Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 188542 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #300 : Kolovoz 18, 2011, 05:23:11 poslijepodne »
zaboli me ona stvar ako jesi ili nisi ...

Ličiš mi na majmuna iz sljedeće priče...:
Osam je majmuna u sobi. U sredini sobe su ljestve koje vode do hrpe banana koje vise sa stropa, obješene o kuku.

Svaki puta kada se neki majmun pokuša popesti ljestvama, sve majmune pošprica ledena voda i naravno, majmuni su u kurcu, mokri i jadni. Pametne zvjerke kakve jesu, svaki put kad se jedan majmun pokuša popesti po ljestvama, svi drugi majmuni, ne želeci biti pošpricani, ubiju boga u majmunu koji se je probal popest.

Naravno, više se niti jedan majmun ne usudi popest po ljestvama.

Jedan od originalnih majmuna  biva odstranjen, i dolazi novi majmun. Novi majmun, vidjevši ljestve, kuku i banane, a potpuno nesvjesan spike, čudi se kak u pičku materinu ostatak majmuna ne čini očito, to jest uzima banane, obzirom da su tako pristupačne. Nesvjesan, dakle, cijele priče iz prvog odlomka, majmun odmah kreće po ljestvama, ne bi li dograbio banane.

Prije nego što se jadnik snašao, svi drugi majmuni kreću na njega i isprebijaju ga namrtvo. Ovaj ni ne kuži zakaj...

Drugi od originalnih majmuna također bude odstranjen, i opet dolazi novi majmun. I, klasika, kreće po ljestvama prema bananama i opet svi drugi majmuni kreću na njega i isprebijaju ga namrtvo.

Naravno, ovaj je put u hrpi majmuna koji su ga isprebijali, bio i naš prijašnji novi majmun. Sretan da ovaj put on ne dobije batine, zdušno je sudjelovao u batinanju. Međutim, uopće nema pojma zašto ga je i on tukao.

Jedan po jedan, svi originalni majmuni su zamijenjeni novima.

Sada je u sobi osam novih majmuna. I niti jedan od njih nije prošao špricanje vodom.

Više se niti jedan ne penje po ljestvama da zgrabi banane. I svi će oni sa zadovoljstvom prebiti svakog novog majmuna koji pokuša.

No, niti jedan od njih nema blagog pojma zašto će ga ustvari prebiti.

KOJI SI TI?


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #301 : Kolovoz 18, 2011, 06:26:47 poslijepodne »
jedna stvar koja se mogla očekivati od tebe su majmunska posla ... kao i obično, skrećeš s teme i dereš ko maxim po diviziji ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #302 : Kolovoz 18, 2011, 06:34:36 poslijepodne »
Imao sam jednom prilike razgovarati s tom novom ravnateljicom. Prvi dojam ... KATASTROFA. Mogla je završiti još tri teološka fakulteta, ali ona nije za mjesto ravnatelja POU. (Kao što veli Fata u vicu ... Mujo, da je i triput Inženjer, al je mali ...)

Kad to kaže stručnjak poput tebe, onda to stvarno ima težinu.  ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #303 : Kolovoz 18, 2011, 07:18:41 poslijepodne »
Vidiš, za tvoju informaciju, smatraju me stručnjakom (za posao  kojim se bavim), za razliku od dotične gospođe koja je zasjela na mjesto o kojem nema tri čiste.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #304 : Kolovoz 19, 2011, 07:49:56 prijepodne »
Daj sad objasni i dalje ... Ako tvrdiš da je Senka loše odradila svoj posao u Učilištu, što se gotovo stalo s radom u svezi "scene Gorica" ?

Nitko nebi Senku toliko osuđivao da se nije dala izmanipulirati u političke svrhe. Nudili su joj da ostane na čelu kazališne djelatnosti kojoj se najviše i posvetila, ali nije htjela, zašto? imala bi istu plaću i više vremena za ono što voli. U čemu je bio problem da to prihvati?

Žao mi je što se ljudi poput Senke daju uvuću u politiku samo kako bi si netko stvorio medijski prostor. Zar to nije ružno?

U isto vrijeme kad je HNS udarao sa Senkom medijski po vladajućoj koaliciji u VG, u zagrebačkom Holdingu zaposleni su HNS-ovci kao članovi uprave na plaću od 35 000 kuna sa raznim privilegijama dok je Holding u velikim gubicima (tada oko 51 milijun kuna). Konkretnije Morana Gruden Paliković. kako to komentiraš? je li to bilo skretanje pozornosti sa Senkom kako bi se uhljebljenje odradilo u tišini? Je li Beus dobio taj zadatak iz HNS-a, jer je neškolovan za nešto više i služi za ovakvo kokošarenje?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #305 : Kolovoz 19, 2011, 08:19:37 prijepodne »
Holding je priča za sebe, mada je podatak o 35.000 kn lažan !  Ovdje se radi o POU Velika Gorica .  Senka Bulić je otišla. Zgrada, ljudi, sve je ostalo tu i ... kaj sad ?  Nova ravnateljica (kako i govori naslov ove teme) je započela s radom ... koliko joj treba dati lufta da veli da se uhodala ? Mala je svojim papirima dokazala da je dosta zagrijavala školske i fakultetske klupe, ali ja tvrdim da nije za ovaj posao gdje je sad došla.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #306 : Kolovoz 19, 2011, 09:03:01 prijepodne »
Holding je priča za sebe, mada je podatak o 35.000 kn lažan ! 

nije Morana Nego gramzljivo bahata HNS-ovka Alenka Košiša Č. Š.

...plaće veće od 35 tisuća kuna bruto, otpremnine od 200 tisuća, pravo na troškove reprezentacije bez limita, osobno osiguranje, vozača od 0 do 24, čak 37 dana godišnjeg svake godine, traže da im se plati učenje stranog jezika i putovanja... A tvrtka im posluje vrlo loše! Upoznajte neobično društvo iz Zagrebačkog holdinga!...


Alenka Košiša Čičin-Šain je bivša saborska zastupnica HNS-a zaposlena u Upravi ZG Holdinga

ZAGREB - Alenka Košiša Čičin-Šain , članica Uprave Zagrebačkog holdinga i bivša saborska zastupnica HNS-a, istodobno prima menadžersku plaću od najmanje 30 tisuća kuna bruto i povlaštenu saborsku mirovinu od oko 17 tisuća kuna u bruto iznosu!


A bahata HNS-ovka pita:

Prima i menadžersku plaću i saborsku mirovinu: A što biste vi htjeli, da živim samo od zraka?


 

http://www.jutarnji.hr/alenka-kosisa-cicin-sain--a-sto-biste-vi-htjeli--da-zivim-samo-od-zraka-/912772/


tko je za?



.


« Zadnja izmjena: Kolovoz 19, 2011, 09:07:09 prijepodne tromblon »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #307 : Kolovoz 19, 2011, 01:41:06 poslijepodne »
tromblon, sam sebe demantiraš ...  spominješ plaču od 35.000 kuna , a onda navedeš link u kojem se spominje 30.000 kn (bruto)

prvo, onaj tko te naputio da to pišeš, dela bedaka od tebe (večeg nego kaj jesi) drugo, da si išel u školu a ne oko škole znal bi razliku bruto -  neto. sram te bilo. LAŽEŠ I OBMANJUJEŠ LJUDE ! 

a kao treće, već ti je spomenuto da je ovdje tema o ravnateljici POU Velika Gorica !

a glazba , laže selo ... (ti si uhvaćen u laži)  kalo je bilo tebe maknut sa sela, al je problem selo maknut iz tebe
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #308 : Kolovoz 19, 2011, 05:07:18 poslijepodne »
Idemo malo postaviti temu drugač;kaj nova ravnatelica more napraviti?
Mene fali "kaj ima?",čini se kak da je od negovoga ukidanja grad zamrl.
Nema nikakove nove vesti ni obavesti na web stranice POU,il su "upucali" (i) onoga do ju je uređival il je to Senka sama delala...
wwwg tablice

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #309 : Kolovoz 19, 2011, 05:14:49 poslijepodne »
tromblon, sam sebe demantiraš ...  spominješ plaču od 35.000 kuna , a onda navedeš link u kojem se spominje 30.000 kn (bruto)

prvo, onaj tko te naputio da to pišeš, dela bedaka od tebe (večeg nego kaj jesi) drugo, da si išel u školu a ne oko škole znal bi razliku bruto -  neto. sram te bilo. LAŽEŠ I OBMANJUJEŠ LJUDE ! 

a kao treće, već ti je spomenuto da je ovdje tema o ravnateljici POU Velika Gorica !

a glazba , laže selo ... (ti si uhvaćen u laži)  kalo je bilo tebe maknut sa sela, al je problem selo maknut iz tebe

Bilo je riječi u medijima i o 35 tisuća kuna, meni je svejedno 30 ili 35.... Uhljebljenje HNS-ovaca nije uredu!
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #310 : Kolovoz 19, 2011, 08:36:55 poslijepodne »
glavonjić, koja je tema ??? ne znaš čitati ?  brzo kod nadređenog pitaj za savjet !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #311 : Kolovoz 24, 2011, 04:50:19 poslijepodne »
Otvorenje Kluba 100
Kratku ljetnu stanku u Klubu 100 iskoristili su za pripremu za novu klubsku sezonu u kojoj ovaj gorički klub očekuju velike promjene naspram prošlogodišnjih sezona. Manje eksperimentiranja i više dobre zabave, novi je recept za duge noćne provode u Klubu 100. Klub je ovih dana prošao kroz preuređenje pa je sam prostor osvježen s novim detaljima i razmještajem koji je podređen zabavi na plesnom podiju.

Nakon završetka radova ostaje još samo otvorenje koje je zakazano za ovaj vikend. U petak nas u Stotki tako očekuje večer uz 100% domaću glazbu, a kako bi atmosferu dodatno užarili, kako i priliči otvorenju, sva pića su na akciji s posebnim cijenama.

Subota nam donosi program Dance Maniac s aktualnim domaćim i stranim hitovima. Do 23,30 sati djevojke očekuje besplatna juice vodka, a nakon toga plesni podij je vaš.

Za sve one kojima je prevruće potegnuti do Zagreba na Panč festival Klub 100 u nedjelju u Veliku Goricu dovodi komičare koji će nas nasmijati u još jednoj Stand up comedy večeri.
http://www.vgdanas.hr/Nightlife/Clanak/3082/otvorenje-kluba-100.aspx

Cuga je tuga ?!?
Imaaaa se para za preuređejna...
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #312 : Kolovoz 24, 2011, 05:05:03 poslijepodne »
kad si već napisal "cuga je tuga" ... kakav je to u stvari klub ?  Kaj smiju klinci unutra ?  Ako smiju, zakaj im se toči alkohol ? Ako ne smiju, onda bi ak se ne varam to trebal biti noćni klub ? Nek me netko ispravi ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #313 : Kolovoz 24, 2011, 05:12:51 poslijepodne »
kad si već napisal "cuga je tuga" ... kakav je to u stvari klub ?  Kaj smiju klinci unutra ?  Ako smiju, zakaj im se toči alkohol ? Ako ne smiju, onda bi ak se ne varam to trebal biti noćni klub ? Nek me netko ispravi ...

očito nikad nisi bio u 100tki. Makni se malo od te tipkovnice, opusti se i uživaj, nije sve u političkom prepucavanju.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #314 : Kolovoz 24, 2011, 06:03:08 poslijepodne »
Tko spominje politiku ? Ako ne znaš odgovor na pitanje, onda ne trkeljaj bez veze,
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.