Autor Tema: Umro Roger Lloyd-Pack, Brzi iz serije "Mućke"  (Posjeta: 7965 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Umro Roger Lloyd-Pack, Brzi iz serije "Mućke"
« : Siječanj 17, 2014, 10:05:24 poslijepodne »
Umro Roger Lloyd-Pack, Brzi iz serije "Mućke"
 Britanski glumac Roger Lloyd-Pack, koji se diljem svijeta proslavio kao smetlar Brzi u serijalu “Mućke”, preminuo je u 69. godini. Za svoju ulogu u “Mućkama”, koja ga je pretvorila u jedno od najprepoznatljivijih tv lica, kazao je da je istodobno i blagoslov i prokletstvo. Zapažene uloge ostvario je i u serijama “Vikarica iz Dibleyja”, “Doktor Who” i “Obitelj Borgia”.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/233181/Default.aspx

Del Boy Falls Through the Bar - Only Fools and Horses - BBC
Del Boy Falls Through the Bar - Only Fools and Horses - BBC

'Trigger' dies aged 69: Roger Lloyd-Pack, who played Trigger in Only Fools and Horses, has died
'Trigger' dies aged 69: Roger Lloyd-Pack, who played Trigger in Only Fools and Horses, has died
Roger Lloyd-Pack, who is best known for playing Trigger in Only Fools and Horses, has died at the age of 69.

Kak bi to rekel jen moj prijatel;
-Brzi, valjo si...
  :(
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Umro Roger Lloyd-Pack, Brzi iz serije "Mućke"
« Odgovori #1 : Siječanj 17, 2014, 10:19:55 poslijepodne »
Njegove fore su mi maltene daleko najjače koje su ikada izašle iz Mućki, iako je konkurencija odličnih fora bila ogromna... samo kada se sjetim njegova kričavo plavog sakoa za čvenkove sa komadima...  :) :) :)

Rest in peace...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Umro Roger Lloyd-Pack, Brzi iz serije "Mućke"
« Odgovori #2 : Siječanj 18, 2014, 10:26:09 poslijepodne »
Velika serija o malemi ljudi, još i sad popularna (most malo off...  ::) );

Boris Dežulović: Ministar gospodarstva Del Boy Trotter
...- Za šest godina u ovo doba bit ćemo milijarderi - ohrabruje nas ministar Derek Trotter
...Gospodo - zaključi na kraju Del Boy Vrdoljak - ako sve bude išlo po našim proračunima, dogodine u ovo doba imat ćemo gospodarski rast od deset posto.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/232764/Default.aspx
wwwg tablice