Povezani Događaji

  • Onemogućen forum: Rujan 02, 2009

Autor Tema: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu  (Posjeta: 36269 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Dosta mi je laži
« Odgovori #30 : Rujan 06, 2009, 10:03:42 poslijepodne »
Ja sam pak mišljenja (kak se ono veli: Držim da....  ;) ) svakako ne "zabranjivati" drugovima da se očituju o temama u kojima imaju kaj (obično je to nikaj) za reći.

A da li će doći ili neće, uvjerenja sam da hoće zato jer je ovo jedini aktivan forum u kojem je u ovih par dana već puno napisano.
A ako i vrate stari forum, na nama je kak feli fitt da budemo složni i da se ne vrnemo tamo dati im materijala.
Ako žele, tu neka kroje istinu, dok tamo mogu pisati samo laž.
Dosta mi je laži.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #31 : Rujan 06, 2009, 10:10:11 poslijepodne »
Forum treba biti otvoren za sve, bez obzira na različita mišljenja pa i partijske zadatke.

Mi nismo oni...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #32 : Rujan 06, 2009, 10:16:01 poslijepodne »
Naravno da svatko može doći na forum. I hoće kad procijeni da mu to može koristiti. Sad bi im štetilo.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #33 : Rujan 06, 2009, 10:35:23 poslijepodne »
Ja sam pak mišljenja (kak se ono veli: Držim da....  ;) ) svakako ne "zabranjivati" drugovima da se očituju o temama u kojima imaju kaj (obično je to nikaj) za reći.

A da li će doći ili neće, uvjerenja sam da hoće zato jer je ovo jedini aktivan forum u kojem je u ovih par dana već puno napisano.
A ako i vrate stari forum, na nama je kak feli fitt da budemo složni i da se ne vrnemo tamo dati im materijala.
Ako žele, tu neka kroje istinu, dok tamo mogu pisati samo laž.
Dosta mi je laži.

Dajte, molim vas lijepo, nema tamo meni povratka. Ovo je moj dom, tu se osjećam dobro, tu dišem punim plućima, tu živim SLOBODU, a svi koji žele i imaju što za reći neka prihajaju, dobro došli, ako se baš budemo u nekim temama i fajtali, pa za to forum i služi. Ne gasite mi ovo svjetlo, jako vas molim. Dosta mi je mraka, eh, da i dosta mi je laži.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #34 : Rujan 06, 2009, 10:38:01 poslijepodne »
I ja sam protiv povratka, a ako nas grad želi priznati neka stavi link na novi forum
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #35 : Rujan 06, 2009, 10:46:45 poslijepodne »
I ja sam protiv povratka, a ako nas grad želi priznati neka stavi link na novi forum

Bravo fitt, riječi vam se pozlatile.

ps. Ufff, što fale smajlići, prsti gore-dole, ali ja budem strpljiva, znam da treba vremena da se uredi ovaj naš DOM SLOBODE.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Dosta mi je laži
« Odgovori #36 : Rujan 06, 2009, 11:16:27 poslijepodne »
Ja sam pak mišljenja (kak se ono veli: Držim da....  ;) ) svakako ne "zabranjivati" drugovima da se očituju o temama u kojima imaju kaj (obično je to nikaj) za reći.

A da li će doći ili neće, uvjerenja sam da hoće zato jer je ovo jedini aktivan forum u kojem je u ovih par dana već puno napisano.
A ako i vrate stari forum, na nama je kak feli fitt da budemo složni i da se ne vrnemo tamo dati im materijala.
Ako žele, tu neka kroje istinu, dok tamo mogu pisati samo laž.
Dosta mi je laži.
Neznam jel kužiš al tam ni samo v pitajnu politika,je ak se samo žnum baviš,tam sem pocical sve slike od MNLVG5. i MNLVG6. skup z videom.Ljudi teri su pratili kaj pišemo v Najvami događanj i Turopolskomu forumu me nacukavaju za rukav da kaj je z forumom.
Reko,ovaj vaš nadriGradonačelnik,odnosno HDZ,ga je vrušil.Nema više.Finito."Black Hawk down"...Znaš i sama da su se neki prijavili na forum da bi mi ostavili poruku ili pofalili nekaj kaj delam a sigurno znam da su nekteri tali foruma linkani na forum.hr..Sigurno i tam vese vrli onaničari kak i vevo...
Rekel sem da je Pogledič došel za administratora da forum ni samo on i software nek oni kaj ga pune i drže na životu.Kak i cirkva,to ni samo pop i nazidani cigli,komadi dreva nek ljudi kaj budu održavali veru.
Do je opče Barišič da bilokaj napravi?
Kaj je Barišič napravil?
Niš.
Zaprav fundal nam je history,4-5 let.Odvojil je građane od servisa teri jem je bil namejnen i dal je onomu kaj se pet put prijavil na istoga pod sličnemi špicnameti,da bi dristal po nekomu,da to pove gradu i svetu.A kak i se drugo tak smo mi linijum mejnoga otpora v čoporu se okrenuli najprvo iz.vg a onda po inercije i sim.Ljudi kaj su je zanimali drugi aspekti bivšega foruma budu pak našli na of il onaj način put sim i budu mogli mam prečitati 50% teme kaj govore da su Barišič,Božič,HDZ idr. s***ali forum.Teri zapraf i ni nijov nek naš.Dokaz sledi;



plemenitashica

  • Gost
Odg: Dosta mi je laži
« Odgovori #37 : Rujan 06, 2009, 11:41:07 poslijepodne »
..........Neznam jel kužiš al tam ni samo v pitajnu politika,...........

Do je opče Barišič da bilokaj napravi?
Kaj je Barišič napravil?
Niš.
Zaprav fundal nam je history,4-5 let.

Razmem, i ja polažem pravo na sve (čitaj sve) svoje tekstove i slike i želim da mi ih vrate neokrnjene.

Ali ne želim pisati i opet pozivam sve da ne pišu ukoliko ga vrate nakon remonta.
Jer forum je forum ako na njemu postoje teme i komentari.


Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #38 : Rujan 07, 2009, 12:00:49 prijepodne »
.........Neznam jel kužiš al tam ni samo v pitajnu politika,...........

Do je opče Barišič da bilokaj napravi?
Kaj je Barišič napravil?
Niš.
Zaprav fundal nam je history,4-5 let.

Razmem, i ja polažem pravo na sve (čitaj sve) svoje tekstove i slike i želim da mi ih vrate neokrnjene.

Ali ne želim pisati i opet pozivam sve da ne pišu ukoliko ga vrate nakon remonta.
Jer forum je forum ako na njemu postoje teme i komentari.

A ja zasigurno NIKADA ne budem pisala na "tom forumu" i ako ga vrate s ili bez remonta, odnosno bih ali kada bi administrator foruma bili ovi naši dečki. Nikakvi Pejići, Božići i slične kreature-plaćeni vojnici.

Dakle, nesumnjivo, NE BUDEM PISALA nigdje nego ovdje, a mislim da će ekipa naših dečkiju uspjeti sve ovdje imati pod kontrolom i da ovo funkcionira baš ovako slobodarski kako sada osjećam. Zato lijepa hvala još jednom dečki i cure.



Edit: ispravljeno  ;) , ostala vam je riječ [/quote] kod slojevitih citata.


« Zadnja izmjena: Rujan 07, 2009, 12:39:16 prijepodne plemenitašica »

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #39 : Rujan 07, 2009, 12:03:46 prijepodne »
Uh u prethodnom postu sam nešto zbrljala u qotanju, pardonček. Koliko još imam za učiti, bemu jarca.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #40 : Rujan 07, 2009, 07:47:24 prijepodne »
Ja sam isto protiv zabrana dolaska bilo kome.
Dapače, samo neka dođu ako se imaju hrabrosti otvoreno i argumentirano razgovarati bez zaštite "velikog brata" koji im je štitio leđa. Vjerujem da nas i tu čitaju.
Samo, ne budu došli, jer ovdje nemaju podršku za laži, obmane, gnjusna prenemaganja i slično, čime su tamo dokazivali svoje veliko domoljublje, koje je takvo da se ne može iskazati pojedinačno, nego samo u sigurnim interesnim grupama.
Ne fali mi nitko iz te grupe moralnih sirotinja, a oni sami najbolje znaju na koga mislim i prepoznat će se već.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #41 : Rujan 07, 2009, 08:53:21 prijepodne »
ukidanje gradskog foruma je katastrofa. bas ono- katastrofa.

a sto se tice hdz-sdp/hns opcije koja je svaka u svoje vrijeme tam "vladala" prek
svojih moderatora i admina,
oboje su bili isti- uzasno nepravedni i pristrani, a ponekad i bezobrazni.

ako ukoliko se ovaj forum pretvori u opciju jednih, a ne svih (kakve su to gluposti o zabaranama?!)
tada je ovo pogresno nazivati gradskim forumom ili jos gore-neovisnim. samo toliko.
« Zadnja izmjena: Rujan 07, 2009, 09:00:24 prijepodne repo »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #42 : Rujan 07, 2009, 09:14:51 prijepodne »
ako ukoliko se ovaj forum pretvori u opciju jednih, a ne svih (kakve su to gluposti o zabaranama?!)
tada je ovo pogresno nazivati gradskim forumom ili jos gore-neovisnim. samo toliko.

Slažem se i to sam već naveo. Ovdje se neće zabranjivati pristup nikome sve dok se normalno i civilizirano ponaša.


plemenitashica

  • Gost
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #43 : Rujan 07, 2009, 10:10:07 prijepodne »

a sto se tice hdz-sdp/hns opcije koja je svaka u svoje vrijeme tam "vladala" prek
svojih moderatora i admina,
oboje su bili isti- uzasno nepravedni i pristrani, a ponekad i bezobrazni.

Usuđujem se primijetiti da sam  od svih članova bila najizloženija svim Adminima i svim članovima naročito ZNA SE kojim koji su se lijepili za moje pisanje ko muhe na drek. Dok nisam progovorila nisu imali previše materijala, i nisu me štedjeli ni s uvredama ni s komentarima.
Bilo ih je kaj su mi i dijete spominjali, čak se i izravno obraćali s pitanjima.

Pisala sam intezivno više od 2,5 godine što nije kratak period i bila sam itekako prisutna.
Čak sam se u jednom momentu i bivšem gradonačelniku obratila mailom.

Ali nikada neću reći da je forum u bilo kojem trenutku bio u takvom stanju kakvim ste ga vi okarakterizirali. Ovo ukidanje, naravno ne brojim u tu ocjenu, jer ovo je van svake pameti.

Nemam namjeru nikome držati potporu,  ali ne volim kad čujem da je bio pristran i nepravedan.
Neki članovi jesu, ali forum NIJE.


To je priča koju su HDZ-ovci uredno servirali: mnogi ljudi su mi znali reći: ne, ne čitam, neću pisati forum je cenzuriran. Kad sam primjetila da je (i ne samo ja) odmah smo se okomili na Admina.
Prema tome, ostavite se tih prošlih vremena, koja zaista u zadnje 2,5 godine nisu davala takve rezultate o kojima sad pišemo.

Ovaj forum tj ljudi koji su ga stvorili neće ići u tom smjeru, ali mi nitko neće zabraniti napisati da je ukidanje onog gradskog foruma po isprikom "remonta portala" normalna stvar ili da je idiotizam, niti će me banati ako se budem branila kad me netko proglasi gamadi, talibanom ili mi izravno "naređuje"
da nek se odselim iz države ako mi nekaj ne paše.

A što osim toga znači biti pristran?
Već sad kažem da sam pristrana, pa naravno da jesam, imam svoje mišljenje i naročito svoja načela od kojih ne odstupam i branim ih obrazloženjima pa ako treba i 5 dana.
Ali to ne znači da drugima ne dajem mogućnost da i oni brane svoja načela isto toliko i više dana. Pa tko više izdrži.  ;)

Usput, na ovom forumu ima više ljudi koji rade i prate, a ne samo jedan. A čiju političku opciju zagovaraju pojma nemam, niti sam pitala niti me zanima, jedino mogu po prijašnjem pisanju zaključiti da ih kao i mene strahovito jako smeta neistina, nepravda, laž, muljanje, obmanjivanje, vrijeđanje po nacionalnoj ili vjerskoj ili rasnoj osnovi i da su im ljudi ljudi sve dok su ljudi.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Onemogućen pristup forumu na službenom gradskom portalu
« Odgovori #44 : Rujan 07, 2009, 10:31:10 prijepodne »
a sto se tice hdz-sdp/hns opcije koja je svaka u svoje vrijeme tam "vladala" prek
svojih moderatora i admina,
oboje su bili isti- uzasno nepravedni i pristrani, a ponekad i bezobrazni.

Koliko me sjećanje služi u "vladavini" Framića si bila kažnjavana, dok s Pogledićem i Pejićem nisi imala problema. Čini se da ti je Framić bio najgori od svih. :)
Daj repo malo razmisli o svom pisanju, vidiš da su svi članovi sa starog foruma.