Anketa

Da li škola treba puno snažnije obavljati odgojnu funkciju?

Da
Ne

Autor Tema: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja  (Posjeta: 9972 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Josip

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 76
  • Karma: +0/-0
Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« : Prosinac 28, 2009, 10:55:57 prijepodne »
Molim vas primjere, pojedinačne i grupne, za koje smatrate da doprinose moralnom ponašanju.
Pohvalimo pojedince, grupe, organizacije za njihov doprinos u ovom važnom poslu. :o   ::)   :)

Tur

  • Gost
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #1 : Prosinac 28, 2009, 11:05:07 prijepodne »
Manje škola, a više roditelji!

amarkulin

  • Gost
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #2 : Rujan 06, 2010, 09:15:36 poslijepodne »
Evo primjera:

http://www.jutarnji.hr/-predmete-smo-birali-sami--to-je-prava-skola-/883844/

Nije ni u Hrvatskoj školstvo tako loše, no u Njemačkoj je puno bolja organizacija, što se odražava i na kvalitetu nastave.

Osoba koja završi hrvatsku školu vjerojatno će imati šire znanje, no onaj tko završi školu u Engelskoj to će znanje pametnije upotrijebiti.

Mi imamo bolje opće znanje, ali je osnova za nastavak školovanja bitno bolja u SAD-u.

Jaguar

  • Gost
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #3 : Svibanj 07, 2012, 08:58:44 poslijepodne »
http://www.varazdinska-zupanija.hr/index.php/novosti/novosti-iz-skola.html

Jedan dobar primjer brige i informiranosti o djeci, školama i obrazovanju.
Zakaj na najboljem portalu u Hrvata nemamo ovakvih vijesti?
Ili naprimjer, uskoro će upisi, zašto nemamo više informacija o mogućnostima izbora škole, zanimanja ili struke kod upisa djece, što bi roditeljima svakako pomoglo i olakšalo kod planiranja upisa sa djecom?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #4 : Lipanj 16, 2012, 08:28:45 prijepodne »
SDP-ov Dogradonačelnik Lepoglave nogama izudarao maltezericu

Lepoglavski dogradonačelnik (SDP) Alojz Gredelj bez razloga je dvaput nogom udario mog psića tako jako da je odletio na poklopac auta

http://www.24sata.hr/news/dogradonacelnik-lepoglave-je-nogama-izudarao-maltezericu-270232

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #5 : Lipanj 16, 2012, 02:48:48 poslijepodne »
Nekad su ti i takvi komunistički šupci tako šutirali ljude po kamenu Golog otoka, pa im se šutiranje jednog običnog cucka takve veličine kao što je Maltezer i ne čine nikakvim velikim grijehom... umjesto da je vlasnica psa sretna jer ju je taj crveni satrap mogao šutnuti da odleti na krov četverokatnice preko puta, a ne samo na haubu auta... što ja nemam ikad sreće da me jedan takav napuhani šupak odluči malo učiti pameti... pa da recimo šutne mojeg pesa... ili još bolje - mene...  >:D >:D >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #6 : Lipanj 16, 2012, 04:39:48 poslijepodne »
... ti bi mu odmah pokazal ... kaj ? svoju palicu ?  reci mi, a kak si to provjeraval da je baš komunistički napuhani šupak ? Ta tvoja izjava kao i ovo šutiranje psiča s naznakom kojoj stranci dotični "crveni satrap" pripada, spada u "Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja" ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #7 : Lipanj 16, 2012, 07:30:10 poslijepodne »
... ti bi mu odmah pokazal ... kaj ? svoju palicu ? 

Ne, to bi ti htio, no za to si danas u paradi. No kako premjestiti gubicu na potiljak - to da. S guštom.

... reci mi, a kak si to provjeraval da je baš komunistički napuhani šupak ?

Pa visokopozicionirani je SDPovac, zar ne?

...  Ta tvoja izjava kao i ovo šutiranje psiča s naznakom kojoj stranci dotični "crveni satrap" pripada, spada u "Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja" ?

Ne, no spada u našu tužnu realnost gdje se na tomn primjeru vidi kakvi majmuni nam kroje zakone i prodaju pamet, dapače vladaju ovom zemljom.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #8 : Lipanj 16, 2012, 09:00:00 poslijepodne »
sledgehammer ... zašto misliš, ako ti ideš na paradu da moraju i drugi ? 

Ako je netko član SDP-a po tebi je odmah automatski "komunistički napuhani šupak" ?   

Sjetim se vica o psu sa dva šupka ... (svaka sličnost je ...) Očito, tvoj pes ima samo jednog ... :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #9 : Lipanj 17, 2012, 03:33:40 prijepodne »
Kaj se pes odma digel na zadnje i brani prvu partijsku liniju... dobil buš pohvalnicu za to. Možda baš onu medalju kam pes jebe, morti upravo i taj maltezer... bute lepo povezani.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Pozitivni primjeri u unapređenju odgoja i obrazovanja
« Odgovori #10 : Lipanj 17, 2012, 07:56:26 prijepodne »
Kad ti Bob veli da ti se lampica sporo pali, napadneš ga, ali čovek je u pravu ... da ti probam još jemput objasniti ...  Kad se napiše da su svi policajci niškoristi, šufti, podmitljivi, lažljivi, šupci, da ne nabrajam dalje, skačeš i objašnjavaš da u svakom žitu ima kukolja i slično.  Po ovoj teoriji koju zastupaš, izgleda fakat da si , ne šupak, nego šupčina. Odustajem od daljnjeg komentiranja jer je već sve rečeno, a i nemam namjeru opet se spuštati na niske grane da bi polemizirao s tobom. Nadam se da si ovo razumio od prve, a ako nisi, pročitaj polako još jednom.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.