Autor Tema: Partizansko-udbaške mirovine i koliko tog smeća još ima??  (Posjeta: 8493 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Partizansko-udbaške mirovine i koliko tog smeća još ima??
« : Svibanj 11, 2013, 09:41:16 poslijepodne »
Evo malo i obračuna za mjesec ožujak ove godine za korisnike mirovina u Hrvatskoj, pa pogledajte neke stavke koje su jako interesantne... koliko je tih partizanskih mirovina, koliko je udbaša i sličnih elitnih govnara, uglavnom dalo bi se postaviti lijepih pitanja kada "lijepa kapa partizanka" i Zoki dođu pred nekoga tko ima muda to pitati... počinjem vjerovati da ništa u partizanskim filmovima nije napuhano - boktejebo, pa oni su se borili i po 20 godina pirje negoli su se rodili!! Chuch Norris sucks...

Ajmo, "lijepa kapa partizanka", predloži reviziju i ovoga... na te ismišljene penzije odlazi daleko više negoli ste uzeli svim državnim službenicima zajedno prošle godine na kojekakvim novim lopovsko-imbecilnim sistematizacijama, smanjenjem plaće za preko 250.000 ljudi, ukidanjem kojekakvih plaćanja rada, koeficijenata, prekorada, smanjenjem prijevoza, nasilno i jednostrano mijenjajući zakone i kršeći kolektivne ugovore itd itd, tako umanjujući ionako nikakakv standard državnih službenika, od kojih je policija najjebenija stranka, kojoj se uvijek prvo uzimalo i svaki puta uzimalo, a nikada davalo...

Ukinite te boračke penzije, po kojem to jebenom zakonu i u kojoj to jebenoj zemlji penzije dobivaju i unuci mrtvih veterana bilo kojeg rata?? I do kojeg nasljednog reda će se prodavati taj idiotizam na štetu ovog ionako previše iscrpljenog, osiromašenog i unazađenog naroda?? Ili se to ne smije dirati, neće valjda "lijepa kapa partizanka" ukidati penziju svom tateku, za Hrvatsku izuzetno zaslužnom i korisnom generalu (i krvniku) UDBE i KOS-a...
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2013, 09:48:23 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Partizansko-udbaške mirovine i koliko tog smeća još ima??
« Odgovori #1 : Svibanj 12, 2013, 11:59:43 prijepodne »
Sve to naši politikosi znaju, ali mudro šute i novac se šalje, sad već praunucima!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Partizansko-udbaške mirovine i koliko tog smeća još ima??
« Odgovori #2 : Svibanj 12, 2013, 12:12:29 poslijepodne »
politikasi , naravno sute , jer Udba im drzi jaja u serafstoku.

udba danas vlada hrvatskom vise nego prije 90tih..

nije samo tak Zoki bil najbolji student, kakvi su tek bili drugi , u pizdu materinu. nije njegov stari bil samo tak 90tih u hadezeju a zoki kao nesto u diplomaciju, al zato ne u rovove.

pitati treba odiseja , gdje je on bil devedesetprve ,trece..


Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Partizansko-udbaške mirovine i koliko tog smeća još ima??
« Odgovori #3 : Svibanj 12, 2013, 09:51:15 poslijepodne »
Možda udbaši i dalje vladaju, no kakvi su mi to likovi koji su ovisni o takvoj nekoj jadnoj mirovini? To nemreju biti ljudi u pozadini vladaju Hrvatskom, kak se ovdje sugerira. Takvi koji (ako!) vladaju već su se dobro obogatili kod privatizacije, ovo im more biti najviše kao zabava ili hobi.

Sve u svemu, takve prastare mirovine treba ukinuti, i to još jučer. A ove braniteljske treba sve do jedne pročešljati i izbaciti lažnjake. Dosta nam Hrvatska krvari od takvih pijavica.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Partizansko-udbaške mirovine i koliko tog smeća još ima??
« Odgovori #4 : Svibanj 13, 2013, 10:50:46 prijepodne »
Tako je, jedino nije stvar u penzićima da im to ništa ne znači... znači im jako puno, kako ne, pa brdo penzića koji su dočekali starosne mirovine i one na 40 godina rada su manje, a ti udbaši koji o tome odlučuju ne znamjeraju se svojim tatekima, dedekima i političkim istomišljenicima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Partizansko-udbaške mirovine i koliko tog smeća još ima??
« Odgovori #5 : Svibanj 13, 2013, 11:26:04 prijepodne »
Možda udbaši i dalje vladaju, no kakvi su mi to likovi koji su ovisni o takvoj nekoj jadnoj mirovini? To nemreju biti ljudi u pozadini vladaju Hrvatskom, kak se ovdje sugerira. Takvi koji (ako!) vladaju već su se dobro obogatili kod privatizacije, ovo im more biti najviše kao zabava ili hobi.

Sve u svemu, takve prastare mirovine treba ukinuti, i to još jučer. A ove braniteljske treba sve do jedne pročešljati i izbaciti lažnjake. Dosta nam Hrvatska krvari od takvih pijavica.
Ajde da se i ja i ti u necem slazemo . ;D.
Treba i invalidske civilne mirovine procesljati  jer svako od nas zna dvoje koji rade fuš ,a u invalidskoj su mirovini.
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2013, 11:27:48 prijepodne Master »