Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 185079 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #195 : Prosinac 23, 2010, 10:19:42 poslijepodne »
Namjerno sam kod tebe primjenio izraz mi goricani jer dok su neki clanovi HNS-a koristili taj izraz ovdje na forumu tada ti nije smetalo. Stoga zakljucujem da nisi nepristrana osoba.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #196 : Prosinac 23, 2010, 11:13:36 poslijepodne »
Politika i političari ovoga grada me ne zanimaju, baš kao ni Senka Bulić osobno, ali žao mi je kad se jedan dobar projekt zaustavi radi strančarenja i sitnih interesa, s bilo koje strane oni došli.

Ali ona je tako i došla u POU, strančarenjem Beusa i nje, zar nije tako?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #197 : Prosinac 24, 2010, 09:11:43 prijepodne »
Namjerno sam kod tebe primjenio izraz mi goricani jer dok su neki clanovi HNS-a koristili taj izraz ovdje na forumu tada ti nije smetalo. Stoga zakljucujem da nisi nepristrana osoba.

Ako uvijek zaključuješ na tako lošoj platformi, onda imaš veliki problem, krok.
Neke topice i teme ne pratim uopće, pa možda zato nisam reagirala. A možda me i nije smetalo.
Ne mogu ti na to odgovoriti, jer govoriš općenito i bez konkretnih navoda, pa ne znam ni tko ni kad ni gdje je koristio taj izraz.
Osobno se ne sjećam niti jednog takvog posta. Ili ga nema ili ga nisam pročitala.
Bila bi ti zahvalna da potkrijepiš ovo što pišeš citatom nekim.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #198 : Prosinac 24, 2010, 09:29:04 prijepodne »
Namjerno sam kod tebe primjenio izraz mi goricani jer dok su neki clanovi HNS-a koristili taj izraz ovdje na forumu tada ti nije smetalo. Stoga zakljucujem da nisi nepristrana osoba.

Ako uvijek zaključuješ na tako lošoj platformi, onda imaš veliki problem, krok.
Neke topice i teme ne pratim uopće, pa možda zato nisam reagirala. A možda me i nije smetalo.
Ne mogu ti na to odgovoriti, jer govoriš općenito i bez konkretnih navoda, pa ne znam ni tko ni kad ni gdje je koristio taj izraz.
Osobno se ne sjećam niti jednog takvog posta. Ili ga nema ili ga nisam pročitala.
Bila bi ti zahvalna da potkrijepiš ovo što pišeš citatom nekim.

Nije to toliko bitno, samo sam rekao jedan svoj zaključak o tebi. Naravno ne moraju se svi slagati s time i nikoga ne želim uvjeravati.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #199 : Prosinac 24, 2010, 10:32:17 prijepodne »
A i inetresantno je kao neko i svojim nickom i avijem zeli svima dati na znanje kako je pripadnik necega. Mozda bas goricanka i nije goricanka kako se zeli predstaviti? Ili bi mi svi goricani sada trebali staviti neke deklaracije u nickove i avije? Da budemo prepoznatljivi i da niko ne posumnja u nase "dobre" namjere prema ovome gradu.


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #200 : Prosinac 24, 2010, 04:01:34 poslijepodne »
Senku Bulić je dovela politika...!!!!!...tko misli drugačije je glup ili ako nije glup svjesno laže,tj. svjesno obmanjuje a zna se za koju političku grupaciju...nije HDZ-e...he..he..

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #201 : Prosinac 24, 2010, 04:46:26 poslijepodne »
A i inetresantno je kao neko i svojim nickom i avijem zeli svima dati na znanje kako je pripadnik necega. Mozda bas goricanka i nije goricanka kako se zeli predstaviti? Ili bi mi svi goricani sada trebali staviti neke deklaracije u nickove i avije? Da budemo prepoznatljivi i da niko ne posumnja u nase "dobre" namjere prema ovome gradu.

Bravo dobro si to primjetio, kako stara narodna kaže:

Uvijek je janičar bio veći turčin od samih turaka.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #202 : Prosinac 25, 2010, 11:16:12 prijepodne »

Nije to toliko bitno, samo sam rekao jedan svoj zaključak o tebi. Naravno ne moraju se svi slagati s time i nikoga ne želim uvjeravati.

Pa meni je bitno, krok.
Analiziraš me i donosiš krive zaključke na temelju ničega (jer ) i onda kad očito ne možeš potkrijepiti to za što me optužiš kažeš da nije bitno!!!!
Pročitaj si opet ovu tvoju izjavu:

Namjerno sam kod tebe primjenio izraz mi goricani jer dok su neki clanovi HNS-a koristili taj izraz ovdje na forumu tada ti nije smetalo. Stoga zakljucujem da nisi nepristrana osoba.

Namjerno si to napisao da me pokušaš diskreditirati i natovariti mi stranačku opredijeljenost, a da za to nemaš nikakvih, ni najmanjih dokaza.
Ako te zanima moje političko opredjeljenje, pitaj me.
Mene su učili da pitam kad me zanima nekaj. To i tebi preporučam!

A i inetresantno je kao neko i svojim nickom i avijem zeli svima dati na znanje kako je pripadnik necega. Mozda bas goricanka i nije goricanka kako se zeli predstaviti? Ili bi mi svi goricani sada trebali staviti neke deklaracije u nickove i avije? Da budemo prepoznatljivi i da niko ne posumnja u nase "dobre" namjere prema ovome gradu.



U pravu si Newbie, možda i nisam ono za što se predstavljam.
Možda sam Senka Bulić osobno!
Možda uopće nisam žensko. Bilo je i takvih slučajeva na forumu već.
Možda sam ja zapravo ti!
Možda imam tri nicka na forumu - goričanka, newbie i krok - i sama se sa sobom razgovaram.
Ali to je sloboda koju nam daje forum, kaj ne?
Nemoj se s tim mučiti. Buš poludel od kombinacija.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #203 : Siječanj 19, 2011, 03:40:58 poslijepodne »
Prazna sjedala....nema Senke da napuni dvoranu sa prijateljima iz Zagreba. Toliko o tome koliko je goričana dolzilo na predstave Senke Bulić (izuzevši dječje predstave)

http://www.tvgorica.com/2011/kiklop-ponovno-u-gorici/
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #204 : Veljača 01, 2011, 04:48:19 poslijepodne »
Primitivci, kojima je i ići na sranje politika, i dalje će glibiti u toj razini... njima sve najbolje uz pjesmu: "Ja se opraštam, cigani, sa vama..."

http://www.dalmacijanews.com/Magazin/View/tabid/75/ID/46344/Senka-Bulic-preuzima-Dramu-Splitskog-ljeta.aspx
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #205 : Veljača 01, 2011, 07:07:00 poslijepodne »
Primitivci, kojima je i ići na sranje politika, i dalje će glibiti u toj razini... njima sve najbolje uz pjesmu: "Ja se opraštam, cigani, sa vama..."

http://www.dalmacijanews.com/Magazin/View/tabid/75/ID/46344/Senka-Bulic-preuzima-Dramu-Splitskog-ljeta.aspx

Svaka čast i čestitam Senki na angažmanu, da bude i dalje tako uspješna, a Krkljušselo neka glibi, ništa drugo valjda nije ni zaslužilo, osim možda još neki narodnjački klub. Ako je Senka toliko se predala poslu u Velikoj Gorici, samo predpostavljam kako će tek u rodnom Splitu. Sretno Senka!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #206 : Veljača 01, 2011, 09:18:36 poslijepodne »
Senku Bulić je dovela politika...!!!!!...tko misli drugačije je glup ili ako nije glup svjesno laže,tj. svjesno obmanjuje a zna se za koju političku grupaciju...nije HDZ-e...he..he..

Da?? A tko će to doći a da ga ne bude dovela politika - kada političari u ime Grada odlučuju o angažmanu??

To i je najveće zlo i prokletstvo i VG i cijele Hrvatske, što se bez nekog drkadžijskog političara nemre ići ni na sranje, a struka predstavlja skup inferiornih idiota koji nisu politici niti do gležnja... zato nam i ide tak kak ide. Prebrzo nizbrdo.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #207 : Veljača 01, 2011, 09:21:42 poslijepodne »
pa kaj se onda ne kandidiraš, kad tvrdiš da su svi drugi nesposobni. Budi faca pa napravi nekaj konkretno, a nemoj samo soliti pamet svima na forumu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #208 : Veljača 01, 2011, 09:27:13 poslijepodne »
Pa tko je rekao da su drugi nesposobni, konju nepismeni? Tko i gdje uopće spominje "nesposobnost"??

Gdje to piše, ti prehlađeni Sherlock Holmesu, koji sve zna samo o ničem pojma nema?? Gdje to piše, i kako si ti to svojim čudovišno velikim umom uspio upravo tako zaključiti?

Mislim da je tvoj još jedini razlog sudjelovanja na forumu postao silom-prilika izazivati incidente i provocirati, pa ako se i nema čime - izmislit će se, zar ne?

Dečec, daj malo stani na loptu, duboko udahni i ne leti tam di ti nije mesto...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #209 : Veljača 01, 2011, 09:44:20 poslijepodne »
Gdje to piše ? U svakom tvom postu, u kojem "pokušavaš" biti najpametniji.  Smatraš da znaš više od svih ljudi na forumu zajedno, bilo da je riječ o politici, prometu, građevini, vjeri, kulturi. Još nisi uvidio da ispadaš blesaviji nego kaj zbilja jesi. ljudi te navlače na tanki led, samo da te isprovociraju jer ti se poslije smiju i komentiraju o Kreši kojem od muke ide pjena na usta ... Ne kužim, kaj svoje postove pišeš u afektu, pa zaboravljaš kaj napišeš, ili nešto drugo ? O konjima, plemenitim životinjama, također, pretpostavljam da znaš više od svih onih koji se bave uzgojem konja, isto tako o parenju tapita u praskozorje, tako da više ne želim polemizirati .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.