Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 185106 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #135 : Listopad 27, 2010, 10:41:54 prijepodne »
Komemoracija za Scenu Gorica  mirnim prosvjedom građana, umjetnika, prijatelja i štovatelja Kulture, obilježena je večeras kako je i najavljivano a koliko sam mogao vidjeti bilo je i dosta medija kako tiskovnih tako i elektronskih, izvještaj vidjeh i na HTV u Dneniku 3.
Drago mi je da sam bio dio toga ali mi je žao što je Hrvatska večeras ponovno gledala Veliku Goricu u lošem svjetlu.


ma si videl vraga, došli su joj svi glumci koji su se debelo okoristili Scenom Gorica kako masnim honorarima, tako i prevoženjem iz zgb u vg i obrnuto s automobilom POU s vozačem jasno, noćenjima , putovanjima i dnevnicama na račun POU - čitaj proračuna Grada.
Da sam ja na njihovom mjestu isto bih se uzjogunio jer ostajem bez "krave muzare"!


Neg reci ti nama Jožek kad oduzmeš tu interesnu skupinu, makneš novinare i fotoreportere koliko je građana VG podržalo prosvijed???!!!
Vas 20-tak HNS-ovaca. Slika je uistinu bila otužna!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #136 : Listopad 27, 2010, 11:31:16 prijepodne »
Komemoracija za Scenu Gorica  mirnim prosvjedom građana, umjetnika, prijatelja i štovatelja Kulture, obilježena je večeras kako je i najavljivano a koliko sam mogao vidjeti bilo je i dosta medija kako tiskovnih tako i elektronskih, izvještaj vidjeh i na HTV u Dneniku 3.
Drago mi je da sam bio dio toga ali mi je žao što je Hrvatska večeras ponovno gledala Veliku Goricu u lošem svjetlu.


ma si videl vraga, došli su joj svi glumci koji su se debelo okoristili Scenom Gorica kako masnim honorarima, tako i prevoženjem iz zgb u vg i obrnuto s automobilom POU s vozačem jasno, noćenjima , putovanjima i dnevnicama na račun POU - čitaj proračuna Grada.
Da sam ja na njihovom mjestu isto bih se uzjogunio jer ostajem bez "krave muzare"!




... nisam znal da se prevoženje od ZG do VG zove putovanje, sigurno su dobili i hranu za put, ako ogladne ...  Reci mi, gdje su noćili ? Morti u Bijeloj Ruži ? Isto tako objasni nama smrtnicima, kaj Učilište ima svog vozača ? To nekakva limuzina, a vozač u odijelu ?
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 11:34:30 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #137 : Listopad 27, 2010, 01:24:52 poslijepodne »

Slika je uistinu bila otužna!


Da zaista je bila otužna, zbog činjenice uvjeta pod kojima i na koji način se vrši smjena ravnatelja POU, vidi čuda dadi kako to da ni jedan podobni kandidat najednom nema kvalitete da ga se odabere za mjesto ravnatelja, zaista otužno i pretužno. :P

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #138 : Listopad 27, 2010, 01:51:24 poslijepodne »
Joža, kaj ne ističe Senki četverogodišnji mandat u studenome? Ako da, onda ju se ne smjenjuje. A hoće li dobiti povjerenje za novi mandat - to je u punoj nadležnosti onog tko ju imenuje. I za to snosi odgovornost. Kaj je tu otužno?

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #139 : Listopad 27, 2010, 02:30:31 poslijepodne »


... nisam znal da se prevoženje od ZG do VG zove putovanje, sigurno su dobili i hranu za put, ako ogladne ...  Reci mi, gdje su noćili ? Morti u Bijeloj Ruži ? Isto tako objasni nama smrtnicima, kaj Učilište ima svog vozača ? To nekakva limuzina, a vozač u odijelu ?


tako je . Dečki koji rade u POU  su išli autom ili kombijem POU u zgb po glumce (po njih doma) i dovozili ih na probe, a nakon probe vraćali ih kućama i kojekuda ovisno o željma glumaca (tak i tebe sigurno voze na posao i sposla!). Isto tako uz honorare imali su plaćen i prijevoz, noćenje i dnevnice na gostovanjima. Unajmil se i stan u VG kako bi Magelli i društvo imali di provoditi noći nakon premijera, proba i sl!

I sve to možeš provjetiti kod bilo kojeg djelatnika POU koji Senku nemreju smisliti jer je ona sve samo ne "čovjek"!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #140 : Listopad 27, 2010, 02:34:59 poslijepodne »

Slika je uistinu bila otužna!


Da zaista je bila otužna, zbog činjenice uvjeta pod kojima i na koji način se vrši smjena ravnatelja POU, vidi čuda dadi kako to da ni jedan podobni kandidat najednom nema kvalitete da ga se odabere za mjesto ravnatelja, zaista otužno i pretužno. :P

Taj spin o smjeni je smješan i u maniru Odiseja koji laže kad zine!
Ženi je ISTEKAO mandat, I NIJE ZADOVOLJILA na natječaju svojom sposobnošću!

SENKA nije bila ravnateljica kazališta kako ona to plasira u medijima nego je bila imenovana za ravnatelja POU!

I njeno "nastojanje do posljednjeg daha" kako je izjavila za Dnevnik 3 je otužno i jadno!
Možda da se raspitala gdje je pogriješila i probala to ispraviti možda bi i imala nekakve šanse, al nakon medijskih istupa i izjava koje je dala, samo bi je budala ponovno izabrala na mjesto ravnatelja POU!


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #141 : Listopad 27, 2010, 02:42:18 poslijepodne »


... nisam znal da se prevoženje od ZG do VG zove putovanje, sigurno su dobili i hranu za put, ako ogladne ...  Reci mi, gdje su noćili ? Morti u Bijeloj Ruži ? Isto tako objasni nama smrtnicima, kaj Učilište ima svog vozača ? To nekakva limuzina, a vozač u odijelu ?


tako je . Dečki koji rade u POU  su išli autom ili kombijem POU u zgb po glumce (po njih doma) i dovozili ih na probe, a nakon probe vraćali ih kućama i kojekuda ovisno o željma glumaca (tak i tebe sigurno voze na posao i sposla!). Isto tako uz honorare imali su plaćen i prijevoz, noćenje i dnevnice na gostovanjima. Unajmil se i stan u VG kako bi Magelli i društvo imali di provoditi noći nakon premijera, proba i sl!

I sve to možeš provjetiti kod bilo kojeg djelatnika POU koji Senku nemreju smisliti jer je ona sve samo ne "čovjek"!




... da, imam svog osobnog vozača i ne vidim gdje je tu problem ... a provjerio sam u učilištu i svi se slažu da je Senka Bulić - žena.
ja osobno nisam provjeraval.
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2010, 02:48:33 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #142 : Listopad 27, 2010, 03:13:45 poslijepodne »
Kaj je tu otužno?
Ne znam zakaj ti to još ne shvaćaš? Ili samo glumiš da ne shvaćaš?

Oni (HNSovci i ostali koji cijene Senku) smatraju da je ona zaslužila da ostane na tom položaju i da se smjenjuje samo iz političkih razloga, a ne zbog (ne)zasluga. To im je otužno i zbog toga protestiraju. Da li je zaslužila ostati na tom mjestu ili ne to je opet drugo pitanje. To je za njene obožavatelje naravno unaprijed jasno. I za one druge također.

Ja ne bih znao reći jel ona baš prava osoba za to mjesto ili nije jer ja osobno ne mogu procijeniti njen (ne)uspjeh. Ali da se nekaj stvorilo po njenom komandom - je. Da HDZ nije našao sposobniju za to mjesto - nije. Da ju HDZ usprkos svemu želi na silu smjeniti - želi. Da HDZovci tvrde da "nije zadovoljila" na natječaju bez da obrazlože zakaj - tvrde. Da se HNS koristi tom pričom da se profilira - koristi.

Tipične političke igrarije. Po mojem to je sa svake strane u prvom redu političko profiliranje i skupljanje bodova. Ali dok je to "samo" politika, a ne kršenje zakona, lopovluk i kriminal, nek bude. Vjerujem da je to tak svugdje u svijetu pa zakaj da kod nas bude drugačije?

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #143 : Listopad 27, 2010, 05:00:16 poslijepodne »
[

... da, imam svog osobnog vozača i ne vidim gdje je tu problem ... a provjerio sam u učilištu i svi se slažu da je Senka Bulić - žena.
ja osobno nisam provjeraval.

Problem je kaj dečki koji su išli po glumce i razvozili ih nisu njihovi  osobni vozači, već djelatnici POU koje plaća Grad!
I Senka Bulić nije žena, jer ju nitko od muških ni štel već je usidjelica ilitiga stara cura!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #144 : Listopad 27, 2010, 05:18:24 poslijepodne »
[

... da, imam svog osobnog vozača i ne vidim gdje je tu problem ... a provjerio sam u učilištu i svi se slažu da je Senka Bulić - žena.
ja osobno nisam provjeraval.

Problem je kaj dečki koji su išli po glumce i razvozili ih nisu njihovi  osobni vozači, već djelatnici POU koje plaća Grad!
I Senka Bulić nije žena, jer ju nitko od muških ni štel već je usidjelica ilitiga stara cura!

... ti fakat imaš problema sam sa sobom .... po tebi, ak je stara cura, onda nije žena ... po tome bi se moglo protumačiti ... ako negdo nije oženjen, nije muško ?  si ti to prirodno nadaren ili si išel preko stranke na kakav tečaj ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #145 : Listopad 27, 2010, 06:00:27 poslijepodne »


... ti fakat imaš problema sam sa sobom .... po tebi, ak je stara cura, onda nije žena ... po tome bi se moglo protumačiti ... ako negdo nije oženjen, nije muško ?  si ti to prirodno nadaren ili si išel preko stranke na kakav tečaj ?

Ne zlato, ti imaš veeeeeliki problem! A zove se zadojenost!
Za tebe žena nije čovjek?!
A zena je ona koja je udata, a cura je neudata od davnina je tak bilo! A jel Senka ženskog roda nemam pojma - nisam provjeraval, al po onom kak zgleda nisam siguran!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #146 : Listopad 27, 2010, 06:16:33 poslijepodne »

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #147 : Listopad 27, 2010, 06:36:31 poslijepodne »
Ako nema ravnateljice, ako nema kazališnog vijeća, onda nema ni kazališta!

Dakle, ipak je nekaj trulo na sceni goričkoj...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #148 : Listopad 27, 2010, 06:45:08 poslijepodne »
... vidim da si prirodno "nadaren", ali za odgovore si moral listati po skriptama sa seminara ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #149 : Listopad 27, 2010, 06:56:08 poslijepodne »
Koko, na koga ili što se odnosi tvoj komentar?