Autor Tema: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...  (Posjeta: 9935 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« : Srpanj 28, 2012, 01:05:39 poslijepodne »
Tajni znak u logo-u predstojeće Olimpijade: Sprema se napad u kome će poginuti 200.000 ljudi?

Olimpijski prstenovi su dizajnirani od strane slobodnih zidara – (čak je i osnivač modernih Olimpijskih igara, Pierre Coubertin to bio) – i simbolizuju pet kontinenata. Prenosimo zanimljiv tekst sa stranice Transformacija svijesti 2012, koja se bavi različitim teorijama zavjere – novi svjetski poredak…
U logo-u Olimpijskih igara u Londonu 2012 i njenim dvjema maskotama postoje značajne osobenosti. Svaka maskota ima po jedno oko – kao Oko na Iluminatskoj Piramidi.
Dijelovi logotipa nisu samo broj 2012: Tu je mali element koji može biti samo tačka na “i”. Ako se okrene, logotip prikazuje reč “Zion”, koji se takođe vidio u simbolu od 2008.godine tj. igara u Pekingu. Olimpijski plamen simbolizira slobodnozidarski Prometej, koji je ukrao vatru od bogova da bi je dao čovječanstvu “u junačke svrhe” – kako to piše na Rockefeller Centeru. Baklja simbolizuje Illuminate. Prema njenom utemeljitelju, Adam Weishaupt-u, oni su “Luciferovi čuvari svjetla”.
Ovo i nije tako čudno, ako znamo da je Weishauptov mentor bio Mayer Rothschild Amschel od Frankfurta. Sponzorstvo Olimpijskih igara u London-u je u rukama “Jacob Rothschild Nacionalne Lutrije”. Iran se već pobunio protiv logo-a Olimpijskih Igara.
Hamsayeh.Net – Iranski olimpijski odbor pokrenuo je službenu žalbu Međunarodnom olimpijskom Odboru u vezi sa dizajnom logo-a London 2012 Olimpijskih igara.
Baharm Afsharzadeh, glavni sekretar iranskog Olimpijskog odbora novinarima prikazuje logotip kao riječ Sion (Zion), potpuno nevažni simbol za ono što je trebalo prikazivati, tj. duh Olimpijskih igara.
“Morali smo pokazati protest protiv takvih mjera. Mi namjeravamo napisati pismo na azijskom olimpijskom vijeću i zatražiti da prate to problematično pitanje puno ozbiljnije”, rekao je Afsharzadeh u izvješću koje je objavila iranska studentska novinska agencija ISNA.
Prema Afsharzadeh-u, tzv. dizajner logo-a ima dokazanu prošlost koja je povezana s nekim poznatim cionističkim organizacijama i slobodnim zidarima.

Osnova logo-a pokazuje riječ Zion pisanu u ružičastoj boji. Ipak, nije jasno, zašto je britanski olimpijski odbor izabrao ovaj dizajn kao glavni logo Olimpijskih igara koje će se održati u Londonu, Engleska u kolovozu 2012.
Nekoliko zemalja, uključujući neke britanske organizacije protestovalo je protiv ovog logotipa, nalazeći ga pogrdnim, kao i da je potpuno nevažan i nepovezan sa duhom Olimpijskih igara.
“Ovo je prvi put da se dogodilo u historiji olimpizma. Cionisti ostvaruju uticaj u Velikoj Britaniji i na temelju naših informacija, dizajner logo-a ljetnih igara je cionist povezan sa masonskom organizacijom”, rekao je Afsharzadeh.
Naručili 200.000 sanduka za Olimpijske igre
Alarmantno u cijeloj priči je i to što vodeći mediji u Engleskoj nisu bili zainteresirani za otkrića do kojih je novinar stigao, među kojima je i ono o dvodnevnoj obuci ljudi koji bi trebali spriječiti napade tokom Olimpijskih igara.
Jedan britanski novinar se ubacio u službu koja će voditi osiguranje na Olimpijskim igrama u Londonu i došao do vrlo zabrinjavajućeg otkrića!
Osiguranje je već spremilo 200.000 sanduka, a imaju i plan za evakuaciju stanovništva u slučaju terorističkog napada.


http://www.infolive.ba/2012/07/tajni-znak-u-logo-u-predstojece-olimpijade-sprema-se-napad-u-kome-ce-poginuti-200-000-ljudi/
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kum

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 62
  • Karma: +0/-0
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #1 : Srpanj 28, 2012, 03:41:01 poslijepodne »

A kaj češ. Sega vu te bosne ima. 
Je to vam je tak

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #2 : Srpanj 28, 2012, 08:13:21 poslijepodne »
...Mala je a kad bi ju speglal, veća od Rusije ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #3 : Kolovoz 13, 2012, 08:09:47 prijepodne »
ŠTO SU Olimpijske igre u Londonu donijele britanskom gospodarstvu, koje je pogođeno recesijom baš poput ostatka zapadne hemisfere?

Odgovor na ovo pitanje, barem prema prvim analizama glasi - baš ništa.

U organizaciju Igara uloženo je 11,8 milijardi eura iz državnog budžeta, odnosno iz džepova poreznih obveznika, u nadi da će se potrošeni novac nadoknaditi kroz dodatne profite u turizmu. No, očekivani odaziv gostiju je izostao.
 
Broj turista pao za 30 posto!

"Sve upućuje da Olimpijske igre nisu privukle dodatne posjetitelje u London i Ujedinjeno Kraljevstvo. Zapravo, procjenjuje se da je broj turista čak i pao, i to za više od 30 posto", izjavila je za AFP Mary Rance, direktorica britanskog udruženja turističkih djelatnika UKinbound.

Štoviše, London se uoči Igara drastično ispraznio. Mnogi njegovi stanovnici privremeno su, zbog ludnice koja je prethodila Olimpijskim igrama, odlučili privremeno pobjeći. Grad je bio sablasno prazan, do te mjere da je čak i premijer David Cameron pozivao Londončane da se vrate kućama.

Dobro poslovali samo centri kraj Olimpijskog parka
 
Iako su uslužne djelatnosti zabilježile određeni pomak nabolje nakon početka Igara, potrošnja je bila daleko ispod očekivanje. Rance ističe da su shopping centri, restorani i teatri zabilježili drastičan pad prihoda, a hoteli su čak bili prisiljeni smanjivati cijene, s obzirom da nisu mogli popuniti kapacitete.

"Direktnu korist imali su tek shopping centri koji se nalaze u neposrednoj blizini Olimpijskog parka. Tek posljednjih dana su se ljudi počeli vraćati u centar grada", kaže Rance.
 
Profitirao je građevinski sektor

"Britanija će od Olimpijskih igara imati vrlo malu korist. Turisti koji su stigli možda troše nešto više nego inače, ali istovremeno je dosta ljudi pobjeglo iz grada. Kakva-takva korist može se očekivati tek od prodaje ulaznica i televizijskih prava", kaže Spencer Dale, glavni ekonomist The Bank of England.

Najviše se, uoči samih Igara, okoristio građevinski sektor. Olimpijske igre potaknule su nekoliko velikih infrastrukturnih investicija u Londonu. No, dugoročna korist će, ukupno gledano, biti vrlo mala ili čak nikakva, tvrdi Dale.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s-ekonomske-strane-olimpijske-igre-su-debakl-london-i-engleska-nisu-zaradili-bas-nista/631127.aspx
 



... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #4 : Kolovoz 13, 2012, 03:05:06 poslijepodne »
Normalno da bi svatko normalan odabrao posjet Londonu u bilo koje drugo vrijeme nego u vrijeme Olimpijskih igara. Osobito ako mu razlog posjeta nije gledanje natjecanja.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #5 : Kolovoz 13, 2012, 03:11:31 poslijepodne »
Normalno da bi svatko normalan odabrao posjet Londonu u bilo koje drugo vrijeme nego u vrijeme Olimpijskih igara. Osobito ako mu razlog posjeta nije gledanje natjecanja.

Jebi ga, slabo reklamiraš svoje konzultantske usluge. Da su organizatori čitali ovaj naš forum, ja verujem da bi im ti na vreme rekel da im se ne isplati i da nek rajši nekaj drugo organiziraju :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #6 : Kolovoz 13, 2012, 03:19:46 poslijepodne »
Da nisu tak umišljeni i bahati, mogli su i sami doći do toga.

A to kaj sam ja rekel je čista logika stvari - ukoliko poznaješ bilo koji segment osiguranja velikih dogašanja.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #7 : Kolovoz 13, 2012, 08:38:08 poslijepodne »
Da nisu tak umišljeni i bahati, mogli su i sami doći do toga.

A to kaj sam ja rekel je čista logika stvari - ukoliko poznaješ bilo koji segment osiguranja velikih dogašanja.

Ja se šalim, ali ipak mi je bez veze kaj su se oni tak raspisali kak im se to kao nije isplatilo, time samo pokazuju svoju imperijalističko materijalističku prirodu. Jebote, pa čast ti je valjda ugostiti tak nekaj kao olimpijske igre, ne radi se to zarade radi. Pogotovo jedna tak bogata država kaj je izgradila silne megalomanske zgrade po prijestolnici, natukla silno bogatstvo svojoj industriji, aristokraciji i ostalom na račun koloniziranih naroda i sad im kao ovo se nije isplatilo. Fuj.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #8 : Kolovoz 13, 2012, 08:55:48 poslijepodne »
 Iskreno govoreći, mislim da nisu izgubili.

U to jednostavno ne vjerujem,jer se plaćalo gotovo sve. A da su napravili i prikazali sve kako im odgovara i dali svoju istinu, jesu. Ako su pokrili sve troškove i ostali na pozitivnoj nuli, opet su zaradili.
Kad se sve malo slegne, priznat će ,onako mudro po svom običaju da zarade ipak ima. Ipak su to Englezi!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...
« Odgovori #9 : Kolovoz 13, 2012, 09:20:08 poslijepodne »
Iskreno govoreći, mislim da nisu izgubili.

U to jednostavno ne vjerujem,jer se plaćalo gotovo sve. A da su napravili i prikazali sve kako im odgovara i dali svoju istinu, jesu. Ako su pokrili sve troškove i ostali na pozitivnoj nuli, opet su zaradili.
Kad se sve malo slegne, priznat će ,onako mudro po svom običaju da zarade ipak ima. Ipak su to Englezi!!

Da  e plačalo gotovo sve vjerujem. Lani sam bio u Londonu i iznenadio sam se time koliko toga treba platiti i koliko a za stvari koje su kod nas free ili bar jeftinije. Počevši od interneta, nema šanse da naletiš na free pristup igdje. U našim hotelima imaš već sad gotovo u svim sobama, u cijelom hotelu, tam di smo mi spavali (luksuzni hotel) free je samo dolje u lobby-ju, po sobama se plača i to masno. Mobilni internet je skuplji nego kod nas (kupio sam bio stick), masa drugih stvari se plača...