Domaće teme > Lokalna politika

SDP u VG

<< < (3/79) > >>

shaka zulu:
Najveći donator HDZ-a , sa 775.000 kuna, je tvrtka Radnik čiji je vlasnik Mirko Habijanec!!!
Vladajući HDZ prošle je godine dobio donacije od čak 161 tvrtke, te je ukupno dobio oko 11 mil. kuna. Popis tvrtki koje su lani uplatile više od 100.000 kuna je dugačak, a za neke od njih se lako može utvrditi kako velik dio svojih poslova obavljaju za državu.

Zanimljivo!!!

Tvrtka Radnik, čiji je vlasnik Mirko Habijanec je tvrtka koja je svojom Žalbom rušila postupak javne nabave za gradnju sportske dvorane u našem gradu.

I, gle koincidencije, upravo je to tvrtka koja je najveći donator HDZ-a u 2009.godini!!!
http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1270146746&archive=&start_from=&ucat=&

shaka zulu:
Izbori u FM SDP-a
19.04.2010. Aktualno 
Sven Fabijančić novi je predsjednik Foruma mladih SDP-a Velika Gorica.
...
Zamjenikom predsjednika imenovan je Aleksanar Drljača, dok su mjesto potpredsjednika zauzeli Drago Tomašić i Nikola Pejak. Na konvenciji su izabrana još tri člana Predsjedništva- Sonja Bačurin, Ozren Klarić i Goran Rožić te 14 članova Gradskog odbora.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2838

***la vas stranica kad ja ovakove vesti moram čitati na rvgu...
Jel se Pogledič pak prijel uređivajna!?
Nemrete vi na zelenu granu nit z štrikom oko vrata...

Forum mladih SDP-a održao izbornu konvenciju
...
Konvenciji Foruma mladih SDP-a Velike Gorice se odazvao 41 delegat koji su odabrali sljedeće vodstvo: za predsjednika Sven Fabijančić, za zamjenika predsjednika Aleksandar Drljača, potpredsjednici Drago Tomašić i Nikola Pejak. Uz navedene u Predsjedništvo su izabrani Goran Rožić, Sonja Bačurin i Ozren Klarić, a za članove Gradskog odbora izabrani su Vedran Huđber, Kruno Kovačević, Josip Šebek, Antonio Jerković, Tea Lončar, Željko Nagy, Luka Marušić, Marko Karalić, Anamarija Havidić, Ana Fabijančić, Ružica Rajković, Ivan Rajković, Vladimir Mucak i Danijel Leš.
...
http://www.vgdanas.hr/Forum-mladih-SDP-a-odrzao-izbornu-konvenciju-1044.aspx

Sad još samo da mi se jave sim oni dva dežurni;Lolek i Bolek... 
^-^  ^-^  ^-^

branko:

--- Citat: Muha - Travanj 01, 2010, 12:08:29 poslijepodne ---Od kad je na čelu velikogoričkog SDP-a VFK stranka je u sve gorem stanju, naime osipaju se stručni i kvalitetni ljudi dok se pri tom intenzivno učlanjuju članovi sa referencom da slušaju i budu poslušni.

 
VFK želi biti superžena/bakutaner; predsjednica SDP-a VG, gradski vijećnik, predsjednica kluba vijećnika, savijetnica u skupštini grada Zagreba, podpredsjednica Zagrebačke županijske organizacije SDP-a,.....
 

Postavlja se pitanje što je napravila za vrijeme svog mandata u Gorici?  NIŠTA
Nagrada da i dalje živi na grbači građana odnosno poreznih obveznika.
 


Bit će ovih dana zanimljivo pratiti rad u gradskom vijeću....
 


--- Kraj citata ---

1. nemoj iznositi neistine ili stvari o kojima nemas pojma, tj. cuo si nesto u birtiji
2. kad je to VFK imala mandat i pitanje je kakav mandat - a cini mi se da je pod "njenim" mandatom dogvorena dvorana, ili daj me molim te opovrgni
3. koji su to strucni i kvalitetni ljudi koji se osipaju ??? daj reci kad si tak informiran

Newbie:
A pazi novosti na sdp stranici, uglavnom o tome sto radi HDZ, kaj SDP ne radi nista kad su samo takve novosti?

brzi:

--- Citat: kuntakinte - Travanj 19, 2010, 10:09:37 poslijepodne ---

***la vas stranica kad ja ovakove vesti moram čitati na rvgu...



--- Kraj citata ---

Onda nemoj čitat RVG, oči buš pokvaril!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju