Autor Tema: Navodno samoubojstvo  (Posjeta: 6403 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maja

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 2
  • Karma: +0/-0
Navodno samoubojstvo
« : Srpanj 05, 2010, 12:05:53 prijepodne »
Poštovani članovi foruma, molim vas da napišete bilo što o događaju koji se zbio 17. 05. 2010. godine, kada je
preminuo profesor iz srednje Ekonomske škole, Nenad Fileš. Ja sam se učlanila u ovaj forum jer smo mi, njegovi
prijatelji iz Rijeke, već očajni u pronalasku bilo kakvog odgovora. Njegovi roditelji su mi rekli da je istraga još u
tijeku, pa ni oni ne znaju što se točno dogodilo. Da li itko može reći da li je to bilo samoubojstvo ili
možda nije?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Navodno samoubojstvo
« Odgovori #1 : Srpanj 05, 2010, 12:40:24 prijepodne »
Nekaj je bilo spomenuto na forumu osim ovoga ali nemrem najti...
http://www.forumgorica.com/grad-velika-gorica/crna-kronika/msg16725/#msg16725

plemenitashica

  • Gost
Odg: Navodno samoubojstvo
« Odgovori #2 : Srpanj 05, 2010, 08:37:30 prijepodne »
Poštovani članovi foruma, molim vas da napišete bilo što o događaju koji se zbio 17. 05. 2010. godine, kada je
preminuo profesor iz srednje Ekonomske škole, Nenad Fileš. Ja sam se učlanila u ovaj forum jer smo mi, njegovi
prijatelji iz Rijeke, već očajni u pronalasku bilo kakvog odgovora. Njegovi roditelji su mi rekli da je istraga još u
tijeku, pa ni oni ne znaju što se točno dogodilo. Da li itko može reći da li je to bilo samoubojstvo ili
možda nije?

Kad se to dogodilo mi smo pisali ono što se pričalo po gradu:

http://www.forumgorica.com/grad-velika-gorica/zasto-se-ljudi-ubijaju/msg16763/#msg16763

Scrolajete od početka teme.

Čula sam da su djeca, čiji je bio profesor, bila strahovito tužna, rasplakana, nije im bilo jasno zašto, jer su taj dan imali s njim nastavu i sve je bilo kao i uvijek - super.
Moja poznanica stanuje u tom stubištu, i rekla je da je policija razgovarala sa stanarima, ali to je normalna procedura.
Svakako žalosno, i moje saučešće svima vama koji tražite istinu i tugujete za mladim čovjekom.
No, zar on nije bio iz Čakovca?
Naime, imam prijatelje u Čakovcu koji nisu niti čuli da se to dogodilo, jer Čakovec je ipak manji grad.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Navodno samoubojstvo
« Odgovori #3 : Srpanj 05, 2010, 11:43:06 prijepodne »
Naravno da se znaju mnoge stvari, no nisam ovlašten iznositi ih...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline maja

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 2
  • Karma: +0/-0
Odg: Navodno samoubojstvo
« Odgovori #4 : Srpanj 05, 2010, 07:10:46 poslijepodne »
Bio je iz Čakovca, tamo smo bili na sprovodu, ali studirao je na Filozofskom fakultetu u Rijeci.
Pričali smo s njegovom obitelji i u kontaktu smo, oni nam kažu ono što čuju od policije,
samo što je sve u vezi tog dana vrlo nejasno i istraga je još u tijeku. Nadali smo se da ćemo
do sada saznati bar to da li je to on učinio ili se dogodilo nešto drugo.