Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 185099 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #225 : Veljača 03, 2011, 06:51:46 poslijepodne »
Uvaženi BobRock tu se ništa ne vidi, osim toga to nije Ugovor Senke Bulić o njenom radnom mjestu nego Ugovor Senke Bulić kao ravnateljice POU i Umjetnika koji su radili predstave, to su dva različita para opanaka koliko se ja kužim u te stvari, ovdje govorimo o ugovoru Senke Bulić za njeno radno mjesto.

Nit sam ja tvrdio da se vidi, niti sam tvrdio da je to taj ugovor. Da si pročital moj post vidio bi da sam ja samo malo ispravil link iz prethodnog posta i komentiral da se niš nemre pročitati. Kad drugima skrećeš pažnju da ne čitaju pažljivo tvoje poruke, mogao bi onda barem ti davati dobar primjer kak se to dela. Ali, na žalost, ni tebi to baš nejde.

uvaženi BobRock mislim da ste krivo razumjeli, ni za što nisam Vas prozivao, Vi ste pokušali samo pomoći i donijeti dokument, nisam se sa ostatkom komantara referirao na Vas, nego na cijelu diskusiju o temi ugovora, ako ste to tako shvatili, iskreno mi je žao, ali zaista. Možda to tako na prvi pogled izgleda, jer sam Vas citirao ali se ne tiče u bilo kakvom negativnom kontekstu Vas. Sory.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #226 : Veljača 04, 2011, 09:56:06 poslijepodne »
Hahaha, možda je Beus polupismen, ali nije glup čim uvaljuje suprugu u upravna vijeća i slične stvari.
Nadam se da će jednog lijepog dana i u VG USKOK pokucati na vrata, pa da će netko dobiti radno mjesto stručnog suradnika u Remetincu
, odjel za nepotizam i obiteljsko uhljebljivanje. Naravo ima tu nekoliko kandidata iz tog vremena.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #227 : Veljača 05, 2011, 10:33:28 prijepodne »
Kad u VG pokuca USKOK,ako su to reference za zatvor onda ima više kandidata.Šta li će tek Hubaku reći koji je ženu stavio na čelo uprave GSG.Nekako imam dojam da ćeš reći da to nije isto, ma da zaboravila sam oni spadaju u skupinu nedodirljivih,skupine hadeze koja ima posebna pravila i način življenja,ne po zakonima RH nego onim paralelnim.Pa da zaboravih zbog njih imamo novo tako lijepo ime BANANA DRŽAVA.

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #228 : Veljača 05, 2011, 11:00:11 prijepodne »

Nadam se da će jednog lijepog dana i u VG USKOK pokucati na vrata, pa da će netko dobiti radno mjesto stručnog suradnika u Remetincu
 

uvaženi Mile care, ja se tako radujem da USKOK pokuca na vrata VG, da konačno izvadi iz ladice sve slučajeve poput obnove POU, privatizacije Velkoma, Tržnog centra, da malo pogleda kakve je kvalitete turopoljski šoder, obnova Veleučilišta, i tako dalje i tako dalje Mile care, a ovo o čemu Vi pišete i pokušavate skrenuti pozornost, toga danas upravo imate kao iz priče u trenutnoj zbilji VG.
Živio USKOK! Za mjesto stručnog suradnika u Remetincu, dug je velikogorički red.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #229 : Veljača 05, 2011, 11:09:28 prijepodne »
Trebat će uskoro u Haps-burgu i nekoga tko će štampati, odnosno izdavati stranački bilten, nekakav RG (Remetinečki glasnik ... svaka sličnost sa stvarnim likovima i nazivima je slučajna) Nedavno je netko pričao da se sprema natječaj za građevinske radove na proširenju RBA ... Kak je krenulo, to bu prije gotovo nego novo groblje, sportska dvorana i sve goričke poduzetničke zone.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #230 : Veljača 05, 2011, 11:35:52 prijepodne »
http://www.jutarnji.hr/davor-mayer--ivan-kresic-i-niko-dalic-novi-clanovi-uprave/923157/
Jeli Mile,a za oovo ne treba USKOK ili kod nas mora pod obavezno ministar financija imati veze sa upravom ine,nesmije se mijenjati tradicija.

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #231 : Veljača 05, 2011, 11:59:07 prijepodne »
http://www.jutarnji.hr/davor-mayer--ivan-kresic-i-niko-dalic-novi-clanovi-uprave/923157/
Jeli Mile,a za oovo ne treba USKOK ili kod nas mora pod obavezno ministar financija imati veze sa upravom ine,nesmije se mijenjati tradicija.

Svakako bi bilo dobro znati što o tome misli bivši Ministar financija Ivan Šuker koji je pretendirao na tu poziciju ali izgleda da ga je HDZ otpisal kao i Sanadera, a snjim izgleda i precednicu GV VŠO. Svakako će biti zanimljiv naredni period, u svakom pogledu,

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #232 : Veljača 05, 2011, 02:14:23 poslijepodne »
Naravno da će biti zanimljivo, ali pošto smo u izbornoj godini, ima pun kufer stvari koje mora riješiti, sakriti pod tepih i "ne talasati" jer joj se zbog izbora sve može vratiti u glavu. Konkretno, Šuker je postal prevelik i pretežak teret ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #233 : Veljača 05, 2011, 10:57:42 poslijepodne »
uvaženi Mile care, ja se tako radujem da USKOK pokuca na vrata VG, da konačno izvadi iz ladice sve slučajeve poput obnove POU, privatizacije Velkoma, Tržnog centra, da malo pogleda kakve je kvalitete turopoljski šoder, obnova Veleučilišta, i tako dalje i tako dalje Mile care, a ovo o čemu Vi pišete i pokušavate skrenuti pozornost, toga danas upravo imate kao iz priče u trenutnoj zbilji VG.
Živio USKOK! Za mjesto stručnog suradnika u Remetincu, dug je velikogorički red.

Naravno slažem se, ali da se svi ispitaju bez iznimke, od uhljebljene žene i zaspolene djece, do Tržnog centra.
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2011, 11:22:05 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #234 : Veljača 16, 2011, 11:59:25 prijepodne »
netko spominje Veleučilište (VV), a netko Učilište (POU) i kod jedne i kod druge ustanove ima se kaj napisati. Za POU se već dosta pisalo, a kaj se tiče Veleučilišta ... ZNA SE da je prvu obnovu fasade radila MATRA, zna se i zbog čega, ali tu istu fasadu je nakon par godina trebalo kompletno renovirati jer je bila katastrofalno napravljena (žao mi je što to nisam slikao). Naravno da je dobro i debelo naplačeno. Nazovimo drugu i malo ozbiljniju obnovu zgrade Veleučilišta dobila je tvrtka VG Grupa. Isto tako zna se tko su joj vlasnici ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #235 : Lipanj 09, 2011, 12:48:18 prijepodne »
Nova ravnateljica Pučkog učilišta
08.06.2011.
Pučko učilište ima novu ravnateljicu. To je Barbara Grđan Odrčić, diplomirana profesorica filozofije i religijske kulture, inače HDZ-ova gradska vijećnica. Potvrdio je to predsjednik Upravnog vijeća Pučkog učilišta, Vlado Horina. „Prosudili smo da će jedna mlađa osoba kao što je profesorica Odrčić odgovoriti izazovima vremena i potrebama Pučkog učilišta“, rekao je Horina.

Grđan Odrčić još uvijek nije spremna za komentare. „Ne bih željela ništa komentirati dok sve ne bude službeno. Onda ću dati izjavu i komentirati izbor“, rekle je u kratkom telefonskom razgovoru.

A službena potvrda trebala bi usljediti na sjednici Gradskog vijeća koja je predviđena u srijedu, 15.lipnja. Uz Grđan-Odrčić, podsjetimo, uvjete natječaja zadovoljli su i redateljica Romana Rožić, te nekadašnji tajnik Matice Hrvatske u Velikoj Gorici, Željko Stepanić
http://www.rvg.hr/index.php?id=4097
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #236 : Lipanj 09, 2011, 08:40:10 prijepodne »
uvjete natječaja zadovoljli su i redateljica Romana Rožić, te nekadašnji tajnik Matice Hrvatske u Velikoj Gorici, Željko Stepanić


Ali očito da nezadovoljavaju političke uvjete iako mi se na prvi pogled čine daleko kvalitetniji kandidati od izabrane profesorice, vijećnice HDZ u gradskom vijeću, dakle sva naklapanja oko izbora su se potvrdila:

Horini mjesto u poduzetničkom centru, za mjesto profesorice kao ravnateljice POU.
To kako HDZ može da podeli spil to ne uspijeva ni najvećim kockarima u Las Vegasu. ;D

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #237 : Lipanj 09, 2011, 09:30:02 prijepodne »

To kako HDZ može da podeli spil to ne uspijeva ni najvećim kockarima u Las Vegasu. ;D
Kao da im je Beus mentor  ;D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Jedina

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 13
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #238 : Lipanj 11, 2011, 08:42:30 prijepodne »
Gospodična ima 29 godina, nedovoljno životnog i radnog isksutva. Radi kao savjetnica za etiku, i baš me zanima gdje je stekla to silno iskustvo prijeko potrebno za ovo radno mjesto. Gospodin Horina zaboravlja tko se sve javljao na natječajima nakon odlaska Senke Bulić. Bilo je ljudi koji su dostavili sjajne programe, imali viziju, iskustvo i želju da nešto naprave, ali nažalost ispolitizirano Upravno vijeće nije imalo znanja sve to prepoznati (čitaj nije smjelo). Ovako će POU VG i dalje biti selska institucija, kao što je i sam grad, jer svi ljudi koji imaju znanje i ideje rade u Zagrebu, a u njihovom rodnom gradi caruje "treće liga". Ništa bolje nismo ni zaslužili.
Majka, supruga, domaćica

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #239 : Lipanj 11, 2011, 10:18:36 prijepodne »
Kao u Zagrebu sve sjajno i bajno, tamo samo sposobni rade...