Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 188202 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #105 : Listopad 11, 2010, 10:18:35 poslijepodne »
Aha amarkulin, sory previdio sam, ti si bio u vijeću knjižnice a ne vijeću POU, to je važna razlika, istina.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #106 : Listopad 12, 2010, 12:10:25 prijepodne »
Ja sem i dalje pri svom stajalištu da mi svi ti umjetnici idu na onu stvar. Tiraju kakti nekakvu kulturu mesto da se primeju posla od kojega ne budu svima nama kaj rintamo od mraka do jutra na grbači. I onda dok čitam sve te vaše prepiske i prepucavanja dojde mi da se zapitam jesam li ja normalan ili je normalna šačica zainteresiranih zgubidana koja ima vremena hodočastii i gledati te predstave, a još k tomu ak su ovakove s kakvim ih opisujete onda mi se rješenje moje dvojbe nameće samo po sebi.

Uredite državu i gospodarstvo i zaposlenost, a onda bu i za prosječnog građanina mortik i interesantna i kultura. Dok toga nebude i dok bum ja i većina normalnih građana ovog grada za koricu kruha rintal od jutra do mraka, baš mi se  živo fučka ko kaj tira po umjetničkoj liniji, a pogotovu dok znam da i te umjetnike moram plačati, jer eto danas ak si jebivetreni umjetnik onda si neko i nekaj , a ak veliš da si zvarivač onda si pizdek koji treba prekvalifikaciju da bi bil neko i nekaj. Ma skinite mi se s k...i počnite svoj kruh zarađivati na svojoj grbači , a ne na mojoj i na grbači 99% ostalih građana i ne hebite nas više s ovim politikantskim postovima u smislu ko bu glavni trotlin među umjetnikima. Svaka čast umjetnosti, al za sve postoji prioritet, a bavljenje istom i političkim spletkama oko prevlasti, za običnog građanina , to sad zasigurno nije pitanje egzistencijalnog opstanka..
« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2010, 12:14:13 prijepodne Vegi »

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #107 : Listopad 12, 2010, 12:52:43 prijepodne »
Uredite državu i gospodarstvo i zaposlenost, a onda bu i za prosječnog građanina mortik i interesantna i kultura.

vegi i ti si zbunjen, je l tak.
Bu to financministar sredil, evo večeras je rekel da izlazimo iz krize, bude kruheka i mlekeka, teklo bu ko Savom.
Niš se ti ne brini, a kultura? Bu to sve došlo na svoje, bu se to već nekak sredilo, ne se sekirati, Kruheka i igara, to nama treba, fućkaj kulturu, nije kultura za Rvate, je l tak? Kaj bi kmeti još i kulturu. Živio financminister!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #108 : Listopad 12, 2010, 08:28:55 prijepodne »
Citat:
vegi i ti si zbunjen,

Vegi pa kak mož imat svoje mišljenje==?...nego Joža reci ti meni jel istina da je Senka jednom svom zaposleniku koji je stradao u poplavi zabranila da ostane doma..?. naime govorka se da mu je priprijetila otkazom ukoliko se ne pojavi na poslu iako je uredno donio potvrdu od Grada...???...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #109 : Listopad 12, 2010, 09:02:31 prijepodne »
Citat:
vegi i ti si zbunjen,

Vegi pa kak mož imat svoje mišljenje==?...nego Joža reci ti meni jel istina da je Senka jednom svom zaposleniku koji je stradao u poplavi zabranila da ostane doma..?. naime govorka se da mu je priprijetila otkazom ukoliko se ne pojavi na poslu iako je uredno donio potvrdu od Grada...???...

Pazi muhice, govorka se......hi,hi,hi,hi......
Daj pročitaj sam sebe, nekoliko puta pa ćeš shvatiti da u tvom redoslijedu riječi u ovoj besmislenoj izjavi nešto ne štima.
Osim toga govorka se, jeli? Hodajući po terenu, znaš ti i zašto, dobio si inspiraciju za daljnje sraćkanje i zloupotrebljavanje ljudi koji su poplavljeni, jadano da jadnije nemože biti.
muhice......cccccccccc.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #110 : Listopad 12, 2010, 09:23:10 prijepodne »
... jel ima tko kakav muhomlat pri ruci ?
« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2010, 09:42:53 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #111 : Listopad 12, 2010, 09:42:25 prijepodne »
Citat:
Pazi muhice, govorka se......hi,hi,hi,hi......

Samo se ti kikeli...nego da ja ne sraćkam ti ne bi imal kaj jesti..hi...he...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #112 : Listopad 12, 2010, 09:47:38 prijepodne »
Citat:
jel ima tko kakav muhomlat pri ruci

Ups..vidim inspiriran si Miloševićevom retorikom...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #113 : Listopad 12, 2010, 09:53:19 prijepodne »
Citat:
Pazi muhice, govorka se......hi,hi,hi,hi......

Samo se ti kikeli...nego da ja ne sraćkam ti ne bi imal kaj jesti..hi...he...

Vidiš kak si ti prostojan dečec, pokupil si sve od novih drugara, ti govoriš o Miloševićevoj retorici?.....poklopi se po vuhima
Kad nemaš argumenata onda vrijeđaš........samo meni tvoje uvrede ništa ne znače i ne napaljujem se na njih. :P

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #114 : Listopad 12, 2010, 11:46:19 prijepodne »
Citat:
ti govoriš o Miloševićevoj retorici?.

Pa nisam to tebi rekel nego trandofilku Koku...hm...kaj on nezna il nesmije odgovoriti???...treba tražit ..he..tvoje dopuštenje ..a jesam i ja smiješan pa ti ionako koristiš oba nicka....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #115 : Listopad 12, 2010, 03:15:12 poslijepodne »
Ja sem i dalje pri svom stajalištu da mi svi ti umjetnici idu na onu stvar. Tiraju kakti nekakvu kulturu mesto da se primeju posla od kojega ne budu svima nama kaj rintamo od mraka do jutra na grbači. I onda dok čitam sve te vaše prepiske i prepucavanja dojde mi da se zapitam jesam li ja normalan ili je normalna šačica zainteresiranih zgubidana koja ima vremena hodočastii i gledati te predstave, a još k tomu ak su ovakove s kakvim ih opisujete onda mi se rješenje moje dvojbe nameće samo po sebi.

Uredite državu i gospodarstvo i zaposlenost, a onda bu i za prosječnog građanina mortik i interesantna i kultura. Dok toga nebude i dok bum ja i većina normalnih građana ovog grada za koricu kruha rintal od jutra do mraka, baš mi se  živo fučka ko kaj tira po umjetničkoj liniji, a pogotovu dok znam da i te umjetnike moram plačati, jer eto danas ak si jebivetreni umjetnik onda si neko i nekaj , a ak veliš da si zvarivač onda si pizdek koji treba prekvalifikaciju da bi bil neko i nekaj. Ma skinite mi se s k...i počnite svoj kruh zarađivati na svojoj grbači , a ne na mojoj i na grbači 99% ostalih građana i ne hebite nas više s ovim politikantskim postovima u smislu ko bu glavni trotlin među umjetnikima. Svaka čast umjetnosti, al za sve postoji prioritet, a bavljenje istom i političkim spletkama oko prevlasti, za običnog građanina , to sad zasigurno nije pitanje egzistencijalnog opstanka..

 :) :) :) :) :) Odlično...!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #116 : Listopad 12, 2010, 03:18:59 poslijepodne »
Citat:
ti govoriš o Miloševićevoj retorici?.

Pa nisam to tebi rekel nego trandofilku Koku...hm...kaj on nezna il nesmije odgovoriti???...treba tražit ..he..tvoje dopuštenje ..a jesam i ja smiješan pa ti ionako koristiš oba nicka....

Nisam ni ja tebi odgovrio u gornjem postu nego vegiju, pa si se ti javio kao njegov odvjetnik, je l tak?
Zakaj bi to ti smio a ja ne?
Da, da koristim i tvoj nick, samo ti neznaš. ;D ;D

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #117 : Listopad 12, 2010, 03:22:39 poslijepodne »
Ja sem i dalje pri svom stajalištu da mi svi ti umjetnici idu na onu stvar. Tiraju kakti nekakvu kulturu mesto da se primeju posla od kojega ne budu svima nama kaj rintamo od mraka do jutra na grbači. I onda dok čitam sve te vaše prepiske i prepucavanja dojde mi da se zapitam jesam li ja normalan ili je normalna šačica zainteresiranih zgubidana koja ima vremena hodočastii i gledati te predstave, a još k tomu ak su ovakove s kakvim ih opisujete onda mi se rješenje moje dvojbe nameće samo po sebi.

Uredite državu i gospodarstvo i zaposlenost, a onda bu i za prosječnog građanina mortik i interesantna i kultura. Dok toga nebude i dok bum ja i većina normalnih građana ovog grada za koricu kruha rintal od jutra do mraka, baš mi se  živo fučka ko kaj tira po umjetničkoj liniji, a pogotovu dok znam da i te umjetnike moram plačati, jer eto danas ak si jebivetreni umjetnik onda si neko i nekaj , a ak veliš da si zvarivač onda si pizdek koji treba prekvalifikaciju da bi bil neko i nekaj. Ma skinite mi se s k...i počnite svoj kruh zarađivati na svojoj grbači , a ne na mojoj i na grbači 99% ostalih građana i ne hebite nas više s ovim politikantskim postovima u smislu ko bu glavni trotlin među umjetnikima. Svaka čast umjetnosti, al za sve postoji prioritet, a bavljenje istom i političkim spletkama oko prevlasti, za običnog građanina , to sad zasigurno nije pitanje egzistencijalnog opstanka..

 :) :) :) :) :) Odlično...!!

Ja nisam baš siguran da Vi zarađujete kruh na svojoj grbači nego upravo suprotno, na našim grbačama. :P

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #118 : Listopad 12, 2010, 03:39:28 poslijepodne »
ja mogu samo reči ... PIPSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #119 : Listopad 12, 2010, 03:51:08 poslijepodne »
Citat:
ti govoriš o Miloševićevoj retorici?.

Pa nisam to tebi rekel nego trandofilku Koku...hm...kaj on nezna il nesmije odgovoriti???...treba tražit ..he..tvoje dopuštenje ..a jesam i ja smiješan pa ti ionako koristiš oba nicka....

sledge samo da potvrdim pisanje iz onog posta u drugoj temi.
Nije li ovo od strane muhe pokušaj insinuiranja, optuživanja ili otkrivanja da koristim dva nicka?
Tak da muhu ne trebaš stavljati u onaj niz forumaša, je*a ga miš, bit ćeš onda u "sukobu interesa"
Sory ali kada budeš imao ujednačen kriterij za sve podjednako, prije svega naglašavao ove koji provociraju a koje uopće ne spominješ, te kada prestaneš frizirati svoje postove(što si učinio u temi o koncertu i svojim postovima), mijenjati na što mi nemamo pravo, kako bi sebe opravdao i predstavio u "boljem" svjetlu, tada ću ja akceptirati tvoje pisanje u "dobroj namjeri"
« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2010, 03:55:42 poslijepodne JosipJoža »