Autor Tema: 153.  (Posjeta: 9832 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
153.
« : Listopad 01, 2011, 07:48:21 poslijepodne »
Svečano obilježena 20. obljetnica formiranja 153. brigade HV-a Velika Gorica
01.10.2011.
http://www.gorica.hr/2011/10/svecano-obiljezena-20-obljetnica-formiranja-153-brigade-hv-a-velika-gorica/#more-9416

Kulko je vojnikov prešlo čez brigadu?
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: 153.
« Odgovori #1 : Listopad 01, 2011, 08:44:51 poslijepodne »
... vele da ih je bilo preko 5000 ... žalosno da ih se danas na Buni skupilo jedva par stotina ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: 153.
« Odgovori #2 : Listopad 10, 2011, 10:00:56 poslijepodne »
Postrojavanje i mimohod 150. brigade na Črnomercu
Pripadnici 150. brigade okupili su se na igralištu NK Kustošija gdje su imali svećano postrojavanje. Nakon okupljanja krenuli su prema Trgu Franje Tuđmana gdje je bila proslava povodom 20. godišnjice formiranja ove jedinice
http://www.zagrebancija.com/foto.php?id=34&rbr=19651&idrf=841158

Zakaj 153. ni imala postrojavanje?
Mimohod bi več bil preveč...Ali...

Sečam se postrojavanja Karlovačke udarne brigade pred jeno 30 let skoro v centru Karlovca,atmosfera skoro kak na proščenju.Vojska,veterani,pleh muzika,obed,knige...
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: 153.
« Odgovori #3 : Listopad 14, 2011, 01:24:16 prijepodne »
Zakaj 153. ni imala postrojavanje?
Mimohod bi več bil preveč...Ali...


Rekla mi je neki dan jedna gospođa kako je bilo onih koji su poslije rata išli na mjesta gdje je bila bojišnica kako bi se slikali u uniformi i to priložili kao dokaz da su tamo bili. Ja sam joj nepovjerljivo rekao da mi to ne izgleda uvjerljivo jer postoji evidencija u nadležnom uredu...Ona mi reče da ne budem smiješan, da se evidencija prekrajala i da postrojavanja ne smije biti kako ne bi bilo izbacivanja uljeza.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: 153.
« Odgovori #4 : Listopad 14, 2011, 01:20:54 poslijepodne »
Zakaj 153. ni imala postrojavanje?
Mimohod bi več bil preveč...Ali...


Rekla mi je neki dan jedna gospođa kako je bilo onih koji su poslije rata išli na mjesta gdje je bila bojišnica kako bi se slikali u uniformi i to priložili kao dokaz da su tamo bili. Ja sam joj nepovjerljivo rekao da mi to ne izgleda uvjerljivo jer postoji evidencija u nadležnom uredu...Ona mi reče da ne budem smiješan, da se evidencija prekrajala i da postrojavanja ne smije biti kako ne bi bilo izbacivanja uljeza.


Prekrasno, ko tome na kraj moze stati? Ovo je nevjerojatno!

Jaguar

  • Gost
Odg: 153.
« Odgovori #5 : Listopad 14, 2011, 07:26:49 poslijepodne »
Pa jasno je zašto se protivi registru branitelja i tko se najviše protivi, pravi branitelji sigurno ne, jer nemaju se čega niti bojati niti što skrivati, neki drugi da.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: 153.
« Odgovori #6 : Listopad 14, 2011, 09:40:26 poslijepodne »
Ona mi reče da ne budem smiješan, da se evidencija prekrajala i da postrojavanja ne smije biti kako ne bi bilo izbacivanja uljeza.

Ne mora biti...
`94/`95 na dve/tri vojne vežbe brigada/TG je saki put drugač zgledala.Kak na placu,jeni dolaze drugi odlaze.Bogtepitaj kak sad zgleda...
wwwg tablice