Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 185311 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #120 : Listopad 13, 2010, 09:26:20 prijepodne »
Za one koji zaista žele čuti što o svemu misli Senka Bulić neka otiđu na
rnz.hrt.hr pa na 3 program gdje ima snimka razgovora sa Senkom Bulić.

Ono kaj mi je najupečatljivije ostalo iz razgovora jest to da je ona sotala začuđena kada joj je došla smjena vlasti da su htjeli njenu glavu.
Zar zaista ne shvaća da je politika tak prljav posao da čim političar dođe na vlast želi da svi ostali dobe otkaz a na te pozicije se zaposle samo njegovi ljudi.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #121 : Listopad 13, 2010, 11:38:19 prijepodne »
Za one koji zaista žele čuti što o svemu misli Senka Bulić neka otiđu na
rnz.hrt.hr pa na 3 program gdje ima snimka razgovora sa Senkom Bulić.

Ono kaj mi je najupečatljivije ostalo iz razgovora jest to da je ona sotala začuđena kada joj je došla smjena vlasti da su htjeli njenu glavu.
Zar zaista ne shvaća da je politika tak prljav posao da čim političar dođe na vlast želi da svi ostali dobe otkaz a na te pozicije se zaposle samo njegovi ljudi.


Senka Bulić je vrsna Umjetnica i profesionalac koja politiku ne razumije kao ni većina nas zašto to tako mora biti.
U nekoliko navrata sa pisao ovdje da te bolesti ukoliko ne prevaziđemo uništiti ćemo sami sebe kao što i uništavamo sustavno godinama već kako u Velikoj Gorici tako i na državnoj razini. Zašto politika baš svugdje mora gurati nos i dokazivati moć?
Ona bi prije svega trebala dokazivati odgovrnost za javno dobro i upravljanje ali to ne čini i toga nema.
Politika koliko vidimo služi za dobro zbrinjavanje "zaslužnih" za dolazak na vlast a ne nikako za definitivno cijenjenje struke i postavljanja stručnih i kvalitetnih ljudi bez obzira pripadali ili ne nekoj političkoj opciji, nego dapače čak i oni koji ne pripadaju nijednoj političkoj opciji se svrstavaju u neku kako bi ju se oblatilo. Gdje je tomu kraj, dok mi sve više tonemo u svakom pogledu?

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #122 : Listopad 13, 2010, 04:38:42 poslijepodne »
Kraj je dno. Kad dođemo do dna, onda nitko više ne bu htjel u politiku. Pa će se onda početi zapošljavati po kriterijima znanja i uspješnosti...

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #123 : Listopad 13, 2010, 06:59:22 poslijepodne »
Evo i link na kojem se to može poslušati

http://rnz.hrt.hr/view_file.php?dat_id=42827&view=y
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Jedina

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 13
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #124 : Listopad 15, 2010, 02:18:09 poslijepodne »
Majka, supruga, domaćica

shaka zulu

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #125 : Listopad 21, 2010, 11:10:53 poslijepodne »
POU - Upravno će vijeće za nekoliko dana izabrati ravnatelja između četiri kandidata
...
Dvoje eliminirano
...
Podsjetimo, Upravno vijeće POU-a većinski je sastavljeno od vijećnika desne koalicije. Čine ga Vlado Horina (HSS), Zdenko Ilečić (HDZ), Mario Bučar (HSP) te djelatnice POU-a Emica Ljubić i Snježana Špehar. Oni su već razgovarali sa sva četiri kandidata. Nakon što je od šestero kandidata, koliko ih je bilo u početku, dvoje eliminirano jer nisu odgovarali osnovnim uvjetima, u borbi za mjesto ravnatelja ostali su dosadašnja ravnateljica Senka Bulić, pedagoginja Dragica Kovčalija (HDZ), ravnatelj OŠ u Vukovini Krešimir Matašin (HSS) te Dinko Kreštalica, HRT-ov novinar nastanjen u Velikoj Mlaki.
...
http://www.vecernji.hr/zagreb/stranacka-pripadnost-kandidata-nije-nam-vazna-izbor-clanak-203579

A pazi komentar;
...Da se sa stotinjak i nešto potpisa na internet peticiji, poništi volja više od 13 i pol tisuća građana Velike Gorice, koji su svoj glas na zadnjim izborima dali Draženu Barišiću.

***a te žuna,Drinč je pobedil ne na izbore nek na peticije a "I za Senkom njenom patim" je dobila 119 glasov na izbore.Il je bilo kontra!?Il to nima veze jeno zdrugem!?
***a me žuna,če više znam,kak su me pomotali.Kak da me pogodil grom na prečistaču!
  ;D

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #126 : Listopad 25, 2010, 12:45:45 prijepodne »
j**a ga žuna, vraćam se od prijatelja večeras i na nekoliko mjesta vidim ovo zalepljeno.
Celi Grad je u tuge, a ovi s prečistača zabole ih peta, što građane smeta.






Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #127 : Listopad 25, 2010, 08:54:11 prijepodne »
Vraća se Joža od prijatelja i lijepi osmrtnice po gradu!
Zgleda da je svijet počel 2005. godine dolaskom GBR,  a smak svijeta počinje smjenom Senke Bulić!

Ovo je povijest na HNS način! Tak su i partizani pokušavali prikazivati povijest (iskrivljujući činjenice) do 1990. godine.
Al drugovi neće ići!!! Vaše vrijeme je prošlo! :P

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #128 : Listopad 25, 2010, 09:29:53 prijepodne »
Kraj je dno. Kad dođemo do dna, onda nitko više ne bu htjel u politiku. Pa će se onda početi zapošljavati po kriterijima znanja i uspješnosti...

Isuse, Markulin, s koje si ti kruške pao? Kaj si u Hlebinama rođen da si tanko naivan?

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #129 : Listopad 25, 2010, 10:25:43 prijepodne »
Nisam, točkice. Kaj misliš da ja ne bi dobil otkaz (pogotovo sad, kad je kriza idealan izgovor), da ne znam delati svoj posel dobro? Ili da smo nove zaposlili zato kaj su simpatični, ili nečiji rod?

Ja nisam rekel da bu to došlo sutra. Možda ne bu ni za 5 godina, ali bude. Kad neki gradonačelnik ode u zatvor jer je potpisal dokument koji mu je sastavil njegov pročelnik - onda budu gradonačelnici dobro razmislili koga budu metnuli za pročelnika: podobnoga ili sposobnoga.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #130 : Listopad 25, 2010, 10:39:24 prijepodne »
Vraća se Joža od prijatelja i lijepi osmrtnice po gradu!

j**a te žuna vidiš kak si ti intelegentan, nadmašio si čak i VŠO, doduše nju nije teško ni nadmašiti, stoga i ovo moram uzeti sa određenom rezervom. :P A ni vidoviti Milan ne bi vidio toliko daleko. Ak ti tak paše dadi, uživaj. ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #131 : Listopad 26, 2010, 08:16:55 poslijepodne »
Jao koliko uvlačenja Senki i Beusu da to nije istina



NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #132 : Listopad 27, 2010, 12:16:18 prijepodne »
Mile care, brate mili kako shvaćam aludirate na mene, bez obzira što ne citiraste, pa evo iz druge teme, da  ne bi bilo zabune. :P

http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/sdp-u-vg/msg23833/?topicseen#msg23833

Trkeljate gluposti, uhvatila Vas je neka amnezija, a volio bi i da mi objasnite kako se ja to uvlačim Senki i Beusu, makar još uvijek ne razumijem što to znači, j**a ga žuna možda sam ja malo priglup?
Jeli to ako podržavam Kulturu i Kazalište? Ako je onda sam to što kažete.
Jeli to kad politika gura ama baš svugdje nos pa i u Kulutru i Kulturne ustanove? Ako je onda sam opet to isto.
Jeli to kad se radi politička trgovina kako bi se uhljebilo svog podobnog kadra? Ako jeste onda sam opet.
Jeli to kada jedna politička opcija uništava sve ono što je dobro napravila druga politička opcija, samo zato što je druga politička opcija? Ako jeste opet sam.
Jeli to kada se iztrguje prelazak neke političke stranke, kako bi se dobila većina i kako bi se nakon toga moglo sprovoditi sve marifetluke u svim segmentima života Grada ili Države? Ako jeste opet sam.

Jeli to kada jedna poltička opcija koja ima većinu a onda i moć apriori odbacuje svaki dobar prijedlog i poticaj samo zato što dolazi iz suprotne strane? Ako jeste opet sam.
..........................Ako jeste opet sam. 8)

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #133 : Listopad 27, 2010, 12:47:22 prijepodne »
Komemoracija za Scenu Gorica  mirnim prosvjedom građana, umjetnika, prijatelja i štovatelja Kulture, obilježena je večeras kako je i najavljivano a koliko sam mogao vidjeti bilo je i dosta medija kako tiskovnih tako i elektronskih, izvještaj vidjeh i na HTV u Dneniku 3.
Drago mi je da sam bio dio toga ali mi je žao što je Hrvatska večeras ponovno gledala Veliku Goricu u lošem svjetlu.

http://gorica.forumotion.com/kultura-i-umjetnost-f17/smjena-ravnatelja-pou-velika-gorica-t45-150.htm

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #134 : Listopad 27, 2010, 10:12:57 prijepodne »
Žalosno je što se energija troši na još jedan igrokaz poput onih bagerčića, umjesto da se - onda kada je trebalo - usmjeravala u konkretne aktivnosti kojima se POU morala baviti.