16.07.2012. do 31.08.2012. godine.
http://www.gorica.hr/2012/07/preusmjeravanje-prometa-zbog-radova-u-maloj-buni/
wwwg tablice

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #640 : Srpanj 14, 2012, 09:59:26 prijepodne »
sve mi se čini da bu to zaprto do 1.10 u najboljem slučaju ove g. kak su fletni  ;D

hornet34

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #641 : Srpanj 15, 2012, 12:11:33 poslijepodne »
ako budu delali onak kak delaju onaj mali komadić ceste kroz Odranski Obrež,kud idem na posel,min. 2 lete...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #642 : Srpanj 20, 2012, 11:35:19 prijepodne »
Od utorka će se zbog radova na obilaznici zatvoriti cesta kroz naselje Selnica, a cesta će za promet biti zatvorena sve do 10. kolovoza.

Privremeno se zatvara dio lokalne ceste u naselju Selnica (LC 311540) u dijelu od raskrižja s županijskom centru Črnkovca (ŽC 306800) do naselja Petina zbog radova na ukopima budućih spojnih cesta s LC 311540 u sklopu izgradnje II. faze Obilaznice Velike Gorice.

Radovi se planiraju izvodili u razdoblju od 24.07.2012. do 10.08.2012. godine, a za vrijeme izvođenja radova predviđen je obilazni pravac (ŽC 306800) od Črnkovca do Šćitarjeva i makadamskom cestom od Šćitarjeva do Petine.

Autobusni javni prijevoz odvijat će se svojim redovnim trasama i linijama.

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/5043/zatvara-se-cesta-u-selnici-do-domovinskog-mosta-obilazno.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #643 : Srpanj 25, 2012, 12:36:14 prijepodne »
...Kroz Malu Bunu sutra će početi asfaltiranje državne ceste, a u tijeku je i sanacija mosta u istom naselju. Investitor ovih radova su Hrvatske ceste koje rade rekonstrukciju ceste u dužini od 6 kilometara.
... Dodatno se, uz državnu cestu, investicijom iz gradskog proračuna radi i cesta od Ključić Brda do Rasteka...
http://www.gorica.hr/2012/07/ureduju-se-vukomericke-gorice/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #644 : Srpanj 26, 2012, 01:17:35 prijepodne »
Srijeda, Srpanj 25th, 2012 | Autor Petra
...Rekonstrukcija državne ceste prema Kravarskom traje već nekoliko mjeseci, a sutra bi trebalo početi asfaltiranje prvih 800 metara prometnice. Prije tjedan dana Hrvatske ceste počele su i sa sanacijom mosta u Maloj Buni, zbog čega se prometuje obilazno. Sanacija bi trebala biti dovršena do kraja kolovoza – zaključio je velikogorički gradonačelnik Dražen Barišić koji je jučer na terenu provjerio kako napreduju radovi.
 Most će biti proširen sa dvije trake sa pješačkim stazama, što je itekako potrebno za sigurno odvijanje prometa, ali i za pješački promet.
 Uskoro bi trebala krenuti i rekonstrukcija najkritičnijeg dijela na toj šest kilometara dugoj dionici državne ceste – Pešinskog brega.
http://www.cityportal.hr/vijesti/gradonacelnik-barisic-obisao-radove-na-podrucju-vukomerickih-gorica/

Ni dost znati čitati treba je i razmeti kaj piše... Nikak da dojde zutra.
wwwg tablice