Autor Tema: Novi ravnatel/ica POU  (Posjeta: 188563 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #60 : Listopad 06, 2010, 10:08:11 prijepodne »

Ovoliko neistine i mržnje, može iznijeti samo jedan DC-ovac/ka, prije bih rekao -ka, očito da Antiša ima previše utjecaja na Vas, jer počeli ste i govoriti/pisati njegovim rječnikom.


Podsjetiti ću Vas koji status su imali Kunič i Zlata do prije vašeg prebjega i trgovine sa HDZ-om a koji imaju sada, kao i ostatak uhljebljenih a za VŠO ćemo vidjeti na parlamentarnim izborima koja će biti na listi HDZ-a, samo neznamo još pod kojim rednim brojem.
3. Ako već govorite o interesima i uhljebljavanju, nije li se upravo Zelenika dobro uhljebila u gradski stan, za koji većina od nas mora raditi cijeli život da bi ga sebi priskrbila i ako će uspjeti uopće za cijeli život bez pomoći roditelja, obitelji.


Toliko o toj temi i možete trkeljati do besvijesti ali tko Vas još uzima za ozbiljno?
Pozdravite mi Zeleniku, neka još malo uživa u gradskom stanu koji je vlasništvo sviju nas, a da je ona stručna i kvalitetna napravila bi nešto u svom životu i ne bi živjela i dan danas u gradskom stanu s toliko godina koliko ima.

Nisam ni dc-ovac, a ponajmanje dc-ovka, jer kad pređem u homiće učlanit ću se u HNS!

Neznam samo kaj Kunić, Zlata i zelenika imaju s temom o ravnatelju POU!
Di ste demantirali ono kaj sam napisao o lažima vašeg doktora spina?
sve kaj sam napisal izvulao sam iz komentara sa zagrebancija.com u kojem točno piše redosljed događanja, a koje je vaš odisej izvrnuo!

Zeleniku bum rado pozdravil kad ju upoznam kao i ostale članove koalicije na vlast koji drže do morala, kulture i nacionalnosti za razliku od vas jugonostalgičara!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #61 : Listopad 06, 2010, 10:09:15 prijepodne »
Jel istina da Senka bude bez obzira kaj je dobila pedalu primala plaću još narednih godinu dana temeljem Ugovora koji joj je priskrbio GBR??...

ISTINA, muha, žalosna istina!
Joža opet izvrće činjenice! Senka nakon I S T E K A mandata ima pravo na 12 plaća da joj se nađe dok se ne snađe!


ovo ti je zapravo otvoren poziv u HNS jer samo je u toj stranci ovak nešto moguće!
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2010, 10:10:49 prijepodne dadi »

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #62 : Listopad 06, 2010, 10:13:04 prijepodne »

Prećutali su sve, koliko sam čuo, jer su imali samo jedan cilj, proceduralno kako sada imaju većinu u GV maknuti Senku Bulić i osloboditi mjesto navodno za svoju Vijećnicu Dragicu Kovčaliju, koja prema svim informacijema treba biti na čelu POU nakon Senke Bulić.



istina, bilo je na GV a i objavljeno je i u novinama, basnoslovno povećanje (duplo za kazališnu umjetnost u odnosu na 2005), a negdje je napisal amarkulin!

A kaj se imenovanja ravnatelja tiče, nije još objavljen prijedlog Upravnog vijeća, a NAVODNO - josipa Jože je samo NAVODNO!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #63 : Listopad 06, 2010, 10:18:19 prijepodne »

Zeleniku bum rado pozdravil kad ju upoznam kao i ostale članove koalicije na vlast koji drže do morala, kulture i nacionalnosti za razliku od vas jugonostalgičara!

dadi Vi ste u sukobu sami sa sobom očito,
nepoznajete članove koalicije na vlasti ali znadte da drže do morala, kulture i nacionalnosti? dajte najte me nasmijavati i pročitajte sami sebe pa da se i Vi malo nasmijete.

Mi jugonostalgičari? Pa tu tezu bacaju godinama oni koji kradu, pljačkaju i siromaše ovaj jadni Narod, pritom se drže i rukom za srce.
I zasigurno si i ti veći Hrvat i katolik od mene? A možda i od Pape? Daj se malo skuliraj i spusti na zemlju.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #64 : Listopad 06, 2010, 10:26:15 prijepodne »
Mi jugonostalgičari? Pa tu tezu bacaju godinama oni koji kradu, pljačkaju i siromaše ovaj jadni Narod, pritom se drže i rukom za srce.

Nema veze što rade ti koji vam to govore - pitanje je "da li je to istina"??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #65 : Listopad 06, 2010, 10:28:06 prijepodne »

istina, bilo je na GV a i objavljeno je i u novinama.......

I to vrlo relevantnim novinama  Reporteru, dadi tko još uzima Repoter za objektivno, neovisno i istinito  informiranje.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #66 : Listopad 06, 2010, 10:34:51 prijepodne »
Mi jugonostalgičari? Pa tu tezu bacaju godinama oni koji kradu, pljačkaju i siromaše ovaj jadni Narod, pritom se drže i rukom za srce.

Nema veze što rade ti koji vam to govore - pitanje je "da li je to istina"??

Notorna glupost. Zašto? Pa i ako bi netko bio sklon i imao nostalgija, to je više nemoguća misija.
Drugo, svi smo mi nostalgičari i sjetimo se i nekih dobrih stvari iz bivšeg sustava.
Evo nedavno, za vrijeme poplava sam i ja bio nostalgičan i sjećao se Instituta i sustava Civilne zaštite koji je tada postojao i koji je funkcionirao odlično u takvim ili sličnim situacijama, što se pokazalo u ovoj zadnjoj katastrofi koja je zadesila dio Posavine kao katastrofalan manjak i nedostatak. Ako bi se založio ponovo za takav ili sličan institut i sustav, jel bi to trebalo značiti da sam Jugonostalgičar? To su smiješne i neozbiljne teze s kojima se godinama već manipulira u Hrvatskoj.


Eto unio sam malo živosti u Temu i na ovaj forum, pa ću se malo odmoriti. ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #67 : Listopad 06, 2010, 11:14:06 prijepodne »
Notorna glupost.

Pa baš i nije. Da znaš koliko ljudi stvarno žali za Jugoslavijom, i ne samo iz Hrvatske, zaprepastio bih se.

Problem je što su to ljudi koje ne zanima stvarna geneza i temelji na kojima je Jugoslavija funkcionirala, nisu se u to razumjeli, samo su gledali vrlo površne stvari - i kroz iste i danas izražavaju stav o cijelom sustavu. A to je temljeno pogrešno, no za to je potrebno i jako dobro promišljanje, poznavanje činjenica, ekonomije itd itd... neukim ljudima, kakvih ima svukuda oko nas i u izobilju, bilo je važno što su sve mogli kupiti prek sindikata, od deka do svinjskih polovica, što se išlo na sindikalne izlete, što su se dijelili stanovi, što su išli na more češće negoli sada itd itd - i kroz takve banalnosti su ocjenjivali cijeli sistem - i kroz to ne žele shvatiti da je to bilo stanje koje je bilo neodrživo, i da zemlja koja je funkcionirala na taj način ne bi ni mogla u današnje vrijeme funkcionirati - maltene uopće!

Zašto? Pa i ako bi netko bio sklon i imao nostalgija, to je više nemoguća misija.

Počinješ činiti temeljnu pogrešku koja karakterizira i tvoj ostatak posta - miješaš nostalgiju i jugonostalgiju, tj. u dobrom dijelu ih i izjednačavaš, što ne nonsens.

Ili da se poslužim tvojom frazom - "Notorna glupost".

Drugo, svi smo mi nostalgičari i sjetimo se i nekih dobrih stvari iz bivšeg sustava.

Svi smo nostalgičari, no to ne znači da smo "jugonostalgičari". Jer ovo prvo mogu imati i za Tomos Automatic 3M, koji je bio moj prvi motorček, no to ne znači da sam nostalgičan za državom u kojoj sam živio i u kojoj sam od roditelja dobio taj motorček.

Evo nedavno, za vrijeme poplava sam i ja bio nostalgičan

Ako bi se založio ponovo za takav ili sličan institut i sustav, jel bi to trebalo značiti da sam Jugonostalgičar?

Sorry, pričaš gluposti. Biti nostalgičan u konkretnom slučaju je bedastoća - ne kužim glede čega bi uopće bio nostalgičan? Funkcioniranja nekakvog sustava zaštite od poplava? Pa za to ne treba nostalgija - treba se primiti posla i danas uspostaviti sustav koji će zadovoljavati sve potrebe zaštite, od nostalgije se ne živi i ista u tome nema smisla... BTW, biti nostalgičan za nešto što nikada prije i nisi iskusio u životu je još bezveznije - obzirom sami ljudi i mjerenja pokazuju da takovih poplava i visine vodostaja nije bilo zadnjih 90 godina. A sumnjam da si bio prisutan pred 90 godina da bi danas mogao davati usporedne reference (pogotovo jer je i tada bilo sve poplavljeno...)...

A da li si jugonostalgičar - pa ovisi na koji institut i sustav čega si mislio...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #68 : Listopad 06, 2010, 12:20:08 poslijepodne »
sledge, ja sam najmanje jugonostalgičar i nikome neću dozvoliti da me svrstava pod jugonostalgičare.
jasno je meni koja je razlika između nostalgije i jugonostalgije, kao što si i sam opisao djelomično a moglo bi se svašta još pridodati.
u svom pisanju sam pokušao pokazati da mi vrlo često danas i na primjerima nekakvih nostalgija iz bivšeg sustava ljude svrstavamo u jugonostalgičare, a kada sam rekao notorna glupost mislio sam upravo na to, ak se nismo dobro razmjeli. Odoh ja na kavicu. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #69 : Listopad 06, 2010, 12:40:30 poslijepodne »
Citat:
ja sam najmanje jugonostalgičar i nikome neću dozvoliti da me svrstava pod jugonostalgičare

Koja retorika...pozavidio bi ti i Ognjen Ignjatović, bivši glasnogovornik Milana Martića...

Malo sam istražival i pronašao da je Paolo Magelli bio na listi HNS-a...http://www.zgizbori.hr/2005Lokalni/zgizbori_zg_a/gradskaskupstina/kandidatura/Lista08.pdf

.he..nagradu za to kaj je bil 48 na listi platili su Velikogoričani putem Ugovora

http://img59.imageshack.us/img59/5852/ugovoemagelli.jpg




Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #70 : Listopad 06, 2010, 12:50:05 poslijepodne »
jasno je meni koja je razlika između nostalgije i jugonostalgije, kao što si i sam opisao djelomično

Pa kada ti je jasno - što to onda i ne razlikuješ?  >:D

a moglo bi se svašta još pridodati.

Pa pridodaj. Očekujem nestrpljivo.

Odoh ja na kavicu. ;D

Bolje si trgni nekaj žestoko, možda ti se vrati dar razlikovanja pojmova i u praksi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #71 : Listopad 06, 2010, 01:19:10 poslijepodne »


.....jer kad pređem u homiće učlanit ću se u HNS!


sledge i kavica je bila odlična i baš mi je lijepo sjela.
Vas molim, sada kao moderatora, obzirom  da je dadi svrstao i glumce Kiklopa u homoseksualce a sada ponovno i sve članove HNS-a
da ga opomenete a čak razmislite i o baniranju.

Držim da su to velike i teške uvrede, javno, na jednom javnom forumu, na kome Vi "ne dozvoljavate" kako vidimo takve stvari.
Nisam odmah odreagirao, čekao sam da učinite sami a kako vidim da ste sudjelovali i u raspravi a da niste uopće reagirali na ove primitivne kvalifikacije, koje su karakteristične samo za primitivce a ne za civilizirane ljude. Zahvaljujem unaprijed.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #72 : Listopad 06, 2010, 02:00:09 poslijepodne »
Citat:
ja sam najmanje jugonostalgičar i nikome neću dozvoliti da me svrstava pod jugonostalgičare

Koja retorika...pozavidio bi ti i Ognjen Ignjatović, bivši glasnogovornik Milana Martića...

Malo sam istražival i pronašao da je Paolo Magelli bio na listi HNS-a...http://www.zgizbori.hr/2005Lokalni/zgizbori_zg_a/gradskaskupstina/kandidatura/Lista08.pdf

.he..nagradu za to kaj je bil 48 na listi platili su Velikogoričani putem Ugovora

http://img59.imageshack.us/img59/5852/ugovoemagelli.jpg





muhica, Martića si možeš doma zeti, toliko o Martiću i tebi.
Ali osvrnuo bi se na ponovni pokušaj serviranja ovdje i manipuliranja.

1. kakve veze ima to što je Magelli bio na listi HNS, jel taj čovjek ne bi smjeo raditi i biti uspješan il je ta "uspješnost" rezervirana samo za Vas, parazite ovog društva? A znaš ti i vrlo dobro tko je to tako "uspješan" uguran i u VG Čistoću sada nedavno.
Nobilo kao vrsni odvjetnik ne bi smio odlučiti i biti u HNS-u? Ili ako nije u HDZ-u trebao bi zatvoriti butiku. O čem ti pričaš.
Osim toga HNS je imao toliko puno nestranačkih kandidata na svojim listama pa i u Velikoj Gorici, što ti znaš vrlo dobro.

2. Ugovor i iznos Ugovora sve transparentno, ja sada nisam taj koji će procjenjivati je li to puno ili malo za taj i takav rad iz tog Ugovora, kao i to koliko je konkretno ta predstava zaradila POU, to nisi postavio?

3.muha ima u posjedu Ugovor koji treba biti na svom mjestu, dakle ako Vam nije bilo jasno do sada onda će Vam sada biti jasnije tko je muha i za koga radi.

4.Ili si muha i Ugovor našao na ulici, sigurno je ravnateljica bacala Ugovore po ulici, da ih ti možeš naći.

5.Jučer navečer je bilo Upravno vijeće POU, pametnom je dosta.


« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2010, 02:03:11 poslijepodne JosipJoža »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #73 : Listopad 06, 2010, 03:29:49 poslijepodne »
Citat:
muhica, Martića si možeš doma zeti, toliko o Martiću i tebi

He..Martića sam spomenuo po radi Ognjena Ignjatovića...stoga zašto mi namećeš Martića??...zašto si namjerno izostavio Ignjatovića???...hoćeš da te podsjetim?....reci ako treba!..

Citat:
kakve veze ima to što je Magelli bio na listi HNS

Nikakve..he..osim kaj istog HNS časti dobrim honorarima tamo gdje može..u ovom slučaju u Velikoj Gorici...ako nisi znao ja sam porezni obveznik i imam pravo znati za kaj plaćam porez???

Citat:
tako "uspješan" uguran i u VG Čistoću sada nedavno

Reci tko!!!...obznani...kaj čekaš...ja jedva čekam...

Citat:
Osim toga HNS je imao toliko puno nestranačkih kandidata na svojim listama pa i u Velikoj Gorici, što ti znaš vrlo dobro

Daj me nemoj nasmijavat...koliko znam zemljištarcima ste prilikom pregovara oko sastavljanja liste kad su oni htjeli zauzeti mjesto (2 mjesto Rakarec) rekli da vi imate svoje stranačke zemljištarce...

Citat:
Ugovor i iznos Ugovora sve transparentno

Je..transparentan pravno je samo pitanje je jel je pravedan i moralan???

Citat:
muha ima u posjedu Ugovor koji treba biti na svom mjestu

Koliko se sjećam nedavno ste i vi mahali stvarima kojima je mjesto tamo kako vi kažete negdje drugdje no tada vam to nije smetalo...hm..klasična retorika dvostrukih mjerila...




Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi ravnatel/ica POU
« Odgovori #74 : Listopad 07, 2010, 12:36:06 poslijepodne »