Autor Tema: Bez političkog orgijanja u izborno vrijeme, molim!  (Posjeta: 6230 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Bez političkog orgijanja u izborno vrijeme, molim!
« : Srpanj 31, 2011, 10:42:50 poslijepodne »
Izbori su pred vratima, a čak i u sezoni krastavaca stranački vojnici su vrlo aktivni. Kako se u ovo predizborno vrijeme forum ne bi pretvorio u nepodnošljiv politički napoj molim da se malo ohladite i da se prema ostalim članovima ophodite na normalan način.

To znači: bez vrijeđanja, ne želimo čitati da se netko nekome uvlači u anus te da je netko drugi idiot ili bilo što slično. Za ovakva tituliranja će slijediti izvanredne opomene i hlađenje.

Ne citirajte cijele nečije poruke da bi rekli jednu riječ. Ako odgovarate na veliku poruku, a vaš odgovor se odnosi na neki njezin dio onda u citatu navedite samo taj dio, a ne cijelu poruku. Također nije dozvoljeno citiranje starih poruka iz starih tema već samo navedite nekoliko rečenica kao primjer i link na staru poruku. Isto tako ako je negdje objavljen video kojeg želite spomenuti onda postavite link na tu poruku, a ne da ponavljate video.

Izbjegavajte iznošenje rekla-kazala informacija (rekao mi je netko da je rekao netko drugi kome je rekao netko treći) već za svoje informacije navedite izvor. Kao pouzdane izvore informacija ne mogu se prihvatiti web stranice za koje se ne zna tko im je vlasnik i one koje omogućuju anonimno objavljivanje sadržaja. To možete objaviti u Ćušpajzu ili Birtiji, ali ne i u Politika forumu.



« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2011, 09:34:59 poslijepodne Stjepan »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Bez političkog orgijanja u izborno vrijeme, molim!
« Odgovori #1 : Kolovoz 01, 2011, 09:22:23 poslijepodne »
Izgleda da neki od vas ne žele poštivati pravila i nastavljaju po starom. To što preko dana nitko ne reagira na vaše poruke ne znači da vam se to ponašanje tolerira već da moderatora i administratora nema za računalom jer u radno vrijeme ne surfaju po forumu. To ne znači da nepoželjno ponašanje neće biti kažnjeno.

Isto tako molim druge korisnike da se ne daju isprovocirati i da isto tako ne misle da je nekima sve dozvoljeno samo zato jer nitko nije reagirao odmah nakon što je neka poruka poslana.

Jednima se zabadava govori, a druge molim da ne reagiraju na provokacije.




Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Bez političkog orgijanja u izborno vrijeme, molim!
« Odgovori #2 : Kolovoz 02, 2011, 11:43:58 prijepodne »
Shit, a ja spadam u obje kategorije...  ;) ;) ;) ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Bez političkog orgijanja u izborno vrijeme, molim!
« Odgovori #3 : Kolovoz 18, 2011, 09:33:58 poslijepodne »
Molim da se pročita ono što ovdje piše. Isto tako molim da se pročitaju pravila.

Ukoliko članovi i dalje nastave kršiti pravila, koja prihvaćaju samim sudjelovanjem u radu foruma, slijedit' će isključenja bez opomene.