Autor Tema: Isključenja  (Posjeta: 50031 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Isključenja
« Odgovori #60 : Srpanj 20, 2013, 12:24:38 poslijepodne »
Ban od 14 dana za forumaša Sledgehammer zbog provociranja, svađe, prijetnji i direktnog vrijeđanja.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Isključenja
« Odgovori #61 : Srpanj 20, 2013, 12:27:09 poslijepodne »
Ban od 5 dana za forumaša koko-vg zbog provociranja.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Isključenje tromblon
« Odgovori #62 : Srpanj 27, 2013, 10:47:25 prijepodne »
Ban od 7 dana za forumaša tromblon zbog vrijeđanja.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Isključenja
« Odgovori #63 : Kolovoz 10, 2013, 02:38:03 poslijepodne »
Korisnik koko-vg, ban  od 7 dana,zbog komentiranja rada moderatora.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Isključenja
« Odgovori #64 : Kolovoz 26, 2013, 08:47:21 poslijepodne »
Isključenje od 6 tjedna za forumaša Sledgehammer zbog vrijeđanja, namjere otkrivanja podataka o identitetu i prijetnje fizičkim obračunom.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Isključenja
« Odgovori #65 : Studeni 27, 2013, 08:52:34 poslijepodne »
Ban od 10 dana za forumaša @Franjo@ zbog vrijeđanja.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Isključenje @Franjo@
« Odgovori #66 : Svibanj 27, 2014, 10:32:01 poslijepodne »
Ban od 14 dana za forumaša @Franjo@ zbog vrijeđanja.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Isključenje Sledgehammer
« Odgovori #67 : Veljača 08, 2015, 09:46:24 poslijepodne »
Ban od 100 dana za forumaša Sledgehammer zbog direktnog vrijeđanja.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Ban za forumaša Sledgehammer
« Odgovori #68 : Veljača 09, 2015, 10:09:48 prijepodne »


dobro, kolega, koje li ti to pizdarije radis.

cime je zasluzena takva kazna  od 100dana, il ti to onak od oka..skini tu zabranu, inace ce ti forum otici u pm.
jer citati samo tebe na forumu , dobije se proljev .

Master

  • Gost
Odg: Isključenja
« Odgovori #69 : Veljača 09, 2015, 01:29:38 poslijepodne »
Možeš ti tu kaznu malo obrazložiti ili je tvoj mozak mentalnog komuniste prekrut da skuži da je forum ionako u banani zbog tvoje pristranosti i ideološke obojenosti  ???

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Isključenja
« Odgovori #70 : Veljača 09, 2015, 07:23:57 poslijepodne »
Pozdrav svima!

Iskreno, nisam pojma imao da je ovaj forum još uvijek živ (ne sjećam se kada sam se zadnji put prijavio, niti nešto napisao) sve do jutros kada me Sledgehammer napao putem Facebooka. Koliko vidim, očito je bio potaknut time što je kažnjen. U svakom slučaju, odgovorio sam mu i blokirao ga na Facebooku, pa vjerujem da više neće dolaziti do zabuna.

Divim se, i pomalo čudim, Stjepanu koji još ima živaca trošiti svoj novac na ovaj forum. Ja sam već odavno izgubio interes za bilo kakvo bavljenje forumom jer imam puno važnijeg posla u životu. Za svaki slučaj, da bi izbjegao slične nesporazume, molim da se moj korisnički račun ugasi.

Vama koji ostajete želim dobru zabavu.

Pozdrav,

Alen Framić
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Isključenja
« Odgovori #71 : Veljača 11, 2015, 08:48:44 poslijepodne »
Sleđ je informiran zakaj je kažnjen. Svi drugi ne moraju ništa znati, no ako bi stvarno htjeli znati - mogli bi i sami naći razlog. No očito je da ih to stvarno ne interesira, nego samo traže svađu. Ili ne vide jer je takvo ponašanje za njih već normalno.

Glede foruma - forum nije ničija privatna prčija da bu se neko tu ponašal kak mu se digne - tu ipak postoje neka pravila, pravila koja nisu stroža nego pravila dobrog ponašanja i dobrog odgoja, i ako neko konstantno krši pravila mora znati da ga sljede posljedice. Kad opomene više ne djeluju, onda jednostavno treba biti konsekventan. I ja se trudim biti konsekventan. Ako kazna od x dana ne djeluje, onda bu sledeća kazna 2x, vrlo jednostavno. Pa da vidimo kak bu dalje.

Sleđ je ne jednom bio opominjan, Sleđ je ne jednom bio iz istog razloga kažnjen, i Sleđ točno zna kaj ga slijedi ako nastavi na isti način. I to se dogodilo. I sad se očito neki ovdje čude ko pura dreku.

Men se čini da je upitno dal ovaj forum još i dalje ima smisla. Zato smatram da bi bilo dobro kad bi netno startal neku anketu da vidimo kaj većina ovdje veli: da li ovaj forum još ima smisla?

I to neovisno od toga dal bu BobRock ovdje nadalje aktivan.


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Isključenja
« Odgovori #72 : Veljača 13, 2015, 12:44:47 prijepodne »
Števa je gazda. Da Števa veli fajrunt - fajrunt je.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Isključenja
« Odgovori #73 : Travanj 07, 2018, 04:59:23 poslijepodne »
Men se čini da je upitno dal ovaj forum još i dalje ima smisla. Zato smatram da bi bilo dobro kad bi netno startal neku anketu da vidimo kaj većina ovdje veli: da li ovaj forum još ima smisla?

I to neovisno od toga dal bu BobRock ovdje nadalje aktivan.

U ovom citiranom uspio si postaviti pitanje i dati odgovor.

Lako za mene - no sve što sam davno rekao - obistinilo se, forum je propast jer TI (da ponovim: TI) ovdje radiš budale od ljudi, a ljudi su umorni od tih tvojih partijsko-anarhističkih spreseravanja i oblikovanja foruma kao zajednice komunističke omladine.

Števa je napravio najveći grešku kada je tebe postavio da budeš bilo što i dao ti da tjeraš svoju volju, on nema vremena i neda mu se, to je poznato, ali da bi baš na taj način zabio jedan od zadnjih čavala u mrtvački sanduk ovog foruma - vjerojatno ni sam nije sanjao. No kao kolege po istom poslu i firmi, valjda nema srca zahvaliti ti se na dosadašnjem uništavanju foruma i satrapskom odnosu prema svima koji nisu tvoje ideologije.

Meni su mnogi ljudi sa foruma rekli da sam glup što još uopće pišem na forumu, svi su otišli (a mogu nabrojati barem desetak ljudi koji su nekada bili aktivni na dnevnoj bazi, sada nisu ni na godišnjoj - jasno, osim magistra Markulina...), a i ja sam htio biti pametniji pa isto par godina nisam napisao ništa. Sada uletim tu i tamo, ali sve je to besmisleno, kao i živjeti sa umjetnim plućima - živ jesi, ali tu života nema...

Da li se što može spasiti - pa ja kao jebeni optimist vjerujem da je sve moguće poboljšati i unaprijediti, na tvoju žalost za tebe tada ne bi trebalo biti mjesta u bilo kojoj posadi ovog broda koja bi to radila, jer ekipa koja stvara probleme - ne može biti dio rješenja, no ovaj glup narod to nikako ne može shvatiti, barem ne na državnoj razini...

Otprilike kao što za oživljavanje Hrvatske na bilo kojem pozitivnom planu ne bi moglo biti mjesta u ekipi za HDZ, SDP, HNS, SDSS i sve satrape i fašiste koji su do sada sudjelovali u vlasti i svojim antihrvatstvom i mržnjom svega hrvatskog uništavali, izdavali, prodavali i zatirali sve hrvatsko, a to rade i danas. Jasno, i mentalitet lopova koji su krvavo krvavi ispod kože isto tu ima veliku ulogu. Nekako je kontinuitet unazad 80 godina vrlo jasan.
« Zadnja izmjena: Travanj 07, 2018, 05:00:55 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Snegi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 15
  • Karma: +0/-0
Odg: Isključenja
« Odgovori #74 : Travanj 07, 2018, 10:56:04 poslijepodne »
Hehe odgovor nakon 3 godine, da li znači to da je forum ipak živ? :)