Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 189803 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #270 : Lipanj 24, 2011, 09:31:17 prijepodne »
svaka odgovorna i ozbiljna stranka poslje izbora radi analizu temeljem koje se detektiraju oni koji su odgovorni za poraz i isti se snkcioniraju...kaj se dogodilo u SDP-u?..NIŠ...Piculi nije pala dlaka s glave..optužili i sankcinirali Rovišana koji je rekel istinu....jel to normalno?..

Je.  ;D
Pa nije bil Picula na čelu stranke...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #271 : Lipanj 24, 2011, 10:36:31 prijepodne »
Priznaješ da je Picula zahebo...da napravio je greške koje su SDP-e stajale vlasti a njega gradonačelničkog mjesta...

Nemam ja tu kaj priznavati budući da sam i prije izbora upozoravao na njegove greške u koracima. Npr. bio sam protiv toga da se lokalna televizija pokrene na način na koji je pokrenuta.


Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #272 : Lipanj 24, 2011, 11:11:10 prijepodne »
Picula je bio u nekakvom 'žuri polako' načinu rada, probudio se tek pred izbore i jedino kaj je napravio su greške u koracima.

Priznaješ da je Picula zahebo...da napravio je greške koje su SDP-e stajale vlasti a njega gradonačelničkog mjesta...kaj se poslje dogodilo?...je li tko odgovarao za izborni poraz i debakl=?...svaka odgovorna i ozbiljna stranka poslje izbora radi analizu temeljem koje se detektiraju oni koji su odgovorni za poraz i isti se snkcioniraju...kaj se dogodilo u SDP-u?..NIŠ...Piculi nije pala dlaka s glave..optužili i sankcinirali Rovišana koji je rekel istinu....jel to normalno?..

Milanoviću su Piucula i VFK bili potrebni kako bi sa Gorričkom organizacijom SDP-a koja je i najveća u županiji napravio čistku cijele županije, županijskog odbora SDP-a i u drugim tijelima. Tako je pomoću VFK maknuta Palma Klun Posavec, a VFK je postala potpredsjednica županijske organizacije SDP-a Zagrebačke županije. Uz Palmu su eliminirani i velikogorički SDP-ovci koji su gradili SDP u Gorici godinama Trupčević, Mataušić - Pišl, Bero Župetić, Ivan Dijanežević, Rapa, Vidić,....
U SDP-u se sve vrti oko par ljudiu i njihovog interesa.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #273 : Lipanj 26, 2011, 01:03:28 prijepodne »
HDZ-ova vijećnica Barbara Grđan Odrčić zadovoljila uvjete?!

Diplomirana filozofkinja nova ravnateljica POU-a

Pod program rada 30-godišnja Velikogoričanka navela sve ono što već godinama postoji, a kao specifične ciljeve navela prekvalifikaciju


Slika:
Pu(ca)čko (obleči i s)vuči.lišče
http://www.vecernji.hr/slika-640x348/vijesti/diplomirana-filozofkinja-nova-ravnateljica-pou-a-slika-364408
Foto: 'PXL Fotodesk /Vecernji'


Piše: Lana Kovačević/VLM


Treća sreća donijela je Pučkom otvorenom učilištu u Velikoj Gorici novu ravnateljicu – Barbaru Grđan Odrčić.

Treća sreća

Iako su se prijave za tu "vruću stolicu" već otvarale, a svi prijavljeni kandidati nisu zadovoljavali osnovne uvjete, 30-godišnja Velikogoričanka pokosila je sve dosadašnje kandidate i tako naslijedila poznatu umjetnicu Senku Bulić.

Mlada Barbara završila je srednju ekonomsku školu te Filozofski fakultet Družbe Isusove, čime je stekla diplomu diplomiranog filozofa i religiologa, a blagoslov za novu funkciju, za koju prema priloženoj biografiji i nema iskustva, dali su joj politički kolege iz stranke i vladajući ljudi Velike Gorice.

Naime, ovim imenovanjem Barbara Grđan Odrčić, inače članica HDZ-a, morat će se oprostiti od vijećničke fotelje u Gradskom vijeću Velike Gorice u kojem i nije bila aktivna. Na aktualnom satu uvijek ista pitanja uglavnom je postavljala dogradonačelniku i stranačkom kolegi Ervinu Kolarcu. Uz Barbaru za mjesto ravnateljice borili su se i diplomirani ekonomist Željko Stepanić i diplomirana redateljica Romana Rožić. Što je točno presudilo u korist mlade HDZ-ove vijećnice, nitko nije želio odgovoriti, no njezin prijedlog programa rada koji je proslijeđen vijećnicima na Gradskome vijeću tek je površan opis onoga što Pučko otvoreno učilište već ima. Pod specifičnim ciljevima svog programa tek je napisala "rad na programima stranih jezika i mogućnosti prekvalifikacije".

Vic kao potpora

– Naglasak treba staviti na obrazovnu djelatnost. Senka Bulić orijentirala se samo na kazališnu djelatnost, što nije dobro jer POU mora funkciopnirati kao cjelina – govorila je Barbara čim se doznalo za njezinu prijavu. Nakon imenovanja nije odgovarala na naše pozive. U životopisu koji je predočila Barbara Grđan Odrčić ima četiri godine radnog staža – dvije u knjigovodstvu velikogoričke zlatarne i dvije u Ministarstvu uprave u odjelu za etiku.

Novoj ravnateljici sreću nisu poželjeli vijećnici opozicije, a dogradonačelnik Velike Gorice Stjepan Kos za govornicom Pučkog otvorenog učilišta čestitao joj je na samo njemu svojstven način.

– Tak su pitali Cigana kad je došao u vojsku. "Cigo, da li znaš svirati violinu", a on je odgovorio: "Možda i znam, ali nisam probal". Možda će tako i gospođa Grđan Odrčić biti dobar ravnatelj, a to ćemo tek vidjeti – poručio je Kos, naglasivši kako mladima treba dati priliku i šansu da se pokažu.


http://www.vecernji.hr/zagreb/diplomirana-filozofkinja-nova-ravnateljica-pou-a-clanak-301912


Vezi(l)o:
Izvorinka Milošević - Ječam žela Kosovka devojka, 04:11

Izvorinka Milošević - Ječam žela Kosovka devojka
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2011, 01:11:51 prijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #274 : Srpanj 01, 2011, 05:12:33 poslijepodne »
Mislim da je danas trebala biti primopredaja ravnateljske palice što znači da ćemo uskoro vidjeti je li Barbara adekvatna ili nije.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #275 : Srpanj 01, 2011, 10:35:14 poslijepodne »
Uskoro?Kaj znači "uskoro"?
I kaj ak ni "adekvatna"?Bu dobila otkaz ili..?
Ja mislim da bumo ju,gledeli mi to il ne,imali iduče 4 lete,ak je to vreme na tero dobiva posel,kak šeficu NS-a.Ne gledeč rezultate.Jel bu i ona imala mesožderski menađerski ugovor?
wwwg tablice

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #276 : Srpanj 02, 2011, 08:24:22 prijepodne »
bilo bi jako glupo i bezobrazno da dobije isti ugovor kao Senka Bulic. sad cemo vidjeti tko bahatije i bezobraznije trosi novac poreznih obveznika, Beus ili Barisic
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #277 : Srpanj 02, 2011, 01:26:46 poslijepodne »
sad cemo vidjeti tko bahatije i bezobraznije trosi novac poreznih obveznika, Beus ili Barisic


A šta Šuki veli na to? Šuko veli da su svi projekti provedeni u Gorici državni projekti, a gdje Barišić onda spiska sve gradske pare? Možda nam Šuki obznani za neko vrijeme.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #278 : Srpanj 02, 2011, 02:42:55 poslijepodne »
sad cemo vidjeti tko bahatije i bezobraznije trosi novac poreznih obveznika, Beus ili Barisic


A šta Šuki veli na to? Šuko veli da su svi projekti provedeni u Gorici državni projekti, a gdje Barišić onda spiska sve gradske pare? Možda nam Šuki obznani za neko vrijeme.
nije problem vidjeti gdje je Barisic potrosio novac, svaka lipa se moze vidjeti, nego je bitno koliko se trosi na odredjene stvari. Ovdje se govori konkretno o tome kako je Beus bahato trosio novac poreznih obveznika davsi medjuostalim rasipanjima i svojoj prijateljici menadzerski ugovor. Vidjeti cemo kakav ugovor ima nova ravnateljca iste institucije, da li se i barisic razbacuje novcima kao Beus ili ne.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #279 : Srpanj 03, 2011, 10:40:38 poslijepodne »

 nego je bitno koliko se trosi na odredjene stvari. Ovdje se govori konkretno o tome kako je Beus bahato trosio novac poreznih obveznika davsi medjuostalim rasipanjima i svojoj prijateljici menadzerski ugovor. Vidjeti cemo kakav ugovor ima nova ravnateljca iste institucije, da li se i barisic razbacuje novcima kao Beus ili ne.


He, he, he krok bilo bi zanimljivo vidjeti, da upravo koliko se gdje troši.
Veliš međuostalim rasipanjima, koja su to rasipanja, navedi argumentirano i nemoj lupetati ko maksi po diviziji.
Kulturni život u Velikoj Gorici i sve manifestacije tijekom goodine u gradu i mjesnim odborima su podignute bile na visoku razinu, za razliku sada kada je uglavnom sve srozano do te mjere, da je prežalosno, o tome znaju najviše velikogoričanke i velikogoričani, pitaj njih, osluhni ih što govore, pa će ti biti jasnije.
To što ti imaš osobni anomizitet prema Beusu je sasvim druga priča, to se vidi jer sustavno i u kontinuitetu pljuješ po njmeu, ja nemam potrebe braniti Beusa ali činjenice su činjenice.

Ugovor Senke Bulić je prošlosvršeno vrijeme i o njemu se dosta pisalo, može se misliti ovako ili onako, ugovor je imao smisla za mene, za tebe možda ne, kako god da bilo Senka Bulić je opravdala svoj ugovor, svojim rezultatima i to ćeš priznati ako si imalo realan i nepristran. Toliko o tome.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #280 : Srpanj 04, 2011, 10:28:48 poslijepodne »
da ne ispadne da je samo Beus los, ima takvih politicara dosta, tu su jos Sanader, Polancec, Roncevic, Ferencak, palikovic Gruden,... :)
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #281 : Srpanj 16, 2011, 12:52:54 poslijepodne »
Ipak Barbara Odorčić nema povlašteni ugovor kao Senka Bulić. Ima jednak ugovor kao i ostali ravnatelji gradskih institucija.
Još jedan u nizu dokaza da DRažen Barišić i Vesna Škare Ožbolt vode pravednu politiku i da nema povlaštenih, svi su jednaki i ravnopravni  :) Bravo HDZ i DC
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #282 : Srpanj 16, 2011, 01:07:21 poslijepodne »
...nema povlaštenih, svi su jednaki i ravnopravni  :) Bravo HDZ i DC

Negdo si je z ovem zaslužil mrzlu...
Bravo,glava!  :D  :D  :D
Naj drugi put zabiti HSS i druge...  ;D
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #283 : Srpanj 16, 2011, 10:38:34 poslijepodne »

Još jedan u nizu dokaza da DRažen Barišić i Vesna Škare Ožbolt vode pravednu politiku i da nema povlaštenih, svi su jednaki i ravnopravni  :) Bravo HDZ i DC

Da glavonjić, skoro su svi jednaki i ravnopravni kao Žic i Ozren Klarić. ;D
Usput pitanje je da li dotična uopće zaslužuje i takav Ugovor?
Osim toga kako to da ti tvoji bravisimo ne podržavaju odabir ljudi javnim natječajem iako to zakon o sukobu interesa od prije 5 mjeseci nalaže, iako gradonačelnik, HDZ i VŠO rade "sve po zakonu"? ;D

Baš si glava, koju treba s fotokopirati i umnožiti, podijeliti svijetu da se prosvijetli. ;D




Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #284 : Srpanj 17, 2011, 10:39:33 poslijepodne »
Ipak Barbara Odorčić nema povlašteni ugovor kao Senka Bulić. Ima jednak ugovor kao i ostali ravnatelji gradskih institucija.
Još jedan u nizu dokaza da DRažen Barišić i Vesna Škare Ožbolt vode pravednu politiku i da nema povlaštenih, svi su jednaki i ravnopravni  :) Bravo HDZ i DC

Gospođa Bulić je vjerojatno dobila povlašteni ugovor temeljem putnih troškova. Barbara Odrčić je iz Kurilovca, ona može i pješice na posao. Senka Bulić je ipak Splićanka, a Split je daleko od Velike Gorice. Dalek je to put, puno košta. Istina, ne tako dalek kao put od Goražda.  Na tako dugom putu ljudi zaborave i kako im se roditelji zovu. ;D