Svakidašnje teme > Svijet

Olimpijske igre ... s čime neki razbijaju glavu ...

<< < (2/2)

spoofy:

--- Citat: Sledgehammer - Kolovoz 13, 2012, 03:05:06 poslijepodne ---Normalno da bi svatko normalan odabrao posjet Londonu u bilo koje drugo vrijeme nego u vrijeme Olimpijskih igara. Osobito ako mu razlog posjeta nije gledanje natjecanja.

--- Kraj citata ---

Jebi ga, slabo reklamiraš svoje konzultantske usluge. Da su organizatori čitali ovaj naš forum, ja verujem da bi im ti na vreme rekel da im se ne isplati i da nek rajši nekaj drugo organiziraju :D

Sledgehammer:
Da nisu tak umišljeni i bahati, mogli su i sami doći do toga.

A to kaj sam ja rekel je čista logika stvari - ukoliko poznaješ bilo koji segment osiguranja velikih dogašanja.

spoofy:

--- Citat: Sledgehammer - Kolovoz 13, 2012, 03:19:46 poslijepodne ---Da nisu tak umišljeni i bahati, mogli su i sami doći do toga.

A to kaj sam ja rekel je čista logika stvari - ukoliko poznaješ bilo koji segment osiguranja velikih dogašanja.

--- Kraj citata ---

Ja se šalim, ali ipak mi je bez veze kaj su se oni tak raspisali kak im se to kao nije isplatilo, time samo pokazuju svoju imperijalističko materijalističku prirodu. Jebote, pa čast ti je valjda ugostiti tak nekaj kao olimpijske igre, ne radi se to zarade radi. Pogotovo jedna tak bogata država kaj je izgradila silne megalomanske zgrade po prijestolnici, natukla silno bogatstvo svojoj industriji, aristokraciji i ostalom na račun koloniziranih naroda i sad im kao ovo se nije isplatilo. Fuj.

Mlačanin:
 Iskreno govoreći, mislim da nisu izgubili.

U to jednostavno ne vjerujem,jer se plaćalo gotovo sve. A da su napravili i prikazali sve kako im odgovara i dali svoju istinu, jesu. Ako su pokrili sve troškove i ostali na pozitivnoj nuli, opet su zaradili.
Kad se sve malo slegne, priznat će ,onako mudro po svom običaju da zarade ipak ima. Ipak su to Englezi!!

spoofy:

--- Citat: Mlačanin - Kolovoz 13, 2012, 08:55:48 poslijepodne --- Iskreno govoreći, mislim da nisu izgubili.

U to jednostavno ne vjerujem,jer se plaćalo gotovo sve. A da su napravili i prikazali sve kako im odgovara i dali svoju istinu, jesu. Ako su pokrili sve troškove i ostali na pozitivnoj nuli, opet su zaradili.
Kad se sve malo slegne, priznat će ,onako mudro po svom običaju da zarade ipak ima. Ipak su to Englezi!!

--- Kraj citata ---

Da  e plačalo gotovo sve vjerujem. Lani sam bio u Londonu i iznenadio sam se time koliko toga treba platiti i koliko a za stvari koje su kod nas free ili bar jeftinije. Počevši od interneta, nema šanse da naletiš na free pristup igdje. U našim hotelima imaš već sad gotovo u svim sobama, u cijelom hotelu, tam di smo mi spavali (luksuzni hotel) free je samo dolje u lobby-ju, po sobama se plača i to masno. Mobilni internet je skuplji nego kod nas (kupio sam bio stick), masa drugih stvari se plača...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju