Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295494 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #570 : Veljača 26, 2011, 11:29:17 prijepodne »
Gle, ja se nemam namjeru boriti sa tvojim umišljajima velike pameti - meni se jebe, ja nisam u prekršaju, ti jesi. I vozi se i dalje dok nebuš platil kaznu sa novcima koje ionako nemaš, kako veliš, pa buš onda još frustriraniji i na mene nabrijaniji... ponovo dokazujući dvije stvari:

1. ti uopće ne razumiješ o čemu govorim
2. pribjegavaš uvredama jer nemaš nikakvih argumenata

Znači, deja vu - kao i uv ijek do sada kada si ti u pitanju... u pravu si, ne mijenjaj ništa, ja sam se zajeb'o - ako u ničem drugom, u tome kaj uopće razgovaram s nekim kao ti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #571 : Ožujak 30, 2011, 06:55:34 poslijepodne »
Ma da mi je znati ko je opet hebal po setupu semofora na cesti VG-ZG, konkretno onog u Mlaki kod Toyote, ma steram ga i njega i njegov smisao za protočnost prometa. Pa već dva dana su kolone na dionici kroz Mlaku. Izgleda nas neko nas opet hebe u zdrav mozak svojim besmislenim eksperimentima.
VRATITE TO KAK JE BILO MAJMUNI NESPOSOBNI!!!!

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Promet
« Odgovori #572 : Ožujak 30, 2011, 06:58:40 poslijepodne »
I ja sam to danas primetila, fakat nekaj ni v redu s tim semaforom, predugo traje i saki čas je crveno  8)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #573 : Travanj 03, 2011, 12:21:38 prijepodne »
Info: Vraćeno u normalu.

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #574 : Travanj 06, 2011, 01:24:19 prijepodne »
Ha ha, dobri ste, ova spika s vozačkim dozvolama me nasmijala. Činjenica je da stare dozvole vrijede do 65. godine. To je toliko jasno da me čudi kako ste od toga uspjeli napraviti raspravu. A ako se ikad u budućnosti za stare dozvole poništi valjanost i zatraže izvanredni liječnički, ne morate ni sumnjati da će tu temu svi mediji žvakati svakodnevno mjesecima i da će za to znati više ljudi nego za Marijanin preljub u Big Brotheru. :D

Bilaj

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #575 : Travanj 06, 2011, 08:35:32 prijepodne »
Danas se vozim obilaznicom oko gorice i tam negdje kod groblja u smijeru siska/zmaja vidim neku kutiju kao kameru na stupu sa solarnim čelijama. Jel to policijska kamera?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #576 : Travanj 06, 2011, 09:03:12 prijepodne »
Danas se vozim obilaznicom oko gorice i tam negdje kod groblja u smijeru siska/zmaja vidim neku kutiju kao kameru na stupu sa solarnim čelijama. Jel to policijska kamera?

Sto nisi stao pa vidio? Ili da ja skocim pogledati pa ti javim?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #577 : Travanj 06, 2011, 09:23:30 prijepodne »
Ha ha, dobri ste, ova spika s vozačkim dozvolama me nasmijala. Činjenica je da stare dozvole vrijede do 65. godine.

Vrijedi li i obrazac?

Znaš li povući paralelu sa osobnim iskaznicama?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #578 : Travanj 06, 2011, 09:24:01 prijepodne »
Isao sam u drugom smijeru.
Budem vidio danas kada se vračam s posla.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #579 : Svibanj 01, 2011, 12:50:56 prijepodne »
Bezakonje na ulicama: Čak 99% ležećih policajaca nije u skladu s propisima!
...
 I nije nam trebalo puno da shvatimo pomalo šokantnu činjenicu - barem 90 posto ležećih policajaca izvedeno je protupropisno, a mnogi su tako loše projektirani da nezadovoljavaju pravilnik po nekoliko osnova.
...
Primjerice, kod ograničenja brzine od 40 km/h, umjetne izbočine konveksnog profila smjele bi se izvoditi isključivo od modularnih elemenata, najmanja širina bi im trebala biti 90 cm, a pritom se u vis ne bi smjele istezati više od 5 centimetara. Nismo trebali biti inženjeri građevine kako bi zaključili da je materijal korišten u podosta slučajeva ništa drugo nego beton, da je najveća širina tek 42 cm, a prijeteća uzdignuća ponekad visoka i više nego pretjeranih 8 centimetara.

Ništa boljima nisu se pokazali ni modularni elementi, zbog pomanjkanja domaće proizvodnje uvezeni iz Velike Britanije. Doduše, odgovarajućeg su materijala, no centimetar previsoki i više od 50 posto uži nego što je propisano. Stoga ne čudi što je baš svaki susret s njima bolan kako za vozača, tako i za automobil, koliko god poštivali zakonom propisanu brzinu.

- Poštivanje pravilnika onemogućilo bi nas u rješavanju problema sigurnosti prometa u metropoli, bez okolišanja nam se povjerio Alan Ordulj, šef ureda za sigurnost i tehničku regulaciju prometa. Ipak, koliko god podupirali sigurnost prometa, takvo razmišljanje je na klimavim nogama - zbog takve se prakse broj ležećih policajaca u Zagrebu broji u tisućama, dok ih na gradskim ulicama Osijeka ima 26, u Rijeci tek sedam... U Zagrebu je dovoljno tek predati zahtjev za postavljanje, a ležeći policajci će osvanuti u rekordnom roku - neovisno o izostanku ozbiljnog prometnog projekta i analize opravdanosti, propisanima pravilnikom koji se nigdje striktno ne primjenjuje, a u metropoli je tek mrtvo slovo na papiru

http://autoklub.jutarnji.hr/bezakonje-na-ulicama--cak-99----lezecih-policajaca-nije-u-skladu-s-propis/940847/

Jel do videl teroga ispravnoga?
Jel to znači da morem tužiti Grad?
wwwg tablice

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #580 : Svibanj 01, 2011, 09:19:41 prijepodne »
Stvarno protestiram protiv tih sranja sveposvuda...

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #581 : Svibanj 04, 2011, 10:16:03 poslijepodne »
Stvarno protestiram protiv tih sranja sveposvuda...

I ja isto protestiram, ali ne protiv tih ležećih napasti nego protiv , zadnjih let, sve mnogobrojnijih babetina i balavandercica, koje me saki dan sve više iznenađuju svojim brojem i svojim neiskusnim poimanjem prometa . Saka čast na položenim vozačkim ispitima, ali kvalitetno i sigurno prometovanje ne stjeće se samo položenim ispitom i kupnjom nekakavog autića, već i dugotrajnim strpljivim shvaćanjem vožnje i uobičajene kolotećine prometa jer inaće iritantnost kojom voze i iritiraju sve ostale dovodi do kojekakvih gorih posljedica nego da se prvo malo vozaju pod nadzorom i uz savjete iskusnijih vozaća, a onda tek samostalno i slavodobitno dojašu na posel z autom.

Ponekad požalim za onim starim vremenima kad su babe bile babe , a muži muži.
Hoću reći nekad sam do posla videl jeno tri babe v autu, a denes ih pred sebom vidim tri na saki 100 metri i svaku u svom autu i taman kad ih prejdeš, naletiš opet na tri iste takve ko klonirane..a muži, saki prestupni auto, a i med tim mužima saki treći je babec z nosom na šajbi ..
.

« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2011, 10:24:41 poslijepodne Vegi »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promet
« Odgovori #582 : Svibanj 05, 2011, 10:38:43 prijepodne »
Jucer dva siscana, skrecu od trznice prema ZG... prvi, krece na zeleno i odma na biciklisticku parkira... drugi iza njega... za njim, skoro ga opizdio izotraga kad je ovaj stao... onda mota desno da ga zaobidje... ja stojim malo iza njega na ljevoj traci i gledam kuda ce, oce se vise smotati, nece... i je, nekak jedva... ali boli ga k... kaj sam ja vec u toj traci... no skuzil sam kaj ce biti pa sam ga propustio. Kaj da komentiram, nemam kaj, samo sam ga ispratio pogledom... ni jedne psovke.. Kak sam kulturan hahahhahha

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Promet
« Odgovori #583 : Svibanj 05, 2011, 01:40:44 poslijepodne »

I ja isto protestiram, ali ne protiv tih ležećih napasti nego protiv , zadnjih let, sve mnogobrojnijih babetina i balavandercica, koje me saki dan sve više iznenađuju svojim brojem i svojim neiskusnim poimanjem prometa .

Ponekad požalim za onim starim vremenima kad su babe bile babe , a muži muži.
Hoću reći nekad sam do posla videl jeno tri babe v autu, a denes ih pred sebom vidim tri na saki 100 metri i svaku u svom autu i taman kad ih prejdeš, naletiš opet na tri iste takve ko klonirane..a muži, saki prestupni auto, a i med tim mužima saki treći je babec z nosom na šajbi ..
.


Vidiš, mene, na primjer, strašno nerviraju frustrirani sredovječni muškarci kojima su najveći problem žene u prometu i o tome cmizdre na forumu, pa si nemrem pomoć.
Naletim na njihove postove i pročitam, a bilo bi bolje da nisam.
Mogla bi kliknuti na ignore, ali ostalo bi mi premalo sugovornika na forumu, pa to ne činim.
Tak bi i tebi ostalo premalo sudionika u prometu od kojih bi se osjećao superiorniji, kad bi sve žene isključili iz prometa.
Možda bi onda ti smetao na cesti onim muškim vozačima koji shvaćaju da žive u 21.st. i znaju se nositi s vremenom u kojem žive.
Niti su sve žene loši vozači, niti su svi muškarci dobri vozači.
To kaj ti pišeš su takve glupe floskule da te Bog sačuva.


Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #584 : Svibanj 05, 2011, 02:16:13 poslijepodne »
Dugo je i trebalo da se očituješ. Od strane ženske populacije drugačiji komentar nisem ni očekival.
No to kaj ja pišem, niti su floskule niti frustracije nego samo prometne činjenice.
Usto ovaj tvoj feministički pristup nem popušil, davno sam rekao da poštujem vozačice i da ima ženski koje bi svojim voznim umijećem posramile mnoge muške, no takve su u prometu neprimjetne jer voze normalno. Epitet prometnih kokoški s moje strane nose sve one koje primjetim već sa 200 metri i vjeruj mi skoro pa nikad ne fulam.