Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 185171 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #315 : Kolovoz 24, 2011, 06:27:36 poslijepodne »
Tko spominje politiku ? Ako ne znaš odgovor na pitanje, onda ne trkeljaj bez veze,

a o kojem se klubu radi ako nije 100tka kako kunta piše?
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #316 : Kolovoz 24, 2011, 06:47:25 poslijepodne »
nemaš pojma, bitno je da nešto napišeš. Konkretno pitanje na koje tražim konkretan odgovor ... da li u Klub 100 smiju mlađi od 18 godina i da li je unutra dozvoljeno točenje alkohola ? (Kunta me podsjetio na onaj slogan "Cuga je tuga")
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #317 : Kolovoz 24, 2011, 06:55:18 poslijepodne »
nemaš pojma, bitno je da nešto napišeš. Konkretno pitanje na koje tražim konkretan odgovor ... da li u Klub 100 smiju mlađi od 18 godina i da li je unutra dozvoljeno točenje alkohola ? (Kunta me podsjetio na onaj slogan "Cuga je tuga")

kad si već napisal "cuga je tuga" ... kakav je to u stvari klub ?  Kaj smiju klinci unutra ?  Ako smiju, zakaj im se toči alkohol ? Ako ne smiju, onda bi ak se ne varam to trebal biti noćni klub ? Nek me netko ispravi ...

očito nikad nisi bio u 100tki. Makni se malo od te tipkovnice, opusti se i uživaj, nije sve u političkom prepucavanju.

I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #318 : Kolovoz 24, 2011, 06:58:45 poslijepodne »
Ćemu ponavljanje poruka,ili je možda zabuna?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #319 : Kolovoz 24, 2011, 07:31:03 poslijepodne »
Ćemu ponavljanje poruka,ili je možda zabuna?

opet ti sa svojim provokacijama. utvrđujemo o kojem se klubu radi jer koko zna za klub 100, a ja za 100tku. :D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #320 : Kolovoz 24, 2011, 07:45:21 poslijepodne »
Glavonjić ...opet se praviš blesav ... i tebi lakše ulazi u guzicu nego u glavu kao što reče jedna spodoba na forumu neki dan ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #321 : Kolovoz 24, 2011, 07:57:01 poslijepodne »
Nadam se da buju "mediji" imali iste kriterije i zauzeli isti stav prema (stare/nove) ravnatelice... Il je ovo podje* minerajne Barišiča od strane ...
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #322 : Kolovoz 25, 2011, 08:12:57 prijepodne »
U novom broju hrvatskog lista čitajte o bivšoj ravnaeljici POU VG koja se, nako što je grad Šibenik nije htio, uhljebila vodeći "splitsko ljeto".

naslov: SPLITSKO LJETO KAO PERERSKA PARADA


SENKA BULIĆ I OSTALI TELEDIRGIRANI LUĐACI LIJEČE SVOJE MENTALNE PROBLEME O DRŽAVNOM TROŠKU


na samo 5 stranica opisuje se rad Sekne Bulić i baš je zanimljivo da sve više kritičara,novinara i urednika ima  isto mišljenje o Senki Bulić kao i Aleksandar Božić  ;D




Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #323 : Kolovoz 25, 2011, 10:17:05 prijepodne »
naslov: SPLITSKO LJETO KAO PERERSKA PARADA



ispravak nije pereska nego PEDERSKA PARADA

U tekstu autor govori o dvojcu Bulić i o zagrebačkom kazališnom redatelju i pederu Ivici Buljanu - upravo tim riječima.
nadalje govori o milijunskim iznosima i polupraznim gledalištima... narkorokerska skupina LET3...34 gledtelja na predstavi,...dvostruko manje prodanih ulaznica nego lani...balkanski manijaci mrle prle...poznato mi je ovo od nekuda ali ne mogu se sjetiti ::)

Uglavnom piše kako je sve prepuno pederske estetike zagrebačkog redatelja i pedera Ivice Buljana ;D

Vidite, velikogoričani i spličani su glupi i neškolovani seljaci kao i mi, ali zato gorički HNS-ovci na čelu sa Beusom u potpunosti razumiju Senkin teatar.

Gorane Beuse i družina, što to mi ne razumijemo i zašto ste vi gospoda, a mi neškolovani seljaci?

Dobro da su vladajući u gradu sterali takvu izopaćenu bagru, još samo ove ostatke (Beusa i ekipicu otpadnika) pometu i to je to.  ;D 
još malo...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2011, 10:45:33 prijepodne tromblon »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #324 : Kolovoz 25, 2011, 12:22:02 poslijepodne »
A gdje ste sad upučeni ?  Kunta je spomenuo Klub 100, ja sam postavio pitanje u vezi tog kluba, sve je povezano s novom ravnateljicom, ali nekima je draže da se piše o bivšoj ravnateljici ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #325 : Kolovoz 25, 2011, 12:45:44 poslijepodne »
A gdje ste sad upučeni ?  Kunta je spomenuo Klub 100, ja sam postavio pitanje u vezi tog kluba, sve je povezano s novom ravnateljicom, ali nekima je draže da se piše o bivšoj ravnateljici ...

Valja se prisjetiti kakva je stara ravnateljica Senka Bila i što je radila jer kako čemo i po čemu ocjeniti rad nove, mlade ravnateljice?

Tekst je danas izašao u hrvatskom listu pa je korisno vidjeti što misle i druge "seljačine" o velikoj HNS-ovoj ravnateljici.
Ti si je koko zagovarao i opravdavao njezin rad, misliš li još uvijek isti?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #326 : Kolovoz 25, 2011, 01:33:57 poslijepodne »
... daj ne kakaj ... nisam je ni zagovarao i prestani lagati. Ako znaš odgovor na pitanje koje sam postavio, odgovori mi, a ako ne, daj prošeći ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #327 : Kolovoz 25, 2011, 01:38:43 poslijepodne »
... daj ne kakaj ... nisam je ni zagovarao i prestani lagati. Ako znaš odgovor na pitanje koje sam postavio, odgovori mi, a ako ne, daj prošeći ...

kaj si se tak odmah zapalil ;D

Kad ti netko Senku spomene.....sve bi razbio ;D ;D ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #328 : Kolovoz 25, 2011, 02:39:58 poslijepodne »
Uzmi Senku doma, kad ju toliko spominješ ... naravno, odgovor na pitanje ne znaš ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #329 : Kolovoz 25, 2011, 02:55:28 poslijepodne »
Uzmi Senku doma, kad ju toliko spominješ ... naravno, odgovor na pitanje ne znaš ...

odi u klub 100 i sam donesi svoje mišljenje! kaj to ne znaš ili si naučen da ti drugi oblikuju mišljenje i stav?