Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 185286 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #150 : Listopad 27, 2010, 07:14:31 poslijepodne »
Sorry Anđelko ... odnosilo se na dadija (sa malim ...   d.)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #151 : Listopad 27, 2010, 07:28:03 poslijepodne »

I Senka Bulić nije žena, jer ju nitko od muških ni štel već je usidjelica ilitiga stara cura!

Ovakvo nešto može izjaviti samo jedan primitivac ili ti bolje rečeno primitivka, jer ovo mi sve više liči na jedan sukob žena protiv žene, osim toga Senka Bulić nije živila u gradskom stanu, za razliku od nekih koji to najmanje zaslužuju. :P
Koliko nisko možete ići, na kraju će joj i to biti jedan od glavnih razloga zašto Vas ne zadovoljava, ne bi bilo čudo da i to sutra pročitamo kao izjavu VŠO u tisku. ;D

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #152 : Listopad 27, 2010, 07:32:19 poslijepodne »
A jel Senka ženskog roda nemam pojma - nisam provjeraval, al po onom kak zgleda nisam siguran!

Nisi proveravala? Nisi sigurna? Za Vas je Senka manekenka po struku, izgledu, stasu a bogme i glasu, a po srcu to nije za uspoređivati. :P

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #153 : Listopad 27, 2010, 07:53:14 poslijepodne »


Nisi proveravala? Nisi sigurna? Za Vas je Senka manekenka po struku, izgledu, stasu a bogme i glasu, a po srcu to nije za uspoređivati. :P
Čuj ja ti nisam jedan/jedna od tvojih HNS-ovaca , pa me ne oslovljavaj sa ženskim rodom!
Koko i ja imamo prepisku u vezi s tim i da si čital videl bi zakaj je to napisano!
A moj struk ti nisi videl ni nebuš jer nisam tak orijentiran (gay)!
A ja ti zlatio živim u svom vlastitiom stanu - malom al slatkom! zato priču i insinuacije o tome tko sam lagano za he...!


A senkica ti je sama sve to izjavila u jutarnjem!  jadna, zbog scene gorica nije imala muškarca 4 godine! jasno kad je okružena  s tebi sličnima koji nažalost njen muževan glas doživljavaju nekak drukčije! Jedino kaj od vas nikakve koristi, pa bu i dalje ostala sama :P!
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 08:03:55 poslijepodne dadi »

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #154 : Listopad 27, 2010, 07:57:04 poslijepodne »
... vidim da si prirodno "nadaren", ali za odgovore si moral listati po skriptama sa seminara ....

jest vala, kak si pogodil! uzel sam skriptu koju si ti napisal :)!

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #155 : Listopad 27, 2010, 07:59:48 poslijepodne »
Stvarno je čudno da je Senka "stara cura", žena je lijepa, atraktivna, ima odličnu komunikaciju. Stvarno mi je čudno da se nije udala.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #156 : Listopad 27, 2010, 08:04:34 poslijepodne »
Stvarno je čudno da je Senka "stara cura", žena je lijepa, atraktivna, ima odličnu komunikaciju. Stvarno mi je čudno da se nije udala.


Ništa neobično za današnje doba kada su žene samostalne i emancipirane, pa koliko imamo žena oko nas i koje se nisu udale, žena koje čak možda i poznajemo, s druge strane umjetnici navijek imaju nešto posebno u sebi i uvijek su nekako drugačiji po nečemu od nas ostalih.

Ali ići toliko nisko i to sada Senki lijepiti kao nekakav minus je čista zloba ili ženska sukobljenost u izražavanju.
Da se razumijemo, nemam nikakvog razloga posebnog osim onog ljudskog u sebi braniti Senku, imao sam priliku i upoznati tu ženu i ponosan sam na to što sam ju upoznao. Osoba koja u sebi ima samo pozitivnu energiju za razliku od masu negativaca oko nas.
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 08:07:42 poslijepodne JosipJoža »

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #157 : Listopad 27, 2010, 08:05:05 poslijepodne »
Stvarno je čudno da je Senka "stara cura", žena je lijepa, atraktivna, ima odličnu komunikaciju. Stvarno mi je čudno da se nije udala.


stvar ukusa, nekom je lijepa, meni nije, jbg meni je pregruba za žensko, al ne gledamo svi istim očima!
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 08:09:34 poslijepodne dadi »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #158 : Listopad 27, 2010, 08:05:50 poslijepodne »
... vidim da si prirodno "nadaren", ali za odgovore si moral listati po skriptama sa seminara ....

jest vala, kak si pogodil! uzel sam skriptu koju si ti napisal :)!

Samo je žalosno to što ti komad pati jer ti ne znaš ni u krevetu što napraviti (bez skripte)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #159 : Listopad 27, 2010, 08:09:11 poslijepodne »
Stvarno je čudno da je Senka "stara cura", žena je lijepa, atraktivna, ima odličnu komunikaciju. Stvarno mi je čudno da se nije udala.


Ništa neobično za današnje doba kada su žene samostalne i emancipirane, pa koliko imamo žena oko nas i koje se nisu udale, žena koje čak možda i poznajemo, s druge strane umjetnici navijek imaju nešto posebno u sebi i uvijek su nekako drugačiji po nečemu od nas ostalih.

Ali ići toliko nisko i to sada Senki lijepiti kao nekakav minus je čista zloba ili ženska sukobljenost u izražavanju.
Da se razumijemo, nemam nikakvog razloga posebnog osim onog ljudskog u sebi braniti Senku, imao sam priliku i upoznati tu ženu i ponosan sam na to što sam ju upoznao. Osoba koja u sebi ima samo pozitivnu energiju za razliku od masu negativaca oko nas.

daj ne kenjakaj.  ja sam u svom postu napisal da je loš čovjek, a na to se nadovezal koko! pročitaj bivše postove i ne izvrči. znam da si završil beusovu školu, al čitaj s razumijevanjem! briga me za senkin glas i stas. moje je mišljenje da nije dobar gospodar i nije dobro radila u POU!. Tvoje je suprotno i kaj sad! Ti imaš pravo na svoje, ja na svoje! koliko je tebi draga toliko je meni mrska. Koliko su ti njene predstave (izuzev dječjih) dobre toliko su meni preskupe i loše!

Dozvoli da u slobodnoj nam državi ima i drugačijeg mišljenja od GBR-ovog!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #160 : Listopad 27, 2010, 08:10:29 poslijepodne »
[


Samo je žalosno to što ti komad pati jer ti ne znaš ni u krevetu što napraviti (bez skripte)

e to nažalost nemrem od tebe navčit! al dece 2 komada i to je to! pa valjda ni moja žena ne očekuje doživotan sex  ;)!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #161 : Listopad 27, 2010, 08:18:40 poslijepodne »
Zlato moje razlika između tebe i mene je ta da se nisam tebi ni obratio a ti mi odgovaraš. :P
I ostavi se GBR-ovog mišljenja jer neznam i ne zanima me što on razmišlja, ovdje si se nadokrpao/la na moje razmišljanje.
To što ćeš ti misliti je tvoja stvar, naravno ali koliko god ti možeš sraćkati po nekome bez razloga ja mogu još više kontraargumentima ići, međutim vidljivo je da si ovdje po zadatku i ne odustaješ, ja ću se pridržati one narodne ipak:
"Pametniji popušta".

Samo mogu konstatirati, kad muha nema odgovor onda preuzima Mile car, kad i Mile car ostane bez odgovora preuzima dadi.
Vidi čuda, pa to je klasičan Democentrični trokut, matematika mi je bila uvijek jaka strana a posebno sam volio geometriju. :P



Stvarno je čudno da je Senka "stara cura", žena je lijepa, atraktivna, ima odličnu komunikaciju. Stvarno mi je čudno da se nije udala.


Ništa neobično za današnje doba kada su žene samostalne i emancipirane, pa koliko imamo žena oko nas i koje se nisu udale, žena koje čak možda i poznajemo, s druge strane umjetnici navijek imaju nešto posebno u sebi i uvijek su nekako drugačiji po nečemu od nas ostalih.

Ali ići toliko nisko i to sada Senki lijepiti kao nekakav minus je čista zloba ili ženska sukobljenost u izražavanju.
Da se razumijemo, nemam nikakvog razloga posebnog osim onog ljudskog u sebi braniti Senku, imao sam priliku i upoznati tu ženu i ponosan sam na to što sam ju upoznao. Osoba koja u sebi ima samo pozitivnu energiju za razliku od masu negativaca oko nas.

daj ne kenjakaj.  ja sam u svom postu napisal da je loš čovjek, a na to se nadovezal koko! pročitaj bivše postove i ne izvrči. znam da si završil beusovu školu, al čitaj s razumijevanjem! briga me za senkin glas i stas. moje je mišljenje da nije dobar gospodar i nije dobro radila u POU!. Tvoje je suprotno i kaj sad! Ti imaš pravo na svoje, ja na svoje! koliko je tebi draga toliko je meni mrska. Koliko su ti njene predstave (izuzev dječjih) dobre toliko su meni preskupe i loše!

Dozvoli da u slobodnoj nam državi ima i drugačijeg mišljenja od GBR-ovog!
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 08:22:36 poslijepodne JosipJoža »

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #162 : Listopad 27, 2010, 08:19:08 poslijepodne »
sledge slobodno nas zbriši, stvarno smo malo zabrijali po temi! ;D

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #163 : Listopad 27, 2010, 08:20:11 poslijepodne »
Zlato moje razlika između tebe i mene je ta da se nisam tebi ni obratio a ti mi odgovaraš. :P
I ostavi se GBR-ovog mišljenja jer neznam i ne zanima me što on razmišlja, ovdje si se nadokrpao/la na moje razmišljanje.
To što ćeš ti misliti je tvoja stvar, naravno ali koliko god ti možeš sraćkati po nekome bez razloga ja mogu još više kontraargumentima ići, međutim vidljivo je da si ovdje po zadatku i ne odustaješ, ja ću se pridržati one narodne ipak:
"Pametniji popušta".



eto, bar smo u nečem slični!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #164 : Listopad 27, 2010, 08:25:52 poslijepodne »
sledge slobodno nas zbriši, stvarno smo malo zabrijali po temi! ;D

A je l te, sad bi brisali? Sledge, držali smo se teme a tema je Novi ravnatelj/ca POU, a mi smo ovdje dsikutirali o Senki Bulić, je l tak dadi?
Brisali bi sada možda zbog zadnjih postova? Sram vas može biti. Toliko o Vašoj vjerodostojnosti.
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 08:28:32 poslijepodne JosipJoža »